Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η εταιρία για εμένα δεν είναι Blizzard πχ.. Αλλά το πάει πολύ καλά.. Συνέχεια όπλα μας βγάζει optimize όσο μπορούν κάνουν... Εδώ το paragon που είναι της epic games χηρότερεψε το optimize του... Θα βγάλουν άλλο map, θα βάλουν zombie mode... Το παιχνίδι είναι αυτό που είναι. Και είναι μια χαρά.... Καλύτερα από τα προηγούμενα έχει πάει μέχρι τώρα... Άρα δε μπορώ να πω κάτι αρνητικό..

 

Αυτό που δεν μας αρέσει σε εμάς που απαντήσαμε είναι ότι μας χαρακτήρισες με ένα "επίθετο".

 

Το να πεις την άποψη σου πρέπει να την πεις και για αυτό ήμαστε εδώ, αλλά να την λες κόσμια.

 

Κατά τα άλλα εγώ το βρίσκω λογικό πάντως να καθυστέρησαν, και γιατί το δικαιολογώ σε ένα βαθμό αυτό.

 

Αν δημιουργούσα εγώ ένα παιχνίδι και είχε τέτοιο hype, τότε θα ανέβαζα τον πήχη σε αυτά που θέλω να βάλω μέσα σε αυτό. Οπότε και θα καθυστερούσα.

 

Το κακό είναι ότι δεν ξέρουμε αν το ίδιο σκέφτεται η εταιρεία ή λέει δεν *** τα πήραμε τα λεφτά ας κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και βλέπουμε.

 

Θα δείξει με τον καιρό τι θα γίνει. Εγώ βλέπω θετικά βήματα οπότε υπομονή.

 

Το Arma3

 

Το έχω αγορασμένο με αρκετά expansion.Φανταστικό παιχνίδι/simulator αλλά για εμένα δεν μου πρόσφερε σχεδόν καμία ευχαρίστηση και αυτό γιατί θέλει πάρα πολύ χρόνο να αφιερώσεις και πάρα πολύ υπομονή. Κατά τα άλλα καταλαβαίνω την αξία του και ότι δεν μπορεί να συγκριθεί με άλλα στο είδος του

 

 

ίσως υπερβολική η αντίδραση μου και ο χαρακτηρισμός να με σχωράτε!

 

 

Όπως είδατε έχω πει και τα θετικά του development,αλλά δε γίνεται να μην λέω τα καραμπινάτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα guide και τιμές για να πουλήσουμε κανα πράγμα απο τα crates, έχουμε?

Ανοιξαμε κανα παλτουδακι dolce και θελουμε να το σπρωξουμε;; χαχαχα

https://steamcommunity.com/market/search?appid=578080 εδω τσεκαρες τιμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πριν 4-5 ημερες περιπου με πεταγε απο το game και μου ζητουσε να κανω update το Microsoft.NET Framework , το αγνοησα αλλα οταν εβλεπα οτι επεμενε το εκανα update με αποτελεσμα απο κει και επειτα να μου πεταει συχνα crashes οπως για memory αλλα και αυτο εδω..https://imgur.com/a/76E00 Σημερα δεν με εχει αφησει να παιξω το βγαζει συνεχεια.. εχει τυχει σε κανεναν αλλον? Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φίλε και έμένα με πετάει συνέχεια.. μια για memory και μια κάτι άλλα.. ανά ένα παιχνίδι σίγουρα... τι μπορώ να κάνω ? Το pc είναι καινούργιο ( απλά έχω 8 ram προς το παρών ) έναν φίλο που ρώτησα και μου έφτιαξε και το pc μου είπε θα το ψάξει λγιο γιατί διάβασε ότι και με 16 ram κάποιοι έχουν το ίδιο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το έστειλε φίλος και γέλασα τόσο πολύ που δνε μπορούσα να μην το βάλω.  :ph34r:  :-D

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=4hqqFqcr1K8

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια twittακια που μόλις είδα.

 

 

PLAYERUNKNOWN

PLAYERUNKNOWN

@PLAYERUNKNOWN

Απάντηση στους χρήστες @consulmac @LaslieJoey και 2 ακόμη

Actually, working with the @Xbox team has already helped us find some optimization bottlenecks we can fix, and they will be carried over to the PC version once complete!

 

 

PLAYERUNKNOWN

@PLAYERUNKNOWN

·

16 ώ

We will. This is a marathon for us, not a sprint. We want to support the game for years to come, and as such we need to build a good foundation. This just takes time, but time we are committed to spending until we get it complete.

8

44

 

Άντε fingers crossed να βγει κανα βαρβατο πατσακι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ξερω τι φταιει . Εχω το συστημα της υπογραφης αλλα περιμενω το τελευταιο dimmaki ram και στα παιχνιδια βλεπω πολυ σπανια απο 60% στο cpu και κατι στιγμες βουταει και η gpu... αντε να μην βρισκω δικαιολογιες που δεν περνω τελευταια κοτοπουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, ενας φιλος μου λεει "καθε μερα" για αυτο το παιχνιδι και ποσο γαματο και fun ειναι και να το αγορασω να παιζουμε μαζι.

 

Με εχει βαλει σε σκεψεις και δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα να παω σπιτι του να δοκιμασω το gameplay. Ειδα καποια βιντεακια στο youtube, τα γραφικα οκ δεν ειναι καλα, αλλα απο gameplay τι λεει; Το ευχαριστιεστε το παιχνιδι; Αξιζει τα 20ε ή να περιμενω την full release (με κινδυνο ισως να ανεβει φανταζομαι η τιμη);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...