Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα, ενας φιλος μου λεει "καθε μερα" για αυτο το παιχνιδι και ποσο γαματο και fun ειναι και να το αγορασω να παιζουμε μαζι.

 

Με εχει βαλει σε σκεψεις και δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα να παω σπιτι του να δοκιμασω το gameplay. Ειδα καποια βιντεακια στο youtube, τα γραφικα οκ δεν ειναι καλα, αλλα απο gameplay τι λεει; Το ευχαριστιεστε το παιχνιδι; Αξιζει τα 20ε ή να περιμενω την full release (με κινδυνο ισως να ανεβει φανταζομαι η τιμη);

 

Που έχει 20; 30 το βλέπω εγώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που έχει 20; 30 το βλέπω εγώ :P

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/

 

Πιο φτηνο στα 19,89. Επισης οσοι αγορασουν Early Access φανταζομαι θα παρουν τσαμπα την full release ετσι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/

 

Πιο φτηνο στα 19,89. Επισης οσοι αγορασουν Early Access φανταζομαι θα παρουν τσαμπα την full release ετσι;

Όσοι το αγόρασαν έχουν το παιχνίδι δεν είναι προσωρινό early access pass κανονική αγορά είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι CD key που παίζουν στο ebay είναι άραγε αξιόπιστα;έχει αγοράσει κανένας;

 

https://m.ebay.com/itm/PLAYERUNKNOWN-S-BATTLEGROUNDS-region-free-via-new-registered-Steam-account-PUBG/222714197634

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι CD key που παίζουν στο ebay είναι άραγε αξιόπιστα;έχει αγοράσει κανένας;

 

https://m.ebay.com/itm/PLAYERUNKNOWN-S-BATTLEGROUNDS-region-free-via-new-registered-Steam-account-PUBG/222714197634

λογαριασμό αγοράζεις όχι κλειδί.

 

 

My accounts with this game are region-free, so you can play from anywhere without using any VPN's. Start to play immidiatly :-)

 

 

P.S: It is new Steam account with email address and passwords, that i will provide to you ASAP. After that you can unlink email, change passwords and add steam guard.

 

 

η valve απαγορεύει την πώληση λογαριασμών! just saying

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λογαριασμό αγοράζεις όχι κλειδί.

 

 

Με τον λογαριασμό μπορώ να παίξω η χρειάζεται και κλειδί; (γτ το έχω λιώσει στο λαν, ενώ σπιτι μ αναρωτιέμαι αν το σηκώνει και θέλω να το δοκιμάσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λογαριασμό αγοράζεις όχι κλειδί.

 

 

Με τον λογαριασμό μπορώ να παίξω η χρειάζεται και κλειδί; (γτ το έχω λιώσει στο λαν, ενώ σπιτι μ αναρωτιέμαι αν το σηκώνει και θέλω να το δοκιμάσω)

ξαναδιάβασε το 1ο quote μου.

και τι έγραψα στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ψήνει κανείς να μαζευτούμε οι πιο νέοι στο παιχνίδι, αύριο (15/11) προς το βραδάκι;

 

*Εγώ θα μπω κατά τις 8+ και θα καθήσω μέχρι αργά (2~ το πρωί max)

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω. Το παιχνίδι όταν βγει για την κονσόλα της Microsoft θα παίζει σε κονσόλες Xbox one s;; Η μόνο σε Xbox one x??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια αν το αγορασω απο γνωστο κλειδαδικο στα 20 ευρω θα εχω προβλημα με το steam? Εχω ακουσει οτι το μπλοκαρει το steam? Και επειδη ειμαι gamer του καναπε θα τη παλεψω να παιξω με controller ή θα ειναι δυσκολο?

 

edit: Εχω ακουσει τοσα θετικα reviews που τελικα δεν αντεξα το τσιμπησα απο cd keys στο 20αρικο, ελπιζω μονο να εχει καλη υποστηριξη και αντοχη στο χρονο και να μην αδειασουν οι server καποια στιγμη, μεχρη σημερα επαιζα το pubg απο τα lidle (fortnite) και ειχα ξενερωσει ασχημα, χαλια τελιως οποτε ειμαι αν τσιμπησω το original να ασχοληθουμε λιγο σοβαρα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν το αγορασω απο γνωστο κλειδαδικο στα 20 ευρω θα εχω προβλημα με το steam? Εχω ακουσει οτι το μπλοκαρει το steam? Και επειδη ειμαι gamer του καναπε θα τη παλεψω να παιξω με controller ή θα ειναι δυσκολο?

 

edit: Εχω ακουσει τοσα θετικα reviews που τελικα δεν αντεξα το τσιμπησα απο cd keys στο 20αρικο, ελπιζω μονο να εχει καλη υποστηριξη και αντοχη στο χρονο και να μην αδειασουν οι server καποια στιγμη, μεχρη σημερα επαιζα το pubg απο τα lidle (fortnite) και ειχα ξενερωσει ασχημα, χαλια τελιως οποτε ειμαι αν τσιμπησω το original να ασχοληθουμε λιγο σοβαρα.

 

Κανενα προβλημα δεν θα εχεις  απο reseller με πολλες πωλησεις αλλα μην παιξεις με controller στο PC , δεν εχει νοημα . Δεν θα κανεις κατι στο παιχνιδι κ θα το βαρεθεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ποσο σε βολευει με κοντρολερ αλλα στις μαχες θα βρεθεις σε δυσκολο σημειο . το game χρειαζεται ακαριαιες κινησεις . οχι οσο το cs αλλα και παλι. παντως σαν παιχνιδι εχει προοπτικες και περνει καλα updates. το θεμα ειναι να διωχτουν τελειως οι χρηστες χακ και μακρος μπας και το παχνιδι γινει πιο τιμιο. το optimization θα ερθει σιγα σιγα μαζι με το release . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα, θα κανω μια προσπαθεια για το χαβαλε παντως να δω πως ειναι με το controller αντε να φαω και κανεναν πισωπλατα που δε με εχει δει :P και αν δε τη παλεψω θα πιασω το mouse.

Παντως θα ηθελα πολυ να ειχε συστημα σαν το gta v online που αν ειχες setting το controller να σε φερνει αντιμετωπο μονο με παικτες που παιζουν με controller, το θεωρω πολυ εξυπνο κατι τετοιο, ελπιζω σε καποιο μελλοντικο update.

 

Οντως εχω ακουσει οτι πεφτει πολυ cheat και με χαλασε λιγο αλλα επισης ακουσα και μια προσφατη ειδηση οτι εριξε ban με το τσουβαλι η εταιρεια οποτε αυτο ειναι θετικο, απορω παντως πως καποιοι ενω εχουν δωσει 20 και 30 ευρω σε ενα game ρισκαρουν να φανε ban.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...