Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Υπάρχει κάποιος που να έχει συνδεδεμένο PS4/PS4 Pro σε κάποια απο τις παρακάτω τηλεοράσεις, ώστε να μου πει πως πάνε από input lag και αν έχουν PC mode / Game mode? (ψάχνω στο internet και δεν μπορώ να βρω κάτι...)

TCL 43P715

Hisense 43A7100F

Hisense 43A7300F

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Tatofski64 είπε

Το Rachet and Clank είναι πλέον δωρεάν στο store για ένα μήνα, δεν θέλει ps+.

Το λινκ για οσους θελουν να το παρουν μεσω browser για να μην το ξεχασουν μετα.

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA01073_00-RCPS400000000000

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Οποιος θελει κωδικό για 8.50 beta εδώ, YOUR VOUCHER CODE:
MFKL-LPNX-J482
μιας και δεν ενδιαφέρομαι.  Είναι για 20 άτομα 

Έχει κάτι που αξίζει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον το cyberpunk έπεσε στα 25 ευρώ. Μια ερώτηση για όσους το έχουν και παίζουν αυτήν την στιγμή. Συμφέρει η να περιμένω για να το πάρω? Έχουν φτιάξει τα bugs? Έχει φάση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/3/2021 στις 11:49 ΜΜ, TheoAlex50 είπε

Πλέον το cyberpunk έπεσε στα 25 ευρώ. Μια ερώτηση για όσους το έχουν και παίζουν αυτήν την στιγμή. Συμφέρει η να περιμένω για να το πάρω? Έχουν φτιάξει τα bugs? Έχει φάση? 

αφού ακόμα το Patch δεν βγήκε και πήρε και καθυστέρηση λόγο hacking. Τι απάντηση περιμένεις να πάρεις.

Ούτε η ίδια η CD PROJEKT δεν μπορεί να σου το απαντήσει.

Θα συμφέρει όταν και αν βγει το Patch? Εξαρτάται το τι πραγματικά θα διορθώσουν.

Πάντα μιλάω για τις κονσόλες στα pc ότι έχω δει στο ιντερνετ είναι υποφερτό(δεν το έχω αγοράσει ακόμα το παιχνίδι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dinoel είπε

αφού ακόμα το Patch δεν βγήκε και πήρε και καθυστέρηση λόγο hacking. Τι απάντηση περιμένεις να πάρεις.

Ούτε η ίδια η CD PROJEKT δεν μπορεί να σου το απαντήσει.

Θα συμφέρει όταν και αν βγει το Patch? Εξαρτάται το τι πραγματικά θα διορθώσουν.

Πάντα μιλάω για τις κονσόλες στα pc ότι έχω δει στο ιντερνετ είναι υποφερτό(δεν το έχω αγοράσει ακόμα το παιχνίδι).

Απορώ πως ενώ ήξεραν ότι ήθελε ακόμα πολύ δουλειά το κυκλοφόρησαν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Απορώ πως ενώ ήξεραν ότι ήθελε ακόμα πολύ δουλειά το κυκλοφόρησαν... 

Τα κοστούμια πίεζαν για τα φράγκα προφανώς. Γιατί ακόμα και έτσι σκατά που έγινε η φάση, βγάλανε πολλά φράγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Απορώ πως ενώ ήξεραν ότι ήθελε ακόμα πολύ δουλειά το κυκλοφόρησαν... 

Δεν είναι μόνο τα κοστούμια.

Αν εγώ ήμουν επενδυτής και μου έλεγαν να τώρα θα βγει, α τελικά σε 3 μήνες α τελικά θέλουμε άλλους 3. Α τελικά θέλουμε άλλο ένα χρόνο.

Μάλλον κάποιος δούλευε κάποιον.

Project(το έχουν και στο όνομα τους) είναι και πρέπει να δουλεύουν με ημερομηνίες και ως προς τους επενδυτές τους και προς τους πελάτες.

Δυστυχώς η άποψη μου είναι ότι επαναπαύθηκαν με την επιτυχία που είχαν με το Witcher και ήταν τόσο σίγουροι ότι μπορούν να κάνουν το οτιδήποτε.
 

Απλώς τώρα δεν μπορούν να μαζέψουν τα ασυμμάζευτα

Επεξ/σία από Dinoel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...