Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Choutas είπε

Ερώτηση σε όποιον ξέρει το Monster Boy δεν έχει βγει physical στο X1; Το θέλω καθαρά σε physical νομίζω ότι κάνει 40 ευρώ στο store. Δεν έχει βγει ακόμα δεν θα βγει καθόλου ξέρει κανείς;

1 λεπτό πριν, dinos234 είπε

Πρέπει να έχει βγει σε Αμερική στο switch νομίζω έχει βγει. 

 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, non-serviam είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς το επίσημο Κιτ μπαταρίας της MS με τις κλασσικές βάσεις φόρτισης με υποδοχή micro usb, να μας πει αν κάνει δουλειά;

Μείνε μακριά του.

Γιατί εκτός του ότι είναι πανάκριβο γι' αυτό που προσφέρει τα φτύνει πολύ γρήγορα.

Στο λέω από προσωπική πείρα.

 

Θα σου πρότεινα να πάρεις 2 ζευγάρια επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και ένα φορτιστή και θα είσαι άρχοντας.

Εγώ προσωπικά αυτό έχω κάνει γιατί και πολύ φτηνότερο λύση από το επίσημο κιτ μπαταρίας της Microsoft είναι και πολύ περισσότερο καιρό κρατάει χωρίς προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Μείνε μακριά του.

Γιατί εκτός του ότι είναι πανάκριβο γι' αυτό που προσφέρει τα φτύνει πολύ γρήγορα.

Στο λέω από προσωπική πείρα.

Θα σου πρότεινα να πάρεις 2 ζευγάρια επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και ένα φορτιστή και θα είσαι άρχοντας.

Εγώ προσωπικά αυτό έχω κάνει γιατί και πολύ φτηνότερο λύση από το επίσημο κιτ μπαταρίας της Microsoft είναι και πολύ περισσότερο καιρό κρατάει χωρίς προβλήματα.

Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ΑΑ και φορτιστής-βάση με micro USB κάνουν δουλειά; Θεωρώ ότι αυτή είναι η καλύτερη λύση για να μην έχεις βγάλε βάλε και καλώδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Xbox One S, το οποίο έχει πάει δύο φορές για service στην MS και τώρα τελευταία μου κάνει κόλπα πάλι και εξηγούμαι, τυχαίνει απλώς να κλείνει η κονσόλα απροσδιοριστα αλλά μετά ανοίγει κανονικά. Μεγάλη εντύπωση μου έκανε τώρα μόλις το γεγονός ότι έκλεισε δύο φορές ενώ πήγα να συνδέσω ένα παλιό, φθαρμενο αλλά μακρύ καλώδιο usb που χρησιμοποιώ για να μην χαλάω μπαταρίες αφού το setup μου είναι τύπου pc. Όταν δοκίμασα ένα άλλο καλώδιο η κονσόλα δεν έκλεισε. Γενικά, μου προκαλεί ιδιαίτερη εντύπωση αυτό, είναι δυνατόν να κλείνει η κονσόλα από ένα καλώδιο usb; θα μπορούσε όλες τις προηγούμενες φορές που έκλεισε να το προκάλεσε το καλώδιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Έχω ένα Xbox One S, το οποίο έχει πάει δύο φορές για service στην MS και τώρα τελευταία μου κάνει κόλπα πάλι και εξηγούμαι, τυχαίνει απλώς να κλείνει η κονσόλα απροσδιοριστα αλλά μετά ανοίγει κανονικά. Μεγάλη εντύπωση μου έκανε τώρα μόλις το γεγονός ότι έκλεισε δύο φορές ενώ πήγα να συνδέσω ένα παλιό, φθαρμενο αλλά μακρύ καλώδιο usb που χρησιμοποιώ για να μην χαλάω μπαταρίες αφού το setup μου είναι τύπου pc. Όταν δοκίμασα ένα άλλο καλώδιο η κονσόλα δεν έκλεισε. Γενικά, μου προκαλεί ιδιαίτερη εντύπωση αυτό, είναι δυνατόν να κλείνει η κονσόλα από ένα καλώδιο usb; θα μπορούσε όλες τις προηγούμενες φορές που έκλεισε να το προκάλεσε το καλώδιο; 

Εαν οπως λες το καλωδιο ειναι φθαρμενο το πιο πιθανο ειναι γινεται βραχυκυκλωμα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...