Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως εκει που εχουμε ενα Mood χαλαρο , βρισκετε τροπο στο κλασμα να ρθειτε σε αντιπαραθεση ρε ρεμαλια.... Ευγε τι να πω. Τεσπα. Εμεις που μαστε σε μεγαλα αστικα κεντρα και κυριως Αττικη-ΘΕσ/νικη , θα την βγαλουμε την ακρη. Οι υπολοιποι δε ξερω τι θα κανουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Αυτο ομως θα ειναι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα.

Δεν παιρνω θεση για τα GB. Στο no mans sky κανει κατι 10gb για πλακα συχνα. Και παραπανω.

1 λεπτό πριν, vag.patrick είπε

 Εμεις που μαστε σε μεγαλα αστικα κεντρα και κυριως Αττικη-ΘΕσ/νικη , θα την βγαλουμε την ακρη. Οι υπολοιποι δε ξερω τι θα κανουν

ειμαι σε διαπραγματευσεις με την digital. Θα δειξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Αυτο ομως θα ειναι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα.

Δεν παιρνω θεση για τα GB. Στο no mans sky κανει κατι 10gb για πλακα συχνα. Και παραπανω.

ειμαι σε διαπραγματευσεις με την digital. Θα δειξει :P

Καλη η αληθεια ειναι οτι Θεσ/νικη που ειμαι , ειχε φασεις ανα release παιχνιδιων ειχαμε και κατι καθυστερησεις...Βεβαια εδω δε τους παιρνει ,  θα τους φαει κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vag.patrick είπε

παντως εκει που εχουμε ενα Mood χαλαρο , βρισκετε τροπο στο κλασμα να ρθειτε σε αντιπαραθεση ρε ρεμαλια.... Ευγε τι να πω. Τεσπα. Εμεις που μαστε σε μεγαλα αστικα κεντρα και κυριως Αττικη-ΘΕσ/νικη , θα την βγαλουμε την ακρη. Οι υπολοιποι δε ξερω τι θα κανουν

Εγώ, προσωπικά, δεν είχα καμία απολύτως τέτοια πρόθεση, ειδάλλως θα ήμουν κι εγώ ειρωνικός και εριστικός. Για αυτό και σταμάτησα να απαντώ στον συγκεκριμενο φίλο για να μην ξεφύγει το πράγμα! 🙂

Μωρέ η άκρη θα βγει (φαντάζομαι λες για τις κούριερ). Το θέμα είναι να μην πληρώνουμε για υπηρεσίες που δεν λαμβάνουμε, όπως το να έχουμε το pre-order στην ώρα του, να μην μας κοροϊδεύει η κούριερ στα μούτρα κλπ. Σε απομακρυσμένες περιοχές της επαρχίας, όντως, είναι λίγο περίπλοκο το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Εμεις που μαστε σε μεγαλα αστικα κεντρα και κυριως Αττικη-ΘΕσ/νικη , θα την βγαλουμε την ακρη. Οι υπολοιποι δε ξερω τι θα κανουν

Θα κανουν οτι κανουν παντα. Αλλιως αν καποιον τον καιει τοσο πολυ και δεν υπολογιζει το κοστος ,αγοραζει απο την διπλα αλυσιδα ή ψηφιακο και τελος.

Ξερεις πως πανε αυτα σε μεγαλες κυκλοφοριες.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Θα κανουν οτι κανουν παντα. Αλλιως αν καποιον τον καιει τοσο πολυ και δεν υπολογιζει το κοστος ,αγοραζει απο την διπλα αλυσιδα ή ψηφιακο και τελος.

Ξερεις πως πανε αυτα σε μεγαλες κυκλοφοριες.

eshop 55.80 καλά είναι για απλή ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mhlogiatros είπε

eshop 55.80 καλά είναι για απλή ;

Παντου πανω κατω τοσο παιζει https://www.skroutz.gr/c/1413/playstation_4_games.html?from=autocomplete&keyphrase=last+of+us+2

Αλλα αν γλυτωνεις τα μεταφορικα και εχεις και καποιο eshop point διπλα σου,τοτε υποθετω ναι ειναι καλη περιπτωση απο το eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

eshop 55.80 καλά είναι για απλή ;

το ειχε το skroutz τις προαλλες εαν δεν κανω λαθος τη βασικη 48 κατι ή 45 κατι .ΣΣημερα που μπηκα εχουν αλλάξει κατα 10 ευρω πιο πανω.Εγω απο το you το εχω παραγγειλει στα 48.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν τα  review από τα γνωστά site τόσο είχε .... Λοιπόν όλοι στο metacritic και αρχίστε το θάψιμο να αρχίσει να πέφτει :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αναμονη του part 2 εβαλα το πρωτο TLOU στο PS4, συνεχιζει να μη με ενθουσιαζει το aim του ουτε το συστημα με τα encounters αλλα ρε παιδια τι γραφικαρες ειναι αυτες?? τι λεπτομερεια?? Δεν το πιστευω οτι ειναι textures PS3 αυτα πραγματικα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ADHD είπε

Σε αναμονη του part 2 εβαλα το πρωτο TLOU στο PS4, συνεχιζει να μη με ενθουσιαζει το aim του ουτε το συστημα με τα encounters αλλα ρε παιδια τι γραφικαρες ειναι αυτες?? τι λεπτομερεια?? Δεν το πιστευω οτι ειναι textures PS3 αυτα πραγματικα...

ειναι τα θαυματα που κανουν οι κονσολες οταν ενα παιχνιδι χτιζεται στο μεγιστο των δυνατοτητων τους.Συν τα μαγικα που  κανουν οι developers που σε εμενα που δεν εχω σχεση με προγραμματισμο ετσι μου φαινονται.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...