Προς το περιεχόμενο

Nioh [PS4]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ναι και οχι.Το συστημα Loot που εχει(δεν λεω λεπτομερειες λογω spoiler)σιγουρα το βγαζει αρκετα διαφορετικα απο την σειρα Souls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι  γι αυτο, οσο επαιξα alpha beta trials ηταν κατι τρομερο για τα δικα μου γουστα που ειχα λιωσει ninja gaiden με 10 + playthroughs, πιστευω θα ειναι ενα απ τα καλυτερα της γεννιας αλλωστε αν σε νοιαζουν τα reviews απο τα μεγαλα site ηδη ειναι κορυφη  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο τα καλυτερα της γενιας δεν ειναι(εχουν βγει αξιολογα multiplatforms),αλλα δειχνει να ειναι παρα πολυ αξιολογο exclusive. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο τα καλυτερα της γενιας δεν ειναι,αλλα δειχνει να ειναι παρα πολυ αξιολογο exclusive. 

και που το ξες αυτο χωρις καν να το παιξεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που το ξες αυτο χωρις καν να το παιξεις ?

http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/available/ps4/metascore

 

Το καλυτερο για τον καθενα ειναι τελειως υποκειμενικο,και ειδικα σε τετοια παιχνιδια(οπως φυσικα και τα souls/bloodborne)που δεν απευθυνονται και σε μεγαλο κοινο λογω αυξημενης δυσκολιας,εκει βοηθαει αρκετα το παραπανω.

 

Εγω γνωριζω οτι το παιχνιδι θα μαρεσει πολυ επειδη μαρεσαν και τα παιχνιδια πανω στα οποια βασιζεται.

 

Αλλωστε δεν το εχει παιξει κανεις μας ως τωρα και απλα αναφερω τα οσα εχω ψιλο δει σε reviews και streams.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες συμφωνω 100 %, δε συμφωνω ποτε με ορους goty και καλυτερα της γεννιας, ειναι οτι μας ταιριαζει περισσοτερο, για μενα το καλυτερα που επαιξα μεχρι τωρα στο πσ4 ειναι το bloodborne, salt and  santcuary, destiny, που 1/3 καποιοι δεν εχουν δοκιμασει/κραζουν eg destiny  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες συμφωνω 100 %, δε συμφωνω ποτε με ορους goty και καλυτερα της γεννιας, ειναι οτι μας ταιριαζει περισσοτερο, για μενα το καλυτερα που επαιξα μεχρι τωρα στο πσ4 ειναι το bloodborne, salt and  santcuary, destiny, που 1/3 καποιοι δεν εχουν δοκιμασει/κραζουν eg destiny  :P

Μωρε και εμενα μου αρεσουν αυτου του ειδους τα παιχνιδια,αλλα ειναι σχετικα νωρις να μιλαμε για καλυτερα παιχνιδια αυτης της γενιας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πολύ δεν Witcher-ίζει το παιχνίδι ; 

 

είδα intro σε ενα letsplay χθες που έλεγε ο τύπος "adventures of Geralt of Rivia in feudal Japan" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι τρεχει τοσο smooth σε 60 fps, σαν νερακι, επρεπε το bloodborne να ηταν το ιδιο 

 

on topic ακομα δεν αποφασισα σε τι weap θα focus μαλλον spear για το reach, τα spirits παντως φαινονται τρομερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι μεταξυ axe και katana, δεν ξερω αν μπορω να κανω optimal build και για τα 2 απο θεμα stats γιατι το katana κανει scale με heart στο οποιο δεν θελω να κανω invest, το katana μου φαινεται καλυτερο για να καθαριζω απλα mobs ενω το axe με βολευει στα boss και εχει ενα πιο soulsborne feel. Περασα το πρωτο κανονικο mission θα παιξω λιγο ακομα και βλεπω, ευτυχως μπορω να κανω respec σχετικα ευκολα.

 

Ειδα ενα streamer btw που το χει σπασει το game κανονικα, infinite living weapon εχει σε end game bosses. Αν δεν σας νοιαζουν τα spoiler και η τερμα ενοχλητικη φωνη εδω ειναι :P https://www.twitch.tv/oroboro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o brandon κανει abuse in-game mechanics, δεν ειναι cheat η whatever, χθες παραπονιοτανε που δεν δινει ακτι καινουργιο σε σχεση με τα souls, πλεον δεν τον παρακολουθω τον τυπο την εχει δει τερμα ελιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...