Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

The Last of Us Part II: Accessibility features detailed

 60+ settings make this Naughty Dog's most accessible game yet.

με έχετε κάνει να θέλω να πάρω το παιχνίδι, ενώ έλεγα να το πάρω πιο μετά γιατί τρέχουν κάτι έξοδα..

Μια απο τα ιδια και γω αλλα εκανα το κλαμενο γατι στην γυναικα και το σωσα λιγο.... Ειναι και η γιορτη του πατερα μπροστα... Στην στροφη που λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Μια απο τα ιδια και γω αλλα εκανα το κλαμενο γατι στην γυναικα και το σωσα λιγο.... Ειναι και η γιορτη του πατερα μπροστα... Στην στροφη που λενε

Χαχαχααχα σωστός ο παίχτης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jerry banana είπε

μην υποκύψεις φίλε την έχω πατήσει και εγώ έτσι θα με θυμάσαι μετά και θα με ευχαριστείς πρώτα τα έξοδα !!! :) 

Ενταξυ δεν ειπε ο συμφορουμιτης οτι δεν θα πληρωσει τον λογαριασμο του ρευματος για να αγορασει το last of us ειπαμε 😄

Απλα αυτο που λεει ειναι οτι απο εκει που δεν βιαζοταν να παιξει το παιχνιδι(πιθανως γιατι εχει μεγαλο backlog),ξαφνικα σκεφτεται να το παρει day one το οποιο προφανως μεταφραζεται σε επιπλεον χρηματα απο το πουθενα.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Καποιοι λογικα θα θελουν να το τερματισουν οπως οπως το παιχνιδι για να το βαλουν μετα αγγελια.

Αλλοι παλι δεν ειναι του ψαξιματος και το παιχνιδι το τρεχουν απλα γιατι βαριουνται απο ενα σημειο και μετα.

Αλλοι δεν θα το παιξουν καν το παιχνιδι,θα το δουν σε youtube/twitch.

Ειναι οπως το βλεπει ο καθενας.

Εξου και το «κατα τη γνωμη μου», «προσωπικα» κοκ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρωσα το pre order της specia που ειχα απο 21/10 στον γερμανο γιατι θα το στελνανε Παρασκευη και θα το επαιρνα δευτερα το πηρα απο public που δουλευει με acs και με βολευει καλυτερα ελπιζω να μην φαω ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, lak10 είπε

ακυρωσα το pre order της specia που ειχα απο 21/10 στον γερμανο γιατι θα το στελνανε Παρασκευη και θα το επαιρνα δευτερα το πηρα απο public που δουλευει με acs και με βολευει καλυτερα ελπιζω να μην φαω ακυρο

δεν νομίζω.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, lak10 είπε

ακυρωσα το pre order της specia που ειχα απο 21/10 στον γερμανο γιατι θα το στελνανε Παρασκευη και θα το επαιρνα δευτερα το πηρα απο public που δουλευει με acs και με βολευει καλυτερα ελπιζω να μην φαω ακυρο

Αν μου κάνει κάνα τέτοιο το Public, θα πάει κατευθείαν πίσω. Έχοντας πληρώσει με κάρτα (=τα λεφτά μια χαρά τα έχω υποθηκεύσει εδώ και 1+ μήνα), το θεωρώ τουλάχιστον αστείο να μην το έχω στα χέρια μου στο launch (ιδανικά, βέβαια, θα έπρεπε να τα στείλουν αύριο, άντε μεθαύριο). Όταν είχα προπαραγγείλει το Forza Horizon 3, το πήρα (από το κατάστημα) μια μέρα πριν. Για να δούμε.

Με άγχωσες λίγο με την acs, δεν ήξερα ότι συνεργάζονται με αυτήν. Το κόβω να περιμένω σαν κοράκι πάνω από το κουδούνι και να έρχεται το κλασικό ειδοποιητήριο "δεν σας βρήκαμε, ελάτε να το πάρετε". 😄

edit: Ολίγον τι, ενθαρρυντικό το μήνυμα:

1142645580_OperaSnapshot_2020-06-16_163929_www.public_gr.png.5ced3161f99febfe7cda97b22fcee1a7.png

Επεξ/σία από kosmsamo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kosmsamo είπε

Αν μου κάνει κάνα τέτοιο το Public, θα πάει κατευθείαν πίσω. Έχοντας πληρώσει με κάρτα (=τα λεφτά μια χαρά τα έχω υποθηκεύσει εδώ και 1+ μήνα), το θεωρώ τουλάχιστον αστείο να μην το έχω στα χέρια μου στο launch (ιδανικά, βέβαια, θα έπρεπε να τα στείλουν αύριο, άντε μεθαύριο). Όταν είχα προπαραγγείλει το Forza Horizon 3, το πήρα (από το κατάστημα) μια μέρα πριν. Για να δούμε.

Με άγχωσες λίγο με την acs, δεν ήξερα ότι συνεργάζονται με αυτήν. Το κόβω να περιμένω σαν κοράκι πάνω από το κουδούνι και να έρχεται το κλασικό ειδοποιητήριο "δεν σας βρήκαμε, ελάτε να το πάρετε". 😄

edit: Ολίγον τι, ενθαρρυντικό το μήνυμα:

1142645580_OperaSnapshot_2020-06-16_163929_www.public_gr.png.5ced3161f99febfe7cda97b22fcee1a7.png

εγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο το τοπικο της acs παροτι ειμαι 10 χιλιομετρα απο Καστορια μου φερνουν Σαββατο δεματα χωρις εξτρα χρεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Εγω παντως εχω βαλει παραλαβη απο το καταστημα για να μην το ρισκαρω :)

Όταν προπαρήγγειλα, δεν είχε αυτήν την επιλογή, λόγω covid. Έλεγα θα το αλλάξω, αλλά η αλήθεια είναι δεν ασχολήθηκα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεχρι τωρα ειναι στην 1.02v στα 78.56GB..

3 λεπτά πριν, Pakmanis είπε

Εγω ελπιζω το αμαζον να το φερει μια μερα πιο νωρις για να κατεβει οτι ειναι το βραδυ εκτος αν κουμπωσουν κανα day one patch

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Pakmanis είπε

To θεμα ειναι τι εχει να κατεβει αφου κουμπωσουμε το δισκακι

Mε μια προχειρη αναζητηση που εκανα πριν τα patch το μεγεθος ηταν 76.97GB αρα μεχρι τωρα εχουμε 78.56-76.97=1.6GB.

Εαν βγει και αλλο patch θα το γραψω.

Ποσο χωραει ενα bluray? 50GB περιπου?

Επεξ/σία από optimus prime
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Pakmanis είπε

To θεμα ειναι τι εχει να κατεβει αφου κουμπωσουμε το δισκακι

Τα 2 patch που έχουν βγει μέχρι τώρα, γύρω στα 8 GB.

Μόλις τώρα, optimus prime είπε

Mε μια προχειρη αναζητηση που εκανα πριν τα patch το μεγεθος ηταν 76.97GB αρα μεχρι τωρα εχουμε 78.56-76.97=1.6GB.

Εαν βγει και αλλο patch θα το γραψω.

Νομιζω είναι 4GB το 1.01 και τα 4GB το 1.02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...