Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

41 λεπτά πριν, crom251 είπε

Επειδη σε zlide θα παω και εγω και ψαχνω για mod.

Pico X προτεινεις ή Pico 25 (δεν ξερω αν εχουν καποια ουσιαστικη διαφορα εκτος απο τις διαστασεις)?

Αν μπορεις γραψε και καμια προταση για μπαταρια 18650 και κανενα φορτιστη.

Thanks εκ των προτερων...

Απο μπαταριες lg hg2,sony vtc(5,5a,6),samsung 30q..Φορτιση αν εχεις quickcharger για κινητο μπορεις να δεις αυτον https://www.skroutz.gr/s/17208999/XTAR-SC2.html ,αλλα προσωπικα δεν με βολευει να ειναι με usb και προτιμω πριζα,https://www.skroutz.gr/s/9917264/NiteCore-IntelliCharger-New-i2.html αυτος ειναι αυτος που χρησιμοποιω πανω απο 1 χρονο και ειμαι ικανοποιημενος..Τωρα αν θες για 1 μονο μπαταρια,οτι και να παρεις απο μαρκες οπως xtar,nitecore δυσκολο να σε απογοητευσει,απλα εγω θα προτιμουσα κατι σε πριζα..Οι διαφορες των 2 ειναι οτι το pico x εκτος της διαφορετικης εμφανισης χωραει ατμοποιητες ως 22mm διαμετρο..Που ειναι λιγο για τα τωρινα δεδομενα..Εκτος του pico 25 με 1 μπαταρια βγαινει κοντα στα 40 ευρω, μπορεις να δεις και το pico 100 https://www.skroutz.gr/s/15282134/Eleaf-iStick-Pico-S-100W.html που δινει και 1 μπαταρια στα 45 ευρω..Η διαφορα εκτος της εμφανισης ειναι οτι παιρνει μπαταριες τυπου 21700,λιγο μεγαλυτερες και γυρω στα 4-5 ευρω ακριβοτερες(δεν θα με πειραζε αυτο,με σωστη χρηση και φορτιστη η μπαταρια χαλαει κατα μεσο ορο μετα τον χρονο) σε μεγεθος αλλα κατα μεσο ορο 25% μεγαλυτερη χωρητικοτητα και δυναμη..Ψαξτο αν θες,αλλα νομιζω δινουν ολα τα μαγαζια μια μπαταρια δωρο,η οποια με ενα γρηγορο search δεν λεει και πολλα,αλλα θα σε καλυψει σε οτι χρηση και να κανεις στο συγκεριμενο mod..Το ριχνω σαν προταση γιατι μου φαινεται και πιο ομορφο εκτος του οτι ειναι σχετικα καλυτερο

Επεξ/σία από Karamol3golas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Baator είπε

Μακριά από Smok μοντάκια. Ο ατμοποιητής καλός είναι αλλά όχι για αρχάριο, όχι επειδή είναι δύσκολος σε κάτι, απλά είναι για άλλη φάση, όχι για πρώτος ατμοποιητής σε κάποιον που πάει τώρα να κόψει το τσιγάρο.

Ατμοποιητή πάρε τον Innokin Zlide. Mod έχεις άπειρες επιλογές, με τα περισσότερα θα κάνεις την δουλειά σου.

Εγώ κάτι μικρό θα πρότεινα, π.χ. ένα Pico X. Πάρε και ένα ζευγάρι καλές μπαταρίες και τέλος.

 

Όπως ανέφερα επειδή με ενοχλεί η pg, θα χρησιμοποιώ υγρό με αναλογίες 70/30 έως και 100 vg και διάβασα ότι θέλουν sub ohm tank και υψηλά watt αυτές οι αναλογίες. Ο Zlide θα μου κάνει για αυτά τα υγρά? 

Επεξ/σία από Unboxing Lab
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Baator είπε

Δεν πάει έτσι, δεν είναι αυτές οι τιμές.

Τα 10μελα boosters νικοτίνης έρχονται ως 10μελα boosters, δεν φέρνει ο χονδρέμπορας λίτρα κατοστάρας και την σπάει μόνος του.

Και το 10μελο μπουστεράκι δεν βγαίνει σε καμιά περίπτωση 9 σεντς. Σκέψου μόνο το πλαστικό το μπουκαλάκι το άδειο, η ετικέτα, τα μεταφορικά για να ρθει Ελλάδα, τελωνεία, κτλ. Γιατί φυσικά και πληρώνεις τελωνείο και ειδικό φόρο κατανάλωσης για το μπουστεράκι μιας και είναι καπνικό προιόν. Να του βγει του (μεγάλου) χονδρέμπορα 80-90 λεπτά το μπουστεράκι, χονδρική πόσο θα το πουλήσει; 1.5-2 ευρώ.

Το μικρό το μαγαζί μετά που αγοράζει από τον χονδρέμπορα, πόσο να το πουλήσει; 4 ευρώ.

Ο χονδρέμπορας γιατί δεν το πουλάει λιανική 1.5 ευρώ; Γιατί θα καταστρέψει την χονδρική του, κυριολεκτικά δεν θα αγοράζει κανείς και θα γίνει και το μαύρο πρόβατο της αγοράς, θα απομονωθεί εντελώς από τα άλλα καταστήματα που τα έχει ανάγκη γιατί παίρνει πράγματα από αυτούς. 

Το μικρό το μαγαζί γιατί δεν το πουλάει 2.5 το μπούστερ αν το αγοράζει 2 ευρώ; Πάλι κέρδος θα έχει. Γιατί δεν αξίζει να ρισκάρει τα λεφτά του για τόσο μικρό κέρδος, συν το ότι μέσα στο κόστος του προιόντος μπαίνουν 1002 πράγματα, δεν είναι απλά "τόσο το αγοράζω, και 10 σεντς πάνω να το πουλήσω κέρδος θα έχω". Το ρεύμα του, το ενοίκιο του, τους υπαλλήλους του, τα τα τα, ποιος θα τα πληρώσει; Η σωστή κοστολόγηση ενός προιόντος είναι τεράστια υπόθεση.

Αν μπορούσαν τα καταστήματα να φέρνουν λίτρα 100άρας π.χ. νικοτίνης και να την σπάνε σε 10μελα, ίσως να έβγαινε φτηνότερα τελικά στον καταναλωτή, αλλά απ' ό,τι ξέρω, ακόμα και για τα μαγαζιά είναι παράνομη αυτή η τακτική. Έτοιμα μπούστερ μόνο μπορούν να φέρνουν και να πουλάνε. Και πάλι λέω ΙΣΩΣ, πάλι θα έπρεπε  να αγοράσεις άδεια μπουκάλια, να φτιάξεις ετικέτες και να έχεις και υπαλλήλους να γεμίζουν και να κολλάνε όλη μέρα.

ενταξει οκ το δεχομαι οτι δεν θα βγει και 9 λεπτα αλλα εγω βρηκα αγορα 0,7 ευρω τα 20mg/10μλ οποτε φανταζομαι οτι και τα μικρα μαγαζια τοσο τα αγοραζουν σε μικρη ποσοτητα.Οι νομοι εχουν καταστρεψει την αγορα νομιζω.

Anyway βρηκα ακρη για 1000mg/10ml  νικοτινη (οποτε στο λιτρο βγαινει 10αρα) την οποια στελνουν θα κανω μια δοκιμη και αν μεινω ικανοποιημενος θα ενημερωσω οποιον ενδιαφερεται για σαιτ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Unboxing Lab είπε

Όπως ανέφερα επειδή με ενοχλεί η pg, θα χρησιμοποιώ υγρό με αναλογίες 70/30 έως και 100 vg και διάβασα ότι θέλουν sub ohm tank και υψηλά watt αυτές οι αναλογίες. Ο Zlide θα μου κάνει για αυτά τα υγρά? 

Δεν μπορεις με μερικες τζουρες να καταλαβεις οτι σε ενοχλει η pg. Οτι και να ατμισεις ειναι απιθανο να μην σε πνιγει για λιγο καιρο κατα τη μεταβαση.

1 ώρα πριν, chrisxkar είπε

ενταξει οκ το δεχομαι οτι δεν θα βγει και 9 λεπτα αλλα εγω βρηκα αγορα 0,7 ευρω τα 20mg/10μλ οποτε φανταζομαι οτι και τα μικρα μαγαζια τοσο τα αγοραζουν σε μικρη ποσοτητα.Οι νομοι εχουν καταστρεψει την αγορα νομιζω.

Anyway βρηκα ακρη για 1000mg/10ml  νικοτινη (οποτε στο λιτρο βγαινει 10αρα) την οποια στελνουν θα κανω μια δοκιμη και αν μεινω ικανοποιημενος θα ενημερωσω οποιον ενδιαφερεται για σαιτ κτλ

Το μόνο που είναι νόμιμο ειναι τα 10αμελα μπουστερακια. 

Επεξ/σία από vastegial_74
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

 

Το μόνο που είναι νόμιμο ειναι τα 10αμελα μπουστερακια. 

ναι για 10μλ μιλησα και εγω 10 μλ 1000mg ,παιρνεις και μια μηδενικη λιτρο απο φαρμακειο η οποιοδηποτε καταστημα ελλαδα και φτιαχνεις δικια σου λιτρο 10αρα.

λογικα βασιζονται στο οτι δεν θα εξετασει κανεις μικρο δεμα με 10μελο αλλα διαβασα reviews σε φορουμ και reddit και ειδα καλα σχολια

Επεξ/σία από chrisxkar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, chrisxkar είπε

ναι για 10μλ μιλησα και εγω 10 μλ 1000mg ,παιρνεις και μια μηδενικη λιτρο απο φαρμακειο η οποιοδηποτε καταστημα ελλαδα και φτιαχνεις δικια σου λιτρο 10αρα.

λογικα βασιζονται στο οτι δεν θα εξετασει κανεις μικρο δεμα με 10μελο αλλα διαβασα reviews σε φορουμ και reddit και ειδα καλα σχολια

αμα δε ξερεις να τη χειριστείς καλύτερα να δωσεις κατι παραπάνω σε μπουστερακια δεν ειναι παιχνίδι 100αρα νικοτινη πάντως. Και να σιγουρευτεις οτι ειναι καλη ποιότητας και οχι χυμα κατω απο τη γεφυρα σε κακες συνθηκες αποθηκευσης κτλ κτλ. 

Επεξ/σία από nrkmaiden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vastegial_74 είπε

Δεν μπορεις με μερικες τζουρες να καταλαβεις οτι σε ενοχλει η pg. Οτι και να ατμισεις ειναι απιθανο να μην σε πνιγει για λιγο καιρο κατα τη μεταβαση.

Το μόνο που είναι νόμιμο ειναι τα 10αμελα μπουστερακια. 

Ίσως δεν ήμουν τόσο ξεκάθαρος στο πρώτο μήνυμα γιατί δεν ήθελα να μακρηγορήσω κι άλλο, αλλά θα το κάνω τώρα 🙂.

Όταν λέω δοκίμασα, εννοώ ότι έκανα μερικές μέρες χρήσης. Επίσης τα πρώτα χρόνια που ήρθε στην Ελλάδα είχα ξανά ασχοληθεί, τότε με τις μπαταρίες ego και Ατμοποιητή ce4, όπου με τρεις μέρες ελαφριάς χρήσης ο λαιμός μου έγινε χάλια τελείως. Άσε που είχα πάρει και για 80 ευρώ υγρά από έξω υποθέτοντας ότι θα συνηθίσω και στο τέλος όλα πέταμα.. 😕

Που και που δοκιμάζω από κανένα φίλο και έτυχε πρόσφατα δοκιμάσω αναλογία 70 30 με χαμηλή νικοτίνη και δεν είχα καμία ενόχληση και μου έκανε εντύπωση, ενώ πιο πριν στο μυαλό μου είχα μόνο το ποσοστό της νικοτίνης, σύμφωνα και με τις οδηγίες τοπικού τσιγαραδικού όταν τους είπα για τις ενοχλήσεις μου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Unboxing Lab είπε

Ίσως δεν ήμουν τόσο ξεκάθαρος στο πρώτο μήνυμα γιατί δεν ήθελα να μακρηγορήσω κι άλλο, αλλά θα το κάνω τώρα 🙂.

Όταν λέω δοκίμασα, εννοώ ότι έκανα μερικές μέρες χρήσης. Επίσης τα πρώτα χρόνια που ήρθε στην Ελλάδα είχα ξανά ασχοληθεί, τότε με τις μπαταρίες ego και Ατμοποιητή ce4, όπου με τρεις μέρες ελαφριάς χρήσης ο λαιμός μου έγινε χάλια τελείως. Άσε που είχα πάρει και για 80 ευρώ υγρά από έξω υποθέτοντας ότι θα συνηθίσω και στο τέλος όλα πέταμα.. 😕

Που και που δοκιμάζω από κανένα φίλο και έτυχε πρόσφατα δοκιμάσω αναλογία 70 30 με χαμηλή νικοτίνη και δεν είχα καμία ενόχληση και μου έκανε εντύπωση, ενώ πιο πριν στο μυαλό μου είχα μόνο το ποσοστό της νικοτίνης, σύμφωνα και με τις οδηγίες τοπικού τσιγαραδικού όταν τους είπα για τις ενοχλήσεις μου.. 

γενικα η PG ειναι λιγο αγρια στο λαιμο. Δε θα εχεις θεμα να παιξεις 70 - 30 (vg-pg) με ~6 αρα νικοτινη οι συγχρονοι ατμοποιητες δεν εχουν θεμα τροφοδοσιας (το μινιμουμ πρεπει να ειναι περιπου 80-20 αλλα εξαρταται 100% απο το υγρο και ποσο αρωμα εχει το μπουκαλακι). Τελειως χωρις pg  δυσκολα θα βρεις αφου τα αρωματα ειναι διαλυμενα σε pg (η πλειοψηφια τουλαχιστον) . Θελει πολυ θεληση να το κοψεις απ ευθειας με 0νικη νικοτινη και θελει τουλαχιστον μια βδομαδα προσαρμογης για να το συνηθησεις για αυτο βρες καλη γευση  για αρχη. Μπορεις να δοκιμασεις και νικοτινη αλατων αλλα ειμαι επιφυλακτικος ακομα με αυτη , δεν εχει καθολου χτυπημα στο λαιμο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/4/2019 στις 6:22 ΜΜ, Karamol3golas είπε

Απλα επειδη ειμαι λιγο ψειρας και αναλογα το υγρο μπορει να αλλαξω αντισταση καθε 3 μερες,δεν θα θελα ετοιμες οποτε ρωταω περισσοτερο για καρουλι..Στις χειροποιητες θα παω μονο αν βρεθουν τα χρηματα να παρω τρυπανια κλπ που θελει :P.

@crom251 Αυτο ειναι το πιο καινουριο pico,και σε σχεση με τα 2 καλυτερα αυτο γιατι εχει ξεχωριστη μπαταρια,οποτε και να χαλασει αλλαζεις μονο μπαταρια..Μπροεις να το φορτισεις απο φορτιστη κινητου αλλα δεν προτεινεται,εκτος αν εισαι οικονοκιμα στενα και θες να παρεις φορτιστη πιο μετα,αν και για 1 μπαταρια(η πες για 2) βρισκεις καλο φορτιστη με 15 ευρω..

@JTRGamer http://e-liquid-recipes.com/recipe/1355494/V-Relax αυτο ειναι ημικαπνικο με καφε και βανιλια,ισως σου αρεσει,αλλα ψαχνεις πολυ δυσκολο προφιλ,ο καφες δυσκολα βγαινει καλος..

Κατι καλυτερο απο staple και framed staple της coilology σε κουλουρι δεν θα βρεις.Στις χειροποιητες η διαφορα ειναι αυτο που λες ουσιαστικα οτι δεν χρειαζεται να αλλαζεις ανα 3 μερες για να εχεις την ιδια αποδοση γευσης με την 1η φορα(ειμαι και εγω ψειρας γι'αυτο σου το λεω).Καμια σχεση τα κινεζοσυρματα με τις καλες χειροποιητες.Απο εκει και περα φυσικα ειναι αδυνατον να πληρωνεις συνεχεια 15€ + για ενα ζευγαρι οποτε μπορεις απλα να παιρνεις μια στο τοσο για αλλαγη οπως εγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Unboxing Lab είπε

Ίσως δεν ήμουν τόσο ξεκάθαρος στο πρώτο μήνυμα γιατί δεν ήθελα να μακρηγορήσω κι άλλο, αλλά θα το κάνω τώρα 🙂.

Όταν λέω δοκίμασα, εννοώ ότι έκανα μερικές μέρες χρήσης. Επίσης τα πρώτα χρόνια που ήρθε στην Ελλάδα είχα ξανά ασχοληθεί, τότε με τις μπαταρίες ego και Ατμοποιητή ce4, όπου με τρεις μέρες ελαφριάς χρήσης ο λαιμός μου έγινε χάλια τελείως. Άσε που είχα πάρει και για 80 ευρώ υγρά από έξω υποθέτοντας ότι θα συνηθίσω και στο τέλος όλα πέταμα.. 😕

Που και που δοκιμάζω από κανένα φίλο και έτυχε πρόσφατα δοκιμάσω αναλογία 70 30 με χαμηλή νικοτίνη και δεν είχα καμία ενόχληση και μου έκανε εντύπωση, ενώ πιο πριν στο μυαλό μου είχα μόνο το ποσοστό της νικοτίνης, σύμφωνα και με τις οδηγίες τοπικού τσιγαραδικού όταν τους είπα για τις ενοχλήσεις μου.. 

Μη συγκρινεις ατμοποητες του τοτε με το τωρα..Τωρα τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα,και τα αρωματα πολυ πιο ηπια..full vg δεν σηκωνει σχεδον κανενας ατμοποιητης με ετοιμες αντιστασεις,εκτος αν κανεις 1 τζουρα το 5λεπτο..Το pg εκτος του οτι μεταφερει καλυτερα τη γευση απο το vg,δινει καλυτερο χτυπημα στο λαιμο..Αν θες να κοψεις το τσιγαρο ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα χρειαστει να εχεις και νικοτινη μεσα..Στη χειροτερη περιπτωση που σε ποναει ο λαιμος και με καινουριο ατμοποιητη και ας πουμε υγρο 70/30 με 3αρα νικοτινη,μπορεις να δοκιμασεις ιδια αναλογια vg/pg αλλα με αλατα νικοτινης..Αν φτιαξεις υγρο με 3 mg συμβατικης νικοτινουχας βασης,και αν φτιαξεις ιδιο υγρο με 5mg αλατων νικοτινης,θα εχεις το ιδιο χτυπημα αλλα παιρνεις μεγαλυτερη νικοτινη..Απο τη μια δηλαδη τα αλατα ειναι πιο ηπια για το λαιμο,αλλα θα βγουν λιγο ακριβοτερα γιατι θα χρειαστει να χρησιμοποιησεις περισσοτερο για το ιδιο χρυπημα..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, chrisxkar είπε

κανενας της προκοπης mlt περα απο berseker παιδια?

Τον θες να σφυγγεις μαγουλα σφιχτο?

Μερικοι καλοι ειναι Ehpro True , hastur mini ,  1928

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλο Πασχα, θα ηθελα τη βοηθεια σας, αγορασα σημερα μια vg της chemco με 99.8 καθαροτητα για ιδιοκατασκευες και πανω λεει οτι ληγει στις 19/6/2020, ο φαρμακοποιος μου ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα οταν ανοιχτει να παει στο 6μηνο γιατι μετα θα αλλοιωθει, δλδ μολης την ανοιξω και περασει 6μηνο πρεπει να τη πεταξω χωρις να την εχω τελειωσει ολη πρεπει να τη πεταξω? 😞 

Το ιδιο ισχυει και για τη pg? 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Καλησπερα και καλο Πασχα, θα ηθελα τη βοηθεια σας, αγορασα σημερα μια vg της chemco με 99.8 καθαροτητα για ιδιοκατασκευες και πανω λεει οτι ληγει στις 19/6/2020, ο φαρμακοποιος μου ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα οταν ανοιχτει να παει στο 6μηνο γιατι μετα θα αλλοιωθει, δλδ μολης την ανοιξω και περασει 6μηνο πρεπει να τη πεταξω χωρις να την εχω τελειωσει ολη πρεπει να τη πεταξω? 😞 

Το ιδιο ισχυει και για τη pg? 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Εγώ (και όποιος ξέρω) δεν είχε ποτέ κανένα θέμα από "ληγμένη" vg/pg. Για μένα δεν λήγουν αυτά και έχω κάνει λίτρα και λίτρα με ληγμένες βάσεις, όπως και ληγμένα υγρά.

Το να την πετάξεις ενώ δεν έχει ΚΑΝ λήξει, απλά επειδή πέρασε 6μηνο που ανοίχτηκε, μου φαίνεται τέρμα υπερβολικό.

 

Από 'κει και πέρα, μια απορία: Με τι ατμίζετε ρε παιδιά και σας πάει χρόνια ολόκληρα μια βάση του 1 κιλού; Εγώ γιατί θέλω μία τον μήνα;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Baator είπε

Εγώ (και όποιος ξέρω) δεν είχε ποτέ κανένα θέμα από "ληγμένη" vg/pg. Για μένα δεν λήγουν αυτά και έχω κάνει λίτρα και λίτρα με ληγμένες βάσεις, όπως και ληγμένα υγρά.

Το να την πετάξεις ενώ δεν έχει ΚΑΝ λήξει, απλά επειδή πέρασε 6μηνο που ανοίχτηκε, μου φαίνεται τέρμα υπερβολικό.

Από 'κει και πέρα, μια απορία: Με τι ατμίζετε ρε παιδιά και σας πάει χρόνια ολόκληρα μια βάση του 1 κιλού; Εγώ γιατί θέλω μία τον μήνα;

Με καλυψες απολυτα! Σχετικα με το αλλο που εθεσες ειναι καθαρα σχετικο με το ποσο ατμιζει ο καθενας, εγω πχ με 100 ml 8αρας νικοτινης βγαζω το πολυ μηνα και το λιγοτερο 10 μερες, σταθερα κανω 10 ml την ημερα, φροντιζω ομως να εφοδιαστω με ''αρκετα καυσιμα'' για να μη τρεχω καθε λιγο και λιγακι φαρμακεια και ατμομαγαζα, αν καταφερνεις να κανεις 1 λιτρο (αν 1 κιλο=1 λιτρο) σε ενα μηνα τοτε θα σε συμβουλευα να το αραιωσεις λιγο σταδιακα γιατι ατμιζεις υπερβολικα και οπως ειναι γνωστο παν μετρον αριστον.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...