Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω ρε παιδια κατι εχω παθει.καποιον ιο εχω παρει.με εχει πιασει και αγοραζω games και στο x και στο switch και παιζω 10 λεπτα το καθενα και το κλεινω.παιζω 10 λεπτα bf5 το κλεινω.παιζω 10 λεπτα rdr2 παω πανω κατω το κλεινω.παιζω smash κανα τεταρτο το κλεινω.παιζω λιγο zelda το κλεινω.εχω παρατησει καμια 10αρια παιχνιδια στην μεση.δεν ξερω δεν ενθουσιαζομαι με τιποτα.κατι εχω παθει.καμια αντιβιωση να παρω;  το εχει παθει κανεις αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Βασικά διαπίστωσα ότι κάνει stack - οπότε πήρα 3 χρόνια....

Εγω ένα θέμα που είχα με το gold κ μίλησα με την Microsoft, μου είπε όσο αφορά το gold πάντα ότι δεν κάνει stack κ ο κωδικός λήγει μετά από ένα χρόνο. 

Στο game pass αφήνουν το stack;

Ότι να 'ναι 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Εγω ρε παιδια κατι εχω παθει.καποιον ιο εχω παρει.με εχει πιασει και αγοραζω games και στο x και στο switch και παιζω 10 λεπτα το καθενα και το κλεινω.παιζω 10 λεπτα bf5 το κλεινω.παιζω 10 λεπτα rdr2 παω πανω κατω το κλεινω.παιζω smash κανα τεταρτο το κλεινω.παιζω λιγο zelda το κλεινω.εχω παρατησει καμια 10αρια παιχνιδια στην μεση.δεν ξερω δεν ενθουσιαζομαι με τιποτα.κατι εχω παθει.καμια αντιβιωση να παρω;  το εχει παθει κανεις αυτο;

Παρών. Αν δεν ήταν η αδελφή μου να μοιράζω συνδρομές και τα παιδιά μου να προσπαθώ να τα απομακρύνω από tablet κτλ. και να παίζουν nintendo games δεν θα ασχολούμουν καν.

Βέβαια όταν έχω άδεια κτλ με πιάνει το παλιό old-school και το ξενυχτάω. Όχι όμως με games με ιστορίες κτλ αλλά mindless arcade games.

Η επόμενη μέρα βέβαια πονάει...

1 λεπτό πριν, Scorpio_21 είπε

Εγω ένα θέμα που είχα με το gold κ μίλησα με την Microsoft, μου είπε όσο αφορά το gold πάντα ότι δεν κάνει stack κ ο κωδικός λήγει μετά από ένα χρόνο. 

Στο game pass αφήνουν το stack;

Ότι να 'ναι 😅

 

 

pass.png.cf6861e3a8470e928e902a0f9bcf8be1.png

 

10 λεπτά πριν, Scorpio_21 είπε

Εγω ένα θέμα που είχα με το gold κ μίλησα με την Microsoft, μου είπε όσο αφορά το gold πάντα ότι δεν κάνει stack κ ο κωδικός λήγει μετά από ένα χρόνο. 

Στο game pass αφήνουν το stack;

Ότι να 'ναι 😅

Μπούρδες σου είπαν - μια χαρά κάνει stack και το Gold. Πήρα έναν από cd-keys και μια χαρά στάκαρε - πάνω από την κανονική μου συνδρομή. (3μηνη-19.xxx κάτι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Εγω ρε παιδια κατι εχω παθει.καποιον ιο εχω παρει.με εχει πιασει και αγοραζω games και στο x και στο switch και παιζω 10 λεπτα το καθενα και το κλεινω.παιζω 10 λεπτα bf5 το κλεινω.παιζω 10 λεπτα rdr2 παω πανω κατω το κλεινω.παιζω smash κανα τεταρτο το κλεινω.παιζω λιγο zelda το κλεινω.εχω παρατησει καμια 10αρια παιχνιδια στην μεση.δεν ξερω δεν ενθουσιαζομαι με τιποτα.κατι εχω παθει.καμια αντιβιωση να παρω;  το εχει παθει κανεις αυτο;

ναι παιξε gow4

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Παρών. Αν δεν ήταν η αδελφή μου να μοιράζω συνδρομές και τα παιδιά μου να προσπαθώ να τα απομακρύνω από tablet κτλ. και να παίζουν nintendo games δεν θα ασχολούμουν καν.

Βέβαια όταν έχω άδεια κτλ με πιάνει το παλιό old-school και το ξενυχτάω. Όχι όμως με games με ιστορίες κτλ αλλά mindless arcade games.

Η επόμενη μέρα βέβαια πονάει...

pass.png.cf6861e3a8470e928e902a0f9bcf8be1.png

Μπούρδες σου είπαν - μια χαρά κάνει stack και το Gold. Πήρα έναν από cd-keys και μια χαρά στάκαρε - πάνω από την κανονική μου συνδρομή. (3μηνη-19.xxx κάτι..)

Μου πέταγε error, για αυτό επικοινώνησα. 

 

Εσύ πάντως με τέτοιο stack θα παίξεις κ το gears 6😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου πέταγε - για αυτό του @@@ την μάνα - είχα και morale boost ότι είναι μισά μισά 😅

Πάντως μάθαμε και κάτι σήμερα (ειδικά εγώ) - κάνεις cancel την συνδρομή - και τσουπ! μαγικές προσφορές. Έλεος ρε M$. Πέταξε και κανένα κόκκαλο σε αυτούς που σε στηρίζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις πχ συνδρομή που λήγει και θες μπορείς να κάνεις λήξει συνδρομής και να βάλεις άλλη εμένα μου έληγε πριν λίγες μέρες και για να μην χάσω τον 1 μήνα με 1 ευρώ έκανα ακύρωση τον προηγούμενο εξάλλου έληγε και έβαλα με 1 ευρώ αλλιώς δεν γινόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dinos234 Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα - έχουνε metrics σου αρέσει δεν σου αρέσει και ανάλογα σου σκάνε προσφορές κλπ. - Κάτι αντίστοιχο συμβαίνει και με την Nintendo με τα και καλά Just for you offers. Κοινώς αν σε δουν "αγελάδα" δεν παν να έχουνε το 6μηνο Gamepass 2 eur - όσο πληρώνεις δεν θα δεις την προσφορά. Πιο πολύ τους νοιάζουν οι νέοι πελάτες παρά να ικανοποιήσουν τους παλιούς.

Φυσικά στο US έχουν τα Rewards προγράμματα - που μόνο και μόνο να βλέπεις διαφημίσεις ή να παίζεις κανένα ηλίθιο παιχνίδι στο gamepass - σου πληρώνει το gold/pass για καιρό. 

Στην "ψωροκώσταινα" που είμαστε πρέπει να κάνεις "game" το σύστημα. Τόσο απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Εγω ρε παιδια κατι εχω παθει.καποιον ιο εχω παρει.με εχει πιασει και αγοραζω games και στο x και στο switch και παιζω 10 λεπτα το καθενα και το κλεινω.παιζω 10 λεπτα bf5 το κλεινω.παιζω 10 λεπτα rdr2 παω πανω κατω το κλεινω.παιζω smash κανα τεταρτο το κλεινω.παιζω λιγο zelda το κλεινω.εχω παρατησει καμια 10αρια παιχνιδια στην μεση.δεν ξερω δεν ενθουσιαζομαι με τιποτα.κατι εχω παθει.καμια αντιβιωση να παρω;  το εχει παθει κανεις αυτο;

ξεκινα dark souls. thank me later

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, katman2000 είπε

ξεκινα dark souls. thank me later

Για να είμαστε ειλικρινής με τον εαυτό μας - αυτήν την μαλακία - συμπεριφορά - ίωση όπως θες πες το στο δημιουργεί το Game Pass. Υπερπροσφορά υλικού - οπότε αν είσαι και λίγο παλαίουρας - τα παίζεις. Ο μόνος τρόπος να δεχτείς κάτι τέτοιο είναι να πεις - Α... άπειρα trial games. Κάπως έτσι έρχεται το μυαλό σου στην θέση του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Εγω ρε παιδια κατι εχω παθει.καποιον ιο εχω παρει.με εχει πιασει και αγοραζω games και στο x και στο switch και παιζω 10 λεπτα το καθενα και το κλεινω.παιζω 10 λεπτα bf5 το κλεινω.παιζω 10 λεπτα rdr2 παω πανω κατω το κλεινω.παιζω smash κανα τεταρτο το κλεινω.παιζω λιγο zelda το κλεινω.εχω παρατησει καμια 10αρια παιχνιδια στην μεση.δεν ξερω δεν ενθουσιαζομαι με τιποτα.κατι εχω παθει.καμια αντιβιωση να παρω;  το εχει παθει κανεις αυτο;

πρέπει να χαλαρώσεις άλλα με κάτι αξιόλογο.......παίξε ori and the blind forest (απο το game pass) και λογικά θα ενθουσιαστείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sir_Teraflop είπε

Για να είμαστε ειλικρινής με τον εαυτό μας - αυτήν την μαλακία - συμπεριφορά - ίωση όπως θες πες το στο δημιουργεί το Game Pass. Υπερπροσφορά υλικού - οπότε αν είσαι και λίγο παλαίουρας - τα παίζεις. Ο μόνος τρόπος να δεχτείς κάτι τέτοιο είναι να πεις - Α... άπειρα trial games. Κάπως έτσι έρχεται το μυαλό σου στην θέση του.

φιλε τεραφλοπ το ιδιο θα ειχα παθει και εγω απλα εχω ορκιστει οτι αν δεν τελειωσο το παιχνιδι που παιζω δεν θα ξεκινησω αλλο.πιστευω ειναι καλη τακτικη, τωρα παιζω ashen αν και εχω βαρεθει λιγο δεν σταματαω μεχρι να δω τιτλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...