Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω. Αυτά ισχύουν γενικά για τα καρτοκινητά της vodafone?

Εχω ένα cu και νομίζω ότι τα MB μου αθροίζονται από πακέτα. Ισως και τα λεπτά. Αλλα δεν είμαι βέβαιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα παίδες, έχω διαβάσει διάφορα. Μπορεί κάποιος που να γνωρίζει σίγουρα να απαντήσει; Άν γίνει ανανέωση πριν λήξει το πακέτο, μεταφέρονται τυχών υπόλοιπα σε ΜΒ; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ευρώ θέλει συν 10 την κάρτα 15 :)

Κάνεις λάθος δωρεάν το δίνουν και απλά βάζεις 10 ευρώ στην κάρτα. Είναι προσφορά για αυτό δεν πληρώνεις το 5ευρω.

 

Όποιος ζητάει 5+10 θέλει να  τσεπώσει τα λεφτά. Πείτε του ότι παντού είναι δωρεάν και θα μαζευτεί κατευθείαν.

παιδια μπορω να βαλω την καρτα σε ενα τετοιο και να εχω ιντερνετ me wifi?

 

Ναι το δοκίμασα ακριβώς σε αυτό το μηχάνημα της huawei που δείχνεις. Λειτουργεί σε μένα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις λάθος δωρεάν το δίνουν και απλά βάζεις 10 ευρώ στην κάρτα. Είναι προσφορά για αυτό δεν πληρώνεις το 5ευρω.

 

Όποιος ζητάει 5+10 θέλει να τσεπώσει τα λεφτά. Πείτε του ότι παντού είναι δωρεάν και θα μαζευτεί κατευθείαν.

 

Ναι το δοκίμασα ακριβώς σε αυτό το μηχάνημα της huawei που δείχνεις. Λειτουργεί σε μένα κανονικά.

Ότι με είπαν στο μαγαζί σε λέω, αν πας χωρίς την προφορά θέλει : 5 ευρώ για την σιμ και όταν βάλεις κάρτα ακόμα 10 σύνολο 15.

 

Αν πας για την προσφορά σου δίνουν σιμ δώρο και βάζεις κάρτα, σύνολο 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι με είπαν στο μαγαζί σε λέω, αν πας χωρίς την προφορά θέλει : 5 ευρώ για την σιμ και όταν βάλεις κάρτα ακόμα 10 σύνολο 15.

 

Αν πας για την προσφορά σου δίνουν σιμ δώρο και βάζεις κάρτα, σύνολο 10.

Ποιο το νόημα να την βγάλεις χωρίς την προσφορά; Για αυτό δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρθηκε. Καλη ευκαιρία για να τσιμπας και για λίγο καιρό και επιπλέον 100 λεπτά προς όλους +600MB.

Μπορω να την παρω και να την εχω στο LTE tablet μου και να χρησιμοποιω τα mb μονο?

 

Φυσικά και μπορείς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο το νόημα να την βγάλεις χωρίς την προσφορά; Για αυτό δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρθηκε. Καλη ευκαιρία για να τσιμπας και για λίγο καιρό και επιπλέον 100 λεπτά προς όλους +600MB.

 

Φυσικά και μπορείς

 

ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο το νόημα να την βγάλεις χωρίς την προσφορά; Για αυτό δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρθηκε. Καλη ευκαιρία για να τσιμπας και για λίγο καιρό και επιπλέον 100 λεπτά προς όλους +600MB.

 

 

Φυσικά και μπορείς

Εγώ πήγα ρε συ να πάρω ένα νούμερο Βονταφον, τυχαία μου είπε ένας έξω από το κατάστημα ότι παίζει προσφορά, αλλιώς θα έδινα άδικα 5 ευρα, τώρα με 10 πήρα την προσφορά και την κάρτα κούτρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...