Προς το περιεχόμενο

Nioh [PS4]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o brandon κανει abuse in-game mechanics, δεν ειναι cheat η whatever, χθες παραπονιοτανε που δεν δινει ακτι καινουργιο σε σχεση με τα souls, πλεον δεν τον παρακολουθω τον τυπο την εχει δει τερμα ελιτ

Δεν ειπα οτι ειναι cheat, εχει σπασει το game ειπα, με in game mechanics τα οποια δεν ξερω αν ειναι intended ομως :P Σπανια τον παρακολουθουσα γιατι με εκνευριζει η φωνη του περισσοτερο απο το τι λεει και τι την εχει δει tbh. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well αν κάποιος συνδυασμός abilities/weapon upgrades δίνει infinite living weapon time πιστεύω θα patchαριστει ASAP. HF while it lasted bois (κάτι σαν τα souls boss invasions δηλαδή RIP).

Καλα μεχρι να φτασουμε εκει εμεις αστο.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραλαβατε ρε κουφαλες κανονικα?

Περασα απο Public στο mall σημερα. Πρεπει να ειχε καμια 10-12αρια Nioh αλλα μου εκανε εντυπωση γιατι δεν εγραφαν πανω δεξια ''Only for playstation''.Τιμη κλασσικα 69.90 την ειδα και εφυγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fulgore μαμιουνται ολοι τους , εδω θεσσαλονικη δεν εχει παραλαβει κανεις τους...Αναθεμα και την ακρη που εχω στο Public εδω...μεχρι και αυτος βρυζει ...σημερα αν θα παραλαβουν 50/50... νταξει δε παθαινεις κατι με μια μερα παραπανω...Απλα την εκανα την βλακεια μου..ΘΑ παραγγελνα απο σκρουτζομαγαζο , θα πηγαιναν τα λεφτακια μου σε ελευθερο επαγγελματια , θα το ειχα σημερα κατα 90% και στην διευθυνση μου...αλλα σκεπτομενος οτι εχω την ακρη , ελεγα θα το παρω χθες και μαθαινω πως καλα καλα δε θα το χουν σημερα (ημ. κυκλοφοριας..) .. τεσπα 1st world problems...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fulgore μαμιουνται ολοι τους , εδω θεσσαλονικη δεν εχει παραλαβει κανεις τους...Αναθεμα και την ακρη που εχω στο Public εδω...μεχρι και αυτος βρυζει ...σημερα αν θα παραλαβουν 50/50... νταξει δε παθαινεις κατι με μια μερα παραπανω...Απλα την εκανα την βλακεια μου..ΘΑ παραγγελνα απο σκρουτζομαγαζο , θα πηγαιναν τα λεφτακια μου σε ελευθερο επαγγελματια , θα το ειχα σημερα κατα 90% και στην διευθυνση μου...αλλα σκεπτομενος οτι εχω την ακρη , ελεγα θα το παρω χθες και μαθαινω πως καλα καλα δε θα το χουν σημερα (ημ. κυκλοφοριας..) .. τεσπα 1st world problems...

Εγω δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω 70ευρω στην αλυσιδα.Αν ειχε εστω ενα steelbook ή κατι εξτρα να ελεγα παει στο καλο.

Θα κανω υπομονη να πεσει στο 50ρικο το παιχνιδι και να το παρω κλασσικα απο σκρουτζομαγαζο,επειδη εχει και season pass.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες,τα environments δεν σας φαινονται λιγο μονοτονα στο game? Δεν το χω παιξει,απλα απτα βιντεο που βλεπω δεν φαινεται σαν κατι που να με τραβαει. Νταξει το combat μπορει να εχει γαματα mechanics και να ναι και δυσκολο,αλλα το παιχνιδι φαινεται σαν corridor slasher να το πω ετσι με μονοτονα περιβαλλοντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι καθολου, για μενα μετραει το combat και τo gameplay, ουτε γραφικα ουτε περιβαλλοντα να σε πω την αληθεια αμα παιξεις δε θα σε νοιαξουν τα περιβαλλοντα εχει αλλα σημαντικοτερα πραματα να δεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν πρόλαβα να παίξω μετά το London, κοιμηθηκα σαν συνταξιουχος απο τις 23:00. απο σήμερα και μετά θα γράψω ώρες. Πάντως μου αρέσει η ατμόσφαιρα του σε σχεση με τα souls, αυτα μου βγάζανε πολύ μιζέρια ρε γμτ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...