Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@purif

Αυτοι που αντιδρουν ειναι συνηθως οι νεοεισερχομενοι στο χωρο , η οι απειροι στις χρηματιστηριακες συναλλαγες.

Τις δηλωσεις, ενεργειες του καθενα δεν μπορεις να τις αποτρεψεις. Ειναι ανεξελεγκτος παραγοντας.

Το πως εκλαμβανει κανεις τα γεγονοτα, και η αντιδραση του σε αυτα εχει σημασια, οχι αυτο καθαυτο το γεγονος.

Η γνωση της μεγαλης εικονας , το zoom out , ειναι η παρακατω.

https://stats.buybitcoinworldwide.com/stock-to-flow/

https://companiesmarketcap.com/assets-by-market-cap/

Προσωπικα μπηκα χαμηλα σε ολα τα αξιολογα alts που μπορουσα και ηδη με την ανοδο απο 46κ στα 50κ εχω μετριασμο των αρχικων απωλειων.

 

Επεξ/σία από Damianus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, Bitbit είπε

Εγώ είμαι σίγουρος ότι ο μασκ μαζεύει τους φίλους του και σπάνε πλάκα με τους χαζούς.

Διαγωνισμός λεζάντας.

people-laughing-researchers-establish-ma

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα 

Σήμερα έκανα staking στο kraken μερικά cardano που είχα και παρατήρησα ότι μου βγάζει  τον αριθμό 

των νομισμάτων που έκανα staking , αλλά την αξία των νομισμάτων σε USD και όχι σε EUR. Αυτό σημαίνει ότι έγιναν μετατροπή από EUR σε USD; 

Επεξ/σία από argiris_k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα μεχρι ποσο λετε να πεσειυπαρχει καποια προβλεψη; παντως εγω τα ρευστοποιησα ολα περιμενω να πεσει και αλλο να αγορασω πιο χαμηλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, argiris_k είπε

Καλησπέρα 

Σήμερα έκανα staking στο kraken μερικά cardano που είχα και παρατήρησα ότι μου βγάζει  τον αριθμό 

των νομισμάτων που έκανα staking , αλλά την αξία των νομισμάτων σε USD και όχι σε EUR. Αυτό σημαίνει ότι έγιναν μετατροπή από EUR σε USD; 

Καλύτερα να στακάρεις σε κάποιο ελληνικό pool. Βοηθάει και την αποκέντρωση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει συναντήσει κανείς πρόβλημα με το verification του Binance? Με ζαλίζουν με την ταυτότητα και face recognition το οποίο δε δουλευει, δλδ δεν αναγνωριζει τη μουρη μου με τιποτα!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, topaz είπε

Καλησπέρα, έχει συναντήσει κανείς πρόβλημα με το verification του Binance? Με ζαλίζουν με την ταυτότητα και face recognition το οποίο δε δουλευει, δλδ δεν αναγνωριζει τη μουρη μου με τιποτα!  

Πριν 10 μέρες έκανα και μέσα σε μερικά λεπτά ολοκληρώθηκε επιτυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, topaz είπε

Καλησπέρα, έχει συναντήσει κανείς πρόβλημα με το verification του Binance? Με ζαλίζουν με την ταυτότητα και face recognition το οποίο δε δουλευει, δλδ δεν αναγνωριζει τη μουρη μου με τιποτα!  

Και εγω ειχα θεμα, μου ελεγε να ανοιγω το στομα μου , να κουναω το κεφαλι και διαφορα αλλα καραγκιοζιλικια. Τελικως με τα πολλα εγινε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...