Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.Ασε με λοιπον λαμπρε επιστημονα του ινσομνια στη τυφλα μου.Κοιτα να βρεις κανα αλλο μαθητη να κανεις ξεφτερι οπως εισαι εσυ.

Ξεκινα τον ομως με το να μαθει να συμπεριφερεται,μη τον κανεις σα τα μουτρα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσε τη συμπεριφορά και πιάσει κανα ποντίκι στα χέρια σου αν θες να συζητάς για τα ποντίκια.

Το ότι παραδέχεσαι ότι δε ξέρεις την τύφλα σου σε τιμά και στο παραδέχομαι πάντως.

Δεν ήξερα ότι μετά από 10 φορές που λέμε σε κάποιον κάτι 3 άτομα και αρνείται να επικοινωνήσει έπρεπε να σου ζητήσω και συγγνώμη.

Τελευταίο μήνυμα καθώς όπως είπα σε τοίχο μιλάμε, απλά είπα μπας και.. 

Να το κοιτάξεις το θέμα σου πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, SakafliaC είπε

Άσε τη συμπεριφορά και πιάσει κανα ποντίκι στα χέρια σου αν θες να συζητάς για τα ποντίκια.

Το ότι παραδέχεσαι ότι δε ξέρεις την τύφλα σου σε τιμά και στο παραδέχομαι πάντως.

Δεν ήξερα ότι μετά από 10 φορές που λέμε σε κάποιον κάτι 3 άτομα και αρνείται να επικοινωνήσει έπρεπε να σου ζητήσω και συγγνώμη.

Τελευταίο μήνυμα καθώς όπως είπα σε τοίχο μιλάμε, απλά είπα μπας και.. 

Να το κοιτάξεις το θέμα σου πάντως.

Οτι δε καθομαι να αραδιασω ποσα ποντικια ειχα η εχω δουλεψει δε σημαινει οτι την εχω βγαλει με ενα ποντικι.

Αλλα πραγματικα απορω γιατι εαν ισχυει η ηλικια στο προφιλ σου,εισαι και 32 χρονων ανθρωπος και δε καταλαβαινεις απλα πραγματα.

Για να στο σπασω σε διφραγκα,γιατι δε σου κοβει απο οτι φαινεται,δε παραδεχτηκα τιποτα.Σου γραφω οτι θες να ακουσεις,γιατι βαρεθηκα να συνομιλω με ανθρωπο που αντι να μιλαει για την ουσια του θεματος καθεται και επιτιθεται στον αλλο.Και να τρολλαραμε παει στο καλο,αλλα εσυ τα πιστευεις κιολας.

Τα 3 ατομα που τα ειδες?Για το G305 ειπε ο shooter που ειναι νορμαλ ποντικι σε τιμη κτλ.Τα αλλα που εγραψε ειναι ως επι των πλειστων ενσυρματα.Αλλα επειδη εχω δοκιμασει μια παρομοια ενσυρματη εκδοση του(oh wait ειπες οτι δεν εχω δοκιμασει ποντικια) το σουλουπι του δε με βολεψε και το εδωσα.Το ΜΧ518(υποθετω οτι σε αυτο αναφερεται καθως δε βρηκα G518) το εχω δουλεψει και μου φαινοταν τουβλο.Δε δικαιολογεται απο το βαρος του,αλλα ετσι μου φαινοταν.

Απορω γιατι υπερασπιζεσαι με τοσο παθος τα ασυρματα.Εγω το μονο που υποστηριζω και λες πως μιλας σε τοιχο κτλ,ειναι πως δε θεωρω σοβαρη διαφορα τους την ελλειψη καλωδιου.

Δε πιστευω οτι αξιζει να δωσεις παραπανω χρηματα (μιλαω για 2 εκδοσεις του ιδιου ποντικιου μια με καλωδιο και μια χωρις) για να γλιτωσεις μονο το καλωδιο.Δηλαδη ποσο πιο απλα να στο γραψω-πω?!Εσυ πιστευεις οτι τα αξιζει,καλα κανεις,δε παω με το ζορι να σου αλλαξω αποψη ,οπως κανεις εσυ.Δικα σου τα χρηματα,παρε οτι θες.

Εσυ επιμενεις ομως με το ζορι να βγαλεις το δικο σου καλυτερο,γιατι ετσι.

Αρκετα ποντικια εχουν θεματα με τα καλωδια.Σε αυτο πιστευω πως περισσοτερη ευθυνη εχει ο χρηστης καθως οσα χρονια χρησιμοποιω ενσυρματα μεσα,δε μου εχει χαλασει καλωδιο ποτε.Ποτε ομως.

Πραγματικα κανω μια προσπαθεια να σου γραψω 2 πραγματα για το πως βλεπω τα πραγματα,γιατι μπηκαμε που μπηκαμε σε διαδικασια flame posting,για να καταλαβεις οτι το θεμα ειναι υποκειμενικο και ειναι με το πως βολευει τον καθενα.Εαν οτι βολευει εσενα,βολευε ολους,τοτε δε θα υπηρχαν ενσυρματα ποντικια.

Εδω και το G403 που εχω τωρα δε με εχει βολεψει 100%,αλλα δεν εχω βρει προς το παρον κατι καλυτερο και το κραταω.

Ενταξει αν και μετα απο αυτο το σεντονι δε μπορεις να καταλαβεις,η γραψεις κανενα "τοιχος","didnt read lol" κτλ,ε σηκωνω τα χερια ψηλα,γιατι πλεον εγω μιλαω με τοιχο.

Επεξ/σία από Dantε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, sistah είπε

Λαθος thread παιδακια..
Τα κουβαδακια σας και σε αλλη παραλια διοτι ειστε εκτος θεματος.

Ηρέμησε μην πάθεις τίποτα, έχεις φάει και πολύ αρνί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να τελειώνει το θέμα τα wireless έχουν τα θετικά αρνητικά τους όπως και τα wired. Πλέον η τεχνολογία έχει προχωρήσει όπου υπάρχουν αξιοπρεπή και χωρίς θέματα wireless εξίσου καλά και με τα wired.

End of story

Ας επιστρέψουμε στο BuggyPuBG της Blueballs

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, SakafliaC said:

Ηρέμησε μην πάθεις τίποτα, έχεις φάει και πολύ αρνί..

I'm sorry, what?
Μην ρουκετιαζεις οποιον σου απευθυνει τον λογο.... Chill.
Aπλα πειτε τα σε PM ή στο αντιστοιχο thread ωστε να μην μπαινουμε σε διαδικασιες reporting posts και πρηζουμε τους mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις του χω γράψει ήδη τέλος από εμένα και δεν απάντησα τίποτα απολύτως στο σεντόνι που έγραψε..

Και δε ρουκέτιασα κανέναν εσύ τρελάθηκες και μας άρχισες τα παιδάκια και άλλη παραλία :p

Τέσπα όλα καλά :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jerry banana είπε

Παιδιά μια χάρη επειδή σκοπεύω να αγοράσω το παιχνίδι σε έκπτωση, περίπου κάθε πότε πέφτει η τιμή? Δηλαδή κοντά στο 15ευρω?

Κοίτα στο instagaming. Κάπου εκεί έχει την τιμή. 16 ευρώ νομίζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, ntinos19 είπε

Κοίτα στο instagaming. Κάπου εκεί έχει την τιμή. 16 ευρώ νομίζω

Ευχαριστώ πολύ φίλε Δημήτρη χρόνια πολλά κιόλας,Χριστός  Ανέστη!!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ευχαριστώ πολύ φίλε Δημήτρη χρόνια πολλά κιόλας,Χριστός  Ανέστη!!.

Καλύτερα να μη σε πάω κόντρα και βγάλεις καμία κομπουρα από το πουθενά, χρόνια πολλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, jerry banana είπε

Παιδιά μια χάρη επειδή σκοπεύω να αγοράσω το παιχνίδι σε έκπτωση, περίπου κάθε πότε πέφτει η τιμή? Δηλαδή κοντά στο 15ευρω? 

Στο ινδικό steam έχει https://www.google.com/search?q=999+indian+rupees&oq=999+indi&aqs=chrome.1.69i57j0l5.5889j1j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8 

Ψάξου λίγο στο google... 

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Στο ινδικό steam έχει https://www.google.com/search?q=999+indian+rupees&oq=999+indi&aqs=chrome.1.69i57j0l5.5889j1j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8 

Ψάξου λίγο στο google... 

Στο κανονικο καθε ποτε πεφτει περιπου η τιμη του?Γιατι θελω στο κυριο λογαριασμο μου να το εχω.Ευχαριστω για την προταση παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...