Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και πολύ καλά κάνουν εφόσον θεωρούν ότι το παιχνίδι χρειάζεται polishing. Ας το κάνουν delay όσο χρειάζεται για να το απολαύσουμε όπως πρέπει απ οτην αρχή, όχι μετά από 200 patch. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τσίμπησα day 1 

😁✌️

Μέχρι να έρθει το ps5 ας παίξουμε την limited edition του ps4 🔥

(χωρίς ΦΠΑ με τιμή 329 ευρώ αγορά από πλαίσιο) 

Το έχω και στην λευκή έκδοση την απλή, αλλά είπα να κάνω την υπερβολή 😋

Όταν έρθει η ώρα του ps5 θα πουληθούν και τα 2 εννοείται. 

 

Είναι πανέμορφη η κονσόλα. Πραγματικά στολίδι για το σαλόνι. 

IMG_20200619_192242_copy_2736x3648.jpg

IMG_20200619_194220_copy_1368x1510.jpg

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 14
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

 

Να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσει καθολου προσωπικα το σχεδιο στην συγκεκριμενη. Η μαλλον μαρεσει περισσοτερο το Gunmetal χρωμα οπως και το controller παρα το σχεδιο.

Οπως και να εχει καλοριζικη παντως για οσο καιρο την κρατήσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Fulgore είπε

Να σου πω την αληθεια δεν μου αρεσει καθολου προσωπικα το σχεδιο στην συγκεκριμενη. Η μαλλον μαρεσει περισσοτερο το Gunmetal χρωμα οπως και το controller παρα το σχεδιο.

Οπως και να εχει καλοριζικη παντως για οσο καιρο την κρατήσεις :)

Να σου πω την αλήθεια, το είδα σαν μια μεγάλη αλλαγή, σπαει την κλασική μονοτονία του απλού χρώματος. Βέβαια γούστα είναι αυτά εννοείται 

Ευχαριστώ πολύ. Ναι μόλις έρθει το 5αρι θα φύγει και αυτή η καινούργια, και η άλλη η λευκή για να πάρουμε το νέο εργαλείο 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μετα το last of us 2 που παιζω τωρα, λεω να παιξω το jedi fallen order.

Εξακολουθεί να χει μεγαλα loading times μετα απο καθε θανατο?? Τα παιζω ολα σε μεγαλη δυσκολια οποτε θα πεθανω αρκετες φορες. Ποσο ειναι περιπου τα loading times?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tolis.illegal είπε

Παιδια μετα το last of us 2 που παιζω τωρα, λεω να παιξω το jedi fallen order.

Εξακολουθεί να χει μεγαλα loading times μετα απο καθε θανατο?? Τα παιζω ολα σε μεγαλη δυσκολια οποτε θα πεθανω αρκετες φορες. Ποσο ειναι περιπου τα loading times?

Βάλε SSD να δεις μια κάποια βελτίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, tolis.illegal είπε

Παιδια μετα το last of us 2 που παιζω τωρα, λεω να παιξω το jedi fallen order.

Εξακολουθεί να χει μεγαλα loading times μετα απο καθε θανατο?? Τα παιζω ολα σε μεγαλη δυσκολια οποτε θα πεθανω αρκετες φορες. Ποσο ειναι περιπου τα loading times?

Εκτος από το πρώτο loading για να μπεις στο παιχνίδι το οποίο είναι μεγάλο. Τα υπόλοιπα όταν πια παίζεις/χανεις/ξεκινάς σε νέα περιοχη μου φαίνονται πολύ μικρά. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Εκτος από το πρώτο loading για να μπεις στο παιχνίδι το οποίο είναι μεγάλο. Τα υπόλοιπα όταν πια παίζεις/χανεις/ξεκινάς σε νέα περιοχη μου φαίνονται πολύ μικρά. 

Πολυ χαιρομαι γιαυτο που λες!!χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tolis.illegal είπε

Πολυ χαιρομαι γιαυτο που λες!!χαχα

Πάντως το έχω σε εξωτερικό σκληρό που είναι πιο γρηγορος λίγο σε σύγκριση με αυτόν που έχει μέσα το ps4. Αλλά όχι και τόσο που ο τελευταίος να θεωρηθεί ότι βγάζει μεγάλα loadings πιστεύω. 

Πάντως όταν χάνω, θελω να πάρω μια ανάσα ρε παιδί μου και όταν κοιτάω στην οθόνη υπάρχει πάντα το x έτοιμο για να ξεκινήσω. 

 

 Edit. Ωχ νόμιζα ότι μιλαγες για το the last of us! Sorry!  Eσυ ρωτάς για το jedi!  Sorry λαθος:(

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρχίσει να μου βγάζει κάτι θεματάκια ο αριστερός μοχλός του dualshock μου για το ps4. Όταν το πηγαίνω "μπροστά" ο παίχτης μου περπατάει/μένει ακίνητος λες και πηγαίνω τον μοχλό κάπου στην μέση. Είδα στο ίντερνετ κάτι χαζοφιξάκια τα οποία φτιάχνανε το πρόβλημα προσωρινά για 1-2 ώρες αλλά μετά πάλι τα ίδια. Γνωρίζουμε κάποιο κατάστημα που κάνει αξιόπιστο service/αλλαγές στα αναλογικά του χειριστηρίου? Ξέρω μόνο το theconsoleclub αλλά μου πέφτει κάπως μακριά και η αλήθεια είναι ότι λυπάμαι να σκάσω 50ρικο + για καινούριο dualshock. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Chrisgs είπε

Έχει αρχίσει να μου βγάζει κάτι θεματάκια ο αριστερός μοχλός του dualshock μου για το ps4. Όταν το πηγαίνω "μπροστά" ο παίχτης μου περπατάει/μένει ακίνητος λες και πηγαίνω τον μοχλό κάπου στην μέση. Είδα στο ίντερνετ κάτι χαζοφιξάκια τα οποία φτιάχνανε το πρόβλημα προσωρινά για 1-2 ώρες αλλά μετά πάλι τα ίδια. Γνωρίζουμε κάποιο κατάστημα που κάνει αξιόπιστο service/αλλαγές στα αναλογικά του χειριστηρίου? Ξέρω μόνο το theconsoleclub αλλά μου πέφτει κάπως μακριά και η αλήθεια είναι ότι λυπάμαι να σκάσω 50ρικο + για καινούριο dualshock. 

Console club μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...