Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

24 Απριλιου 2019..

Σε τι κατασταση βρισκεται το παιχνιδι? (Hackers κλπ) ?????

 

@Musclemar ελληνικη κοινοτητα? where?

Επεξ/σία από Balantakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ξύλινη κίνηση θα στρώσει ποτέ; Και αυτή η αίσθηση λες και πατάει πάνω σε πάγο κ γλιστρά ο παίχτης ακόμα μου φαίνεται κάπως. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Balantakos είπε

24 Απριλιου 2019..

Σε τι κατασταση βρισκεται το παιχνιδι? (Hackers κλπ) ?????

@Musclemar ελληνικη κοινοτητα? where?

Γενικα ειναι οκ.

Εχει λιγο stuttering εδω και εκει,ισως πιο πολυ στο vikendi.

Hackers υπαρχουν.Οχι κατι τρελο,αλλα ανα 3-4 game θα πετυχεις καποιον.Συνηθως κανα no recoil,σπανιοτερα κανα aimbot η xradar.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε κουράσει με τη μίρλα για τα όποια λίγα bugs ή ανορθογραφίες του game πραγματικά.

Το να τα αναφέρει ο καθένας κάθε φορά δεν καταλαβαίνω σε τι βοηθάει.

Όποιου δεν του αρέσει έχει Fortnite, Apex και γενικά games για όλα τα γούστα. Μη σπάτε μπάλες όμως γίνατε και pro όλοι και σας ενοχλεί το παραμικρό shuttering.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SakafliaC είπε

Έχετε κουράσει με τη μίρλα για τα όποια λίγα bugs ή ανορθογραφίες του game πραγματικά.

Το να τα αναφέρει ο καθένας κάθε φορά δεν καταλαβαίνω σε τι βοηθάει.

Όποιου δεν του αρέσει έχει Fortnite, Apex και γενικά games για όλα τα γούστα. Μη σπάτε μπάλες όμως γίνατε και pro όλοι και σας ενοχλεί το παραμικρό shuttering.

Μήπως επειδή το παιχνίδι έχει κάνει official release εδώ και 1,5 χρόνο και έχει τα ίδια προβλήματα με την beta?  Δεν έχει να κάνει με pros όταν η bluehole κάνει καμπάνια με τίτλο fix pubg.

Για μένα παραμένει το πιο fun ΒR αλλά και το πιο προβληματικό. Το ξανακατέβασα πρόσφατα γιατί μου έλειψε κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω απλά ότι δε θα αλλάξει κάτι με το να αναφέρει ο καθένας κάθε μέρα τα ίδια ακριβώς πράγματα.

Όσοι παίζουμε το game ξέρουμε τα προτερήματα και τα προβλήματά του, τα ζυγίζεις και επιλέγεις, με το να λες κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια στο insomnia δεν πρόκεται ν αλλάξει κάτι. Δε μιλάω για σένα συγκεκριμένα για να μην παρεξηγηθώ, γενικά το λέω.

Το παιχνίδι είναι το καλύτερο BR για όποιον είναι πάνω από 15 χρονών, ακόμα και με αυτά τα μειονεκτήματα. Σκέψου να μην τα χε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, SakafliaC είπε

Εγώ λέω απλά ότι δε θα αλλάξει κάτι με το να αναφέρει ο καθένας κάθε μέρα τα ίδια ακριβώς πράγματα.

Όσοι παίζουμε το game ξέρουμε τα προτερήματα και τα προβλήματά του, τα ζυγίζεις και επιλέγεις, με το να λες κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια στο insomnia δεν πρόκεται ν αλλάξει κάτι. Δε μιλάω για σένα συγκεκριμένα για να μην παρεξηγηθώ, γενικά το λέω.

Το παιχνίδι είναι το καλύτερο BR για όποιον είναι πάνω από 15 χρονών, ακόμα και με αυτά τα μειονεκτήματα. Σκέψου να μην τα χε..

Ναι συμφωνώ για αυτό που είναι καλό. Το fortnite δεν αντέχεται , στο Apex έκλεισα 200 ώρες και μετά πλήξη ενώ βουλιάζει ήδη κιόλας, τα υπόλοιπα αδιάφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SakafliaC είπε

Έχετε κουράσει με τη μίρλα για τα όποια λίγα bugs ή ανορθογραφίες του game πραγματικά.

Το να τα αναφέρει ο καθένας κάθε φορά δεν καταλαβαίνω σε τι βοηθάει.

Όποιου δεν του αρέσει έχει Fortnite, Apex και γενικά games για όλα τα γούστα. Μη σπάτε μπάλες όμως γίνατε και pro όλοι και σας ενοχλεί το παραμικρό shuttering.

Ποιος πεταχτηκε και γκρινιαξε?Λιγο πολυ ολοι τα εχουν αποδεχθει.

Μπαινεις και εδω και γινεσαι επιθετικος λες και αναφερθηκε κανεις σε σενα.

Το stuttering ναι ειναι ενοχλητικο ειτε εισαι προ ειτε οχι.Και ειδικα τα performance issues ενοχλουν,οταν καποιοι σκανε λεφτα και το παιχνιδι δε παιζει σωστα.

Επισης εαν δε γκρινιαξει και ο κοσμος,δε θα μπουν και στη διαδικασια να βελτιωσουν το παιχνιδι.Αν δεν εβγαιναν τοσα BR και δεν υπηρχε η γκρινια,νομιζεις θα μπαινανε στη διαδικασια για το Fix Pubg,τους χαρτες και ολες αυτες τις βελτιωσεις,οταν το παιχνιδι καθε μηνα ηταν πρωτο στις πωλησεις στο steam?Φυσικα και οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Έπαιζα το παιχνίδι μέρες τώρα μια χαρά ξαφνικά σήμερα εεκι που τρέχω σαν να κολλάει στιγμιαία η κίνηση και ξανά ξεκινάει. Δεν ξέρω αν το περιγράψω σωστά ούτε πως λέγεται στα αγγλικά. Έχει κανείς καμιά ιδέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Dantε είπε

Ποιος πεταχτηκε και γκρινιαξε?Λιγο πολυ ολοι τα εχουν αποδεχθει.

Μπαινεις και εδω και γινεσαι επιθετικος λες και αναφερθηκε κανεις σε σενα.

Το stuttering ναι ειναι ενοχλητικο ειτε εισαι προ ειτε οχι.Και ειδικα τα performance issues ενοχλουν,οταν καποιοι σκανε λεφτα και το παιχνιδι δε παιζει σωστα.

Επισης εαν δε γκρινιαξει και ο κοσμος,δε θα μπουν και στη διαδικασια να βελτιωσουν το παιχνιδι.Αν δεν εβγαιναν τοσα BR και δεν υπηρχε η γκρινια,νομιζεις θα μπαινανε στη διαδικασια για το Fix Pubg,τους χαρτες και ολες αυτες τις βελτιωσεις,οταν το παιχνιδι καθε μηνα ηταν πρωτο στις πωλησεις στο steam?Φυσικα και οχι.

Δεν ήξερα ότι παρακολουθούσε η Blue Ηοle το Insomnia και γκρινιάζατε κάθε μέρα ώστε να τα δουν εδώ και να τα διορθώσουν.

Γενικότερα όμως δε μπαίνω καν σε διάλογο μαζί σου, απέδειξες και στο άλλο θέμα ότι απλά δεν έχεις ιδέα από κάποια πράγματα και παρ όλα αυτά συνεχίζεις να συζητάς γι αυτά.

Ελπίζω PUBG να χεις παίξει τουλάχιστον, γιατί ασύρματο mouse παραδέχθηκες και μόνος σου έμμεσα ότι δεν έχεις πιάσει στα χέρια σου ποτέ. Παρ όλα αυτά συνεχίζεις να μας γράφεις την αποψάρα και τις ασυναρτησίες σου για βάρος και lag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι δεν εχεις τι να γραψεις επι του pubg,και παλι βγαζεις τον συνομιλητη σου αχρηστο και το γυρνας οπου σε συμφερει.

Keep trolling ,πρεπει να χεις σοβαρο κομπλεξ κατωτεροτητας.Αναρωτιεμαι αν παιζεις και fortnite δηλαδη και εαν εισαι ανω των 20 ετων.

Τουλαχιστον ειμαι ανοιχτος σε συζητηση και ακουω τον αντιλογο και δε το παιζω ξερολας-παντογνωστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψω για ποιο πράγμα? Σου είπα ήδη δεν ήξερα ότι η Blue Hole διαβάζει το Insomnia και γι αυτό κλαίτε εδώ όλη μέρα κάθε μέρα.

Άχρηστο εσύ χαρακτήρισες μόλις τον εαυτό σου όχι εγώ. Εγώ το μόνο που είπα είναι ότι συμμετέχει σε συζήτηση για ασύρματα ποντίκια χωρίς να χεις δει ποτέ ένα από κοντά.

Κάνω λάθος σε αυτό? Απάντησε ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SakafliaC είπε

Να γράψω για ποιο πράγμα? Σου είπα ήδη δεν ήξερα ότι η Blue Hole διαβάζει το Insomnia και γι αυτό κλαίτε εδώ όλη μέρα κάθε μέρα.

Άχρηστο εσύ χαρακτήρισες μόλις τον εαυτό σου όχι εγώ. Εγώ το μόνο που είπα είναι ότι συμμετέχει σε συζήτηση για ασύρματα ποντίκια χωρίς να χεις δει ποτέ ένα από κοντά.

Κάνω λάθος σε αυτό? Απάντησε ειλικρινά.

Ο κοσμος για τα performance issues δε γκρινιαζει μονο στο insomnia.Περα απο αυτο καποιος ανθρωπος ρωτησε τι θεματα εχει το παιχνιδι.Τα προβληματα αποδοσης ειναι μεσα στο παιχνιδι.Αρκετοι το παρατησαν λογω αυτων.Μπορει να τους ενοχλει και ειναι λογικο.Δε χρειαζεται να εισαι προ για να ενοχλεισαι οταν το παιχνιδι κρασαρει η στο vikendi,οταν επεφτε κοσμος καπου οταν πρωτοβγηκε το map,το gpu/cpu πεταγαν χαρταετο και πηγαινες με 40 fps.

Νομιζεις οτι κανεις συζητηση και εχεις συμπεριφορα 15χρονου,σοβαρα.

Και ετσι για να σου κανω τη χαρη και ασυρματα ποντικια εχουν περασει απο τα χερια μου και ειχα κιολας.Δε θεωρω οτι για να γλιτωσω το καλωδιο,θα φορτωθω με ολα τα αλλα.Δηλαδη τοσο δυσκολο σου ειναι να συνειδητοποιησεις οτι καποιος ανθρωπος εχει διαφορετικο γουστο απο σενα και προτιμαει κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι τα αλλά που θα φορτωθείς ρε φίλε τα παμε 100 φορές, δε φορτώνεσαι τίποτα.

Η τιμή και η ποικιλία είναι τα μόνο μειονεκτήματα, εσύ όμως δεν εννοείς αυτά και το ξέρουμε.

Έλα κούρασες δεν έχεις πιάσει ασύρματο ποντίκι της Logitech και είναι προφανές αυτό.

Καλά να περάσεις, καλές γιορτές, μην κάνεις άλλη παράθεση κούρασες με την άγνοια σου πραγματικά. Σου τα παν άλλα δύο άτομα στο προηγούμενο θέμα εντωμεταξύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...