Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το τελείωσα , εξαιρετικό 

Κρατούσα μικρό καλάθι αλλά έφαγα γερή σφαλιάρα. Το καλύτερο tribute στη σειρά

σε κάνα μήνα 2η σεζόν έτσι? Τι 2021?

για τα παράπονα με κάποια κοστούμια και έφε οκ δεν ήταν ίσως και η πιο κατάλληλη επιλογή, αλλά δεν χάλασε τη συνολική εμπειρία και ήταν ελάχιστες οι στιγμές που το σκέφτηκα προσωπικά. Nilfgardian armor θέλει δουλειά 

Επεξ/σία από kti23
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, σε 1 μηνα....... 

(+ 12 μήνες ακόμα) 

22 λεπτά πριν, kti23 είπε

Μόλις το τελείωσα , εξαιρετικό 

Κρατούσα μικρό καλάθι αλλά έφαγα γερή σφαλιάρα. Το καλύτερο tribute στη σειρά

σε κάνα μήνα 2η σεζόν έτσι? Τι 2021?

για τα παράπονα με κάποια κοστούμια και έφε οκ δεν ήταν ίσως και η πιο κατάλληλη επιλογή, αλλά δεν χάλασε τη συνολική εμπειρία και ήταν ελάχιστες οι στιγμές που το σκέφτηκα προσωπικά. Nilfgardian armor θέλει δουλειά 

Ναι δυστυχώς......2021 

Συμφωνώ και στα υπόλοιπα, που  γράφεις .....

Συνολικά ήταν μια χαρά..... Έχουμε δει και πολύ χειρότερες σειρές και ταινίες... 

Επεξ/σία από thatan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα και εγω τη σειρά έχοντας μείνει με εξαιρετικές εντυπώσεις. Ευτυχώς διαβάζω συγκεκριμένους χρηστες από το παρόν φόρουμ που λένε οτι οι μάχες δεν ειναι καλές, οτι δεν έχει καλά εφέ κτλ κτλ, ωστε να ειμαι σίγουρος οτι επιβαλεται να δω μια σειρά.

Εξαιρετική, η σειρά της χρονιάς και ότι άλλο και να πούμε ειναι λίγο. Προσεγμένη, δεν αφήνει εύκολα τρύπες και όπως και άλλες, ειναι σειρά που πρέπει να προσέξεις. Δεν δινουν ιδιαίτερη βάση στα εφέ χωρις να σημαίνει οτι βλέπουμε κάτι δευτεροκλασάτο. 

Περιμένουμε με αγωνία τον δευτερο κύκλο. ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ.

Και μια απορία που μπαίνει σε σποιλερ

Spoiler

Πως συνδέονται οι Γένεφερ με το λιονταράκι την Ciri; Με έστειλαν στο τέλος

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μένα πάντως

 

η "μάχη" στο Blaviken, έχει πάει στις all-time favorite σκηνές μου.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχοντας παιξει το 1ο οταν δουλευα και ζουσα στην Πολωνια (μου το προτειναν Πολωνοι οταν δεν το ηξερε κανεις ακομη εκτος Πολωνιας) το ειχα ερωτευτει παρά το πόσο στριφνό και δύσκολο RPG  ήταν. Σε βύθιζε μαγικα στον κόσμο με τα τέρατα και τις μάΧΕς στους βάλτους. Και βασικά όλη η ιστορια ήταν περιπετειες του Witcher μόνο και είχε συνεχεια μάχες με τερατα όπου και να πηγαινες. Τελικα ενοιωθες τρελη ικανοποιηση οταν εβγαζες μια μαχη γιατι ηταν πολυπλοκο να χειριστεις τα 2 σπαθια και τα abilities!

Η σειρά τώρα.... έχω δει 4 επεισοδια και βαριέμαι σαν να βλεπω game of thrones (για να πουλησουμε σε οσους δεν ξερουν τι εστι witcher) . Εχω δει μονο 3 τερατα και ολο το υπολοιπο ειναι μπουρου μπορου στα βασιλεια, και οι πριγκηπισες, και το κοριτσακι που το καταράστηκαν και αλλες αηδιες.......

Η original darkia του Witcher ΔΕΝ υπάρχει στην σειρα....... (γιατι δεν θα ΠΟΥΛΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ)

Επεξ/σία από sellsoap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, sellsoap είπε

Η original darkia του Witcher ΔΕΝ υπάρχει στην σειρα....... (γιατι δεν θα ΠΟΥΛΑΓΕ ΤΙΠΟΤΑ)

Η original darkia ,όπως λες δεν αναλώνεται σε μάχες τεράτων μέσα σε βαλτοτοπια.Εαν γνώριζες παραπάνω από το σύμπαν του Witcher ,θα το καταλάβαινες.Μια χαρά το πάνε , θα το κατανοήσεις μελλοντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτασα πλεον στο 6ο επεισοδιο και πρεπει να πω οτι εχω εντυπωσιαστει,πιανω τον εαυτο μου να χειροκροταει σε ορισμενα flashbacks!

απιστευτο οτι εχουν πιασει την ατμοσφαιρα του κοσμου του witcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...