Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παίδες έχει κανείς να προτείνει αξιόπιστο κατάστημα (και φθηνό) στην Αθήνα για εσωτερικό καθαρισμό κονσόλας? 

Μου έδωσε ο ξαδερφός μου ένα Slim και επειδή έχει 2 σκυλιά, η κονσόλα είναι σε άθλια κατάσταση. Ενώ το φανάκι από πάνω φαίνεται καθαρό, οι τρύπες στα πλάγια κυρίως οι πρώτες από καθε πλευρά ήταν φουλ στη βρώμα (μάλλον τρίχες) και όταν το ανάβω, μυρίζει ολόκληρο. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, ParafronGR είπε

Παίδες έχει κανείς να προτείνει αξιόπιστο κατάστημα (και φθηνό) στην Αθήνα για εσωτερικό καθαρισμό κονσόλας? 

Μου έδωσε ο ξαδερφός μου ένα Slim και επειδή έχει 2 σκυλιά, η κονσόλα είναι σε άθλια κατάσταση. Ενώ το φανάκι από πάνω φαίνεται καθαρό, οι τρύπες στα πλάγια κυρίως οι πρώτες από καθε πλευρά ήταν φουλ στη βρώμα (μάλλον τρίχες) και όταν το ανάβω, μυρίζει ολόκληρο. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Εγω έκατσα και είδα teardown και το καθάρισα μόνος, μην το φοβάσαι δες λίγο κανένα teardown και κάντο μόνος σιγά σιγά 

34 λεπτά πριν, ParafronGR είπε

Παίδες έχει κανείς να προτείνει αξιόπιστο κατάστημα (και φθηνό) στην Αθήνα για εσωτερικό καθαρισμό κονσόλας? 

Μου έδωσε ο ξαδερφός μου ένα Slim και επειδή έχει 2 σκυλιά, η κονσόλα είναι σε άθλια κατάσταση. Ενώ το φανάκι από πάνω φαίνεται καθαρό, οι τρύπες στα πλάγια κυρίως οι πρώτες από καθε πλευρά ήταν φουλ στη βρώμα (μάλλον τρίχες) και όταν το ανάβω, μυρίζει ολόκληρο. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Αυτο ακολουθησα. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tatofski64 είπε

Εγω έκατσα και είδα teardown και το καθάρισα μόνος, μην το φοβάσαι δες λίγο κανένα teardown και κάντο μόνος σιγά σιγά 

Μωρέ φοβάμαι λίγο να το επιχειρήσω γιατί βλέπω πολλές βίδες και διάφορα εξαρτήματα. Συν ότι έτσι όπως είναι η κατάσταση, ούτε ένα πεπιεσμένο άερα δεν μπορώ να βρω σε ανοικτά μαγαζιά πχ σούπερ μαρκετ να το περάσω έστω λίγο από τα πλάγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ParafronGR είπε

Μωρέ φοβάμαι λίγο να το επιχειρήσω γιατί βλέπω πολλές βίδες και διάφορα εξαρτήματα. Συν ότι έτσι όπως είναι η κατάσταση, ούτε ένα πεπιεσμένο άερα δεν μπορώ να βρω σε ανοικτά μαγαζιά πχ σούπερ μαρκετ να το περάσω έστω λίγο από τα πλάγια.

Φερτο να στο σενιαρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mikele13- είπε

Φερτο να στο σενιαρω.

Παίρνω έκπτωση που είμαι Παναθηναίκός? 😛 

Άμα είσαι κέντρο, το κανονίζουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ParafronGR είπε

Παίρνω έκπτωση που είμαι Παναθηναίκός? 😛 

Άμα είσαι κέντρο, το κανονίζουμε 

Ναι κι εγω που ειμαι Ολυμπιακος μου το εσπασε. :P :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, mikele13- είπε

Ιλισσια είμαι.

Και βασικα πως θα εισαι σιγουρος οτι καποιος ειναι οντως παναθηναικος για να του κανεις καλυτερη τιμη?

Θα σκαει με πανο, κασκολ και το διαρκειας του? :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, icenex είπε

Και βασικα πως θα εισαι σιγουρος οτι καποιος ειναι οντως παναθηναικος για να του κανεις καλυτερη τιμη?

Θα σκαει με πανο, κασκολ και το διαρκειας του? :P :lol:

Πρώτα έστειλα φωτογραφία το διαρκείας μου και μετα συμφώνησε να μου το καθαρίσει. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2021 στις 10:13 ΜΜ, ParafronGR είπε

Μωρέ φοβάμαι λίγο να το επιχειρήσω γιατί βλέπω πολλές βίδες και διάφορα εξαρτήματα. Συν ότι έτσι όπως είναι η κατάσταση, ούτε ένα πεπιεσμένο άερα δεν μπορώ να βρω σε ανοικτά μαγαζιά πχ σούπερ μαρκετ να το περάσω έστω λίγο από τα πλάγια.

Τραβα σε βενζιναδικο που ειναι και τζαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2021 στις 10:24 ΜΜ, mikele13- είπε

Φερτο να στο σενιαρω.

Το "σενιάρω" ήταν πολύ light για το καθαρίσμα που έκανες, αδερφέ. Πραγματικα καινούργιο το μηχάνημα! ❤️ 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...