Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, Baator είπε

 

 

 

Ο νόμος πάντως αυτό λέει.

η cigabuy τα παει καλα με αυτο τον νομο....

οχι οτι σημαινει κατι αυτο απλα το εχω παρατηρησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, tornado said:

η cigabuy τα παει καλα με αυτο τον νομο....

οχι οτι σημαινει κατι αυτο απλα το εχω παρατηρησει.

Ισως λόγω DHL (από EU) δεν γίνεται τόσος έλεγχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια παραγγελια πο το 3fvape(κινα) εναν κλωνο των 7 ευρω που ηθελα να δοκιμασω ,θελοντας να δω και αν περναν..Και αν και αργησε 2 μηνες ηρθε τελικα..Οποτε και απο κινα υπαρχει περιπτωση αν και δεν το προτεινω,γιατι η μονη εμπειρια που εχω οτι περναν κατα 90% ειναι βιδακια και πολυ μικρα ανταλακτικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/3/2019 στις 11:40 ΜΜ, Karamol3golas είπε

Αν το θες για να κοψεις το τσιγαρο τοτε καλυτερα να πας σε καποιον τσιγαρισιο ατμοποιητη που δεν θα εχει πολυ ντουμανι..Βεβαια προσωπικα το εκοψα με πνευμονικο(που εχει ντουμανι) αλλα εγω ειμαι εξαιρεση και δεν το προτεινω σε κανεναν..

Πνευμονικο θέλω. Δεν κάνω συχνά τσιγάρο . 5 -6 την μέρα. Απλά θέλω κάτι να ασχολούμαι στο στρατό ώστε να μην καπνίζω κανονικά τσιγάρα

Θέλω επίσης οι αντιστάσεις να είναι εύκολο να τις βρεις

Γνώμη για revenger x kit. Είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο voopoo drag 2.ποιο έχει καλύτερα ντουμάνια γεύση και καλύτερη συμπεριφορά το mod

 

Επεξ/σία από K_Papagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2019 στις 4:53 ΠΜ, K_Papagia είπε

Πνευμονικο θέλω. Δεν κάνω συχνά τσιγάρο . 5 -6 την μέρα. Απλά θέλω κάτι να ασχολούμαι στο στρατό ώστε να μην καπνίζω κανονικά τσιγάρα

Θέλω επίσης οι αντιστάσεις να είναι εύκολο να τις βρεις

Γνώμη για revenger x kit. Είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο voopoo drag 2.ποιο έχει καλύτερα ντουμάνια γεύση και καλύτερη συμπεριφορά το mod

Αν κρινω απο το drag το κανονικο τοτε το drag 2 ειναι πολυ καλη επιλογη..Φαντασου το δικο μου drag  εχει φαει καμια 10αρια βουτιες απο το 1-1.5 μετρο και εκτος απο τις γρατζουνιες δεν εχει παθει τιποτα....Οσο για τον ατμοποιητη του βλεπω καλα reviews..Οσο για το vaporesso ειναι επισης καλη επιλογη απο λιγο που τον δοκιμασα σε φιλο,αλλα αρκετα πιο πλαστικο,και τα 2 ml του ατμοποιητη ειναι λιγα....

 

5 ώρες πριν, kage είπε

Vg γλυκερινη  εχουν συντομη διαρκεια ληξης ?λιγοτερο απο χρονο? 

ποτε δεν με ενδιεφερε γιατι το λιτρο που παιρνω φευγει μεσα σε ενα 5μηνο στη χειροτερη,αλλα ενδεικτικα η γλυκερινη που εχω στο ντουλαπι ληγει σε 8 μηνες και την εχω περιπου  ενα διμηνο..Αλλα μπορει απλα να την ειχε καιρο το φαρμακειο,και γενικοτερα να κραταν πιο πολυ καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα... παραγγειλα ενα Tesla WYE 85W και τωρα κολλησα στον ατμοποιητη... ψαχνω για τσιγαρισιο με σχετικα καλη γευση και χωρις προβληματα... εχετε να μου προτεινεται κατι σε λογικη τιμη παντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsitsigalas είπε

Καλησπερα... παραγγειλα ενα Tesla WYE 85W και τωρα κολλησα στον ατμοποιητη... ψαχνω για τσιγαρισιο με σχετικα καλη γευση και χωρις προβληματα... εχετε να μου προτεινεται κατι σε λογικη τιμη παντα;

Innokin zenith

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, tsitsigalas είπε

Eυχαριστω.. κοιτω και τον Aspire Nautilus 2S

Επιμενω για τον ινοκιν ζενιθ, αν θες να κοιταξεις κατι αλλο κοιτα τον innokin zlide που θα βγει οπου να ναι στην αγορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει κανενας με μηχανικα να δωσει καμαι ιδεα για build?Αυτη τη στιγμη παιζω με το staple της coilology που βγαινει κοντα στα 0.12 στις 5 σπειρες και δινει πολυ πονο,αλλα θα θελα να δω και τιποτα αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2019 στις 11:17 ΜΜ, Karamol3golas είπε

ποτε δεν με ενδιεφερε γιατι το λιτρο που παιρνω φευγει μεσα σε ενα 5μηνο στη χειροτερη,αλλα ενδεικτικα η γλυκερινη που εχω στο ντουλαπι ληγει σε 8 μηνες και την εχω περιπου  ενα διμηνο..Αλλα μπορει απλα να την ειχε καιρο το φαρμακειο,και γενικοτερα να κραταν πιο πολυ καιρο...

αν κανεις μονος σου 2-3 λιτρα το χρονο το λες  υπερβολη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Karamol3golas είπε

Παιζει κανενας με μηχανικα να δωσει καμαι ιδεα για build?Αυτη τη στιγμη παιζω με το staple της coilology που βγαινει κοντα στα 0.12 στις 5 σπειρες και δινει πολυ πονο,αλλα θα θελα να δω και τιποτα αλλο

Απο καρούλι το staple και το tricore της coiology ειναι κορφή.. Αν θες να το ζορίσεις λιγο ακόμα δες κανα alien ή κάτι τέτοιο σε χειροποίητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...