Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο οσα εχω δοκιμασει αυτου του τυπου εμενα με εχουν βολεψει.

Αυτα που εχουν σε ολη την επιφανεια τα μπιλακια..

https://www.skroutz.gr/s/10123659/Thumb-Grips-Black-Red.html

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ps4 το πηρα day - 1 απο Ελλάδα λογω οτι δούλευε σε μεγάλη αλυσίδα... 

Το μοναδικό της θεμα ειναι οτι μου χάλασαν σχετικα ευκολα τo μαξιλαράκι στο αριστερο joystick.. Κανενα θεμα ουτε φασαρία μ κανει...  Βέβαια δεν μου άρεσε που έβγαλε  το pro χωρίς  να μας δωσει κ μας κανα τυράκι ναμη νιωθουμε λιγο....   Θα μπορούσε λεω μια χαζομάρα να ελεγε φερτε πισω το παλιο σε τέλεια κατάσταση όποιος θέλει με 50- 100 ευρω να παρει το pro.. Μια ιδεα λεω μην πέσετε να με φατε.. Πολλοι πιστευω θα το πήγαιναν..    Ισως βαλουν  στην εορταστικη περίοδο με δωρο κανα φιφα η προ οποτε να αξιζει... απο το να πάρει κάποιος χωρίς game δωρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/6/2020 στις 2:56 ΠΜ, Cyberdemon87 είπε

Παιδιά, έχει Αμερικάνικη ετήσια κάρτα στο cdkeys 50% στα 26.79€ !!!

Τσιμπήστε μερικές :P

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Εβαλα χθες. Σ ευχαριστώ. Πρωτη φορα ps plus. Μου κατσε πολυ καλα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2020 στις 11:59 ΜΜ, tolis.illegal είπε

Εχει κανενας δυο account για να αγοραζει κ απο αμερικανικο store παιχνιδια? Ειναι νομιμο?

Αν θελήσεις να αγοράσεις κάτι από το psn δεν μπορείς να βάλεις ελληνική κάρτα psn ή τραπέζης. Θα πρέπει να βάλεις κάρτα psn για αμερικάνικο account

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση!

Έχω κάνει ένα backup σε έναν εξωτερικό σκληρό.
Μπορώ στον ίδιο εξωτερικό σκληρό να φτιάξω άλλο ένα backup χωρίς να γίνει overwrite το προηγούμενο και να μπορώ και τα 2 αυτά backups να τα κάνω restore όταν θελήσω;

ΥΓ τα παιχνίδια έχω κάνει backup και μιλάω για νέα παιχνίδια αν θέλω να κρατήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Ελληνική PSN+ 1 χρόνος 49€
https://www.eneba.com/psn-playstation-plus-card-365-days-gr-psn-key-greece

Απάντηση γιαυτό που είχα ρωτήσει έχουμε;

Εγω την πήρα με 28 ευρω για αμερικανικο store γιατι να το παρει κσποιος με 49;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Εγω την πήρα με 28 ευρω για αμερικανικο store γιατι να το παρει κσποιος με 49;; 

Αν εχει καποιος παιχνιδια αγορασμενα για το ελληνικο στορ δεν θα τον μπλοκαρει απο το να παιξει ονλαϊν; Πιο πολύ σαν απορία το ρωτάω αυτό γιατί σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω psn card. Επίσης σε μπλοκάρει το region του λογαριασμού σου με το που/ποιους θα παίζεις online? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Εγω την πήρα με 28 ευρω για αμερικανικο store γιατι να το παρει κσποιος με 49;; 

γιατί δε θέλω να έχω άλλο account παρά το ελληνικό μου :P οπότε μπορεί σα και εμένα να υπάρχουν κιάλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

γιατί δε θέλω να έχω άλλο account παρά το ελληνικό μου :P οπότε μπορεί σα και εμένα να υπάρχουν κιάλλοι

Συγχαρητήρια κ σε σένα που κρατάς τη πατριδα ψηλα...  Εγω πάντως συνδεθηκα κατά λάθος στο star wars στο multi απο το ελληνικο μου προφιλ που ειχα 5 χρονια να βαλω συνδρομη...    Ενω εκανα λογαριασμο σε αμερικάνικο....    Αυτοί που ηθελαν ελληνικό το εβρισκαν κ με 42 ευρω πριν λιγες μέρες δεν χρειάζεται να μας τον πιάνουν συνεχως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tresorikos είπε

Συγχαρητήρια κ σε σένα που κρατάς τη πατριδα ψηλα...  Εγω πάντως συνδεθηκα κατά λάθος στο star wars στο multi απο το ελληνικο μου προφιλ που ειχα 5 χρονια να βαλω συνδρομη...    Ενω εκανα λογαριασμο σε αμερικάνικο....    Αυτοί που ηθελαν ελληνικό το εβρισκαν κ με 42 ευρω πριν λιγες μέρες δεν χρειάζεται να μας τον πιάνουν συνεχως.. 

Όχι φίλε μου καμία σχέση, απλώς δε ψήνομαι να κάνω κάποιον άλλον λογαριασμό. Ούτε να κάνω αλλά 180 adds φίλους ,να μπαίνω σε γκρουπς και να ψάχνω τι έχω φολο. Μου αρκεί αυτό που έχω, μαζεμένα τα παιχνίδια μου και όποια σαπακια του + έχουν δώσει. Και ας κάνουν share μεταξύ τους.Αμα το βρω σε προσφορά θα το αγοράσω, αλλιώς σε κάποιο κλειδαδικο ότι παίξει μπάλα η συνδρομή όπως το eneba. 

 

Τελικά μπορώ να έχω διαφορετικά backups και να περάσω όποιο θέλω?

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...