Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χρησιμοποίησα σήμερα την ANDOER AN 5000 υποβρύχια αλλα να τονισω πως στο YOUTUBE η ανάλυση υστερεί σε σύγκριση με αυτό που βλέπω στον υπολογιστή  

 

 

Link.png Site: ANDOERAN5000

 

χωρισ diving mode και με γωνια στις 110


και μ

 

χρησιμοποίησα σήμερα την ANDOER AN 5000 υποβρύχια αλλα να τονισω πως στο YOUTUBE η ανάλυση υστερεί σε σύγκριση με αυτό που βλέπω στον υπολογιστή  

 

 

Link.png Site: ANDOERAN5000

 

χωρισ diving mode και με γωνια στις 110

και με diving Mode 

 

 

Link.png Site: ANDOER AN5000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Youtube το αρχείο συμπιέζεται.

 

Εμένα στο original αρχείο μου πετάγονται τα μάτια έξω από την ποιότητα της EKEN, όταν το βλέπω στο PC. Μάλιστα παρατήρησα ότι οι υποθαλάσσιες λήψεις είναι καλύτερες από τις επίγειες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρέλαβα την eken H9.

Το βίντεο έχει πάρα πολύ καλή ανάλυση 1080p 60fps.

Η φωτογραφίες είναι άθλιες 12MP.

Ζεσταίνεται πάρα πολύ και η μπαταρία κρατάει μια το πολύ μία ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρέλαβα την eken H9.

Το βίντεο έχει πάρα πολύ καλή ανάλυση 1080p 60fps.

Η φωτογραφίες είναι άθλιες 12MP.

Ζεσταίνεται πάρα πολύ και η μπαταρία κρατάει μια το πολύ μία ώρα.

Όπως τα λες είναι. Οι φωτογραφίες κανονικά είναι 4ΜP και με interopolation γίνονται 12MP. Παρόλα αυτά πολύ value for money camera. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος φίλος που να έχει αγοράσει την eken από ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood σε πόσες μέρες παρέλαβε τελικα?

 

 

Αν θυμάμαι καλά εννέα ημέρες, αλλά τώρα είναι Αύγουστος οπότε θα περιμένεις λίγο περισσότερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος φίλος που να έχει αγοράσει την eken από ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood σε πόσες μέρες παρέλαβε τελικα?

Στις 4 Αυγούστου έκανα παραγγελία (eu), έφυγε την ίδια μέρα. Πλήρωσα 8.68 ευρώ για πιο γρήγορη παραλαβή (B2C Europe Register, 4 με 8 εργάσιμες νομίζω), και ακόμα δεν έχω παραλάβει (ενώ πακέτο που παρήγγειλα την ίδια μέρα από mymemory, χωρίς να έχω πληρώσει εξτρά, μου ήρθε από την προηγούμενη εβδομάδα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πισι ολα φαινονται ωραια ...σε τιβι πως φαινονται ????

θα αγοράσεις ένα καλώδιο micro hdmi to hdmi 

Στις 4 Αυγούστου έκανα παραγγελία (eu), έφυγε την ίδια μέρα. Πλήρωσα 8.68 ευρώ για πιο γρήγορη παραλαβή (B2C Europe Register, 4 με 8 εργάσιμες νομίζω), και ακόμα δεν έχω παραλάβει (ενώ πακέτο που παρήγγειλα την ίδια μέρα από mymemory, χωρίς να έχω πληρώσει εξτρά, μου ήρθε από την προηγούμενη εβδομάδα).

Πρώτον γιατί πλήρωσες τζάμπα 8,68..  εγώ πλήρωσα το απλό που λέει 1,98  5-7 εργάσιμες μέρες.

Στις 4 αυγούστου έκανα την παραγγελία στις 7 το στείλανε και 16 την παρέλαβα.

Tracking number σου δώσανε με αυτόν τον τρόπο αποστολής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4 Αυγούστου έκανα παραγγελία (eu), έφυγε την ίδια μέρα. Πλήρωσα 8.68 ευρώ για πιο γρήγορη παραλαβή (B2C Europe Register, 4 με 8 εργάσιμες νομίζω), και ακόμα δεν έχω παραλάβει (ενώ πακέτο που παρήγγειλα την ίδια μέρα από mymemory, χωρίς να έχω πληρώσει εξτρά, μου ήρθε από την προηγούμενη εβδομάδα).

Και γω ακόμη περιμένω.. Στης 3 Αυγούστου παραγγελία, 4 το στείλανε κ ακόμα τίποτα..από ευρωπαϊκή αποθήκη. Κρίμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα στις 5 την κάμερα από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood, έφυγε στις 7, έφτασε 18 αλλά πήγα σήμερα κ την παρέλαβα απο τα ΕΛΤΑ. Με απλό B2C , κόστος 2€ και κάτι ψιλά.

Την έχω κ φορτίζει τώρα.

Καλές λήψεις σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα στις 5 την κάμερα από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood, έφυγε στις 7, έφτασε 18 αλλά πήγα σήμερα κ την παρέλαβα απο τα ΕΛΤΑ. Με απλό B2C , κόστος 2€ και κάτι ψιλά.

Την έχω κ φορτίζει τώρα.

Καλές λήψεις σε όλους.

Καλοδούλευτη, περιμένουμε εντυπώσεις!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω σημερα με παραγγελια 3-8 και αποστολη την ιδια μερα.

Δεν προλαβα να δω και πολλα λογω δουλειας ,αυτο που δεν μου αρεσε ,ειναι οτι δεν δουλευει οταν φορτιζει.

 

Θα προσπαθησω μεσα στο ΣΚ να τεσταρω για  να γραψω εντυπωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...