Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα.θα ηθελα να ρωτησω αν παιζει κανεις pubg με Mouse και keyboard γιατι σκεφτομαι να το αγορασω αυτες τις μερες αλλα δεν θα την παλεψω με το controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή δεν έχω καθόλου gold εάν παρω μία τρίμηνη από cd keys μπορώ να την βάλω στο δικό μου προφίλ ή είναι μόνο για καινούργια account? Είχα παλιότερα gold δεν ξέρω αν παίζει ρόλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, joker80 είπε

Αυτή τη στιγμή δεν έχω καθόλου gold εάν παρω μία τρίμηνη από cd keys μπορώ να την βάλω στο δικό μου προφίλ ή είναι μόνο για καινούργια account? Είχα παλιότερα gold δεν ξέρω αν παίζει ρόλο?

Είχα πάρει εγώ τρίμηνη από cdkeys και μάλλον επειδή δεν είχα ξανά τρίμηνη στην ενεργοποιήσει μου έδωσε ακόμη ένα μήνα με την επιλογή για αυτόματη ανανέωση. Μετά την απενεργοποιησα βέβαια την αυτόματη ενεργοποίηση

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, leo066 είπε

Είχα πάρει εγώ τρίμηνη από cdkeys και μάλλον επειδή δεν είχα ξανά τρίμηνη στην ενεργοποιήσει μου έδωσε ακόμη ένα μήνα με την επιλογή για αυτόματη ανανέωση. Μετά την απενεργοποιησα βέβαια την αυτόματη ενεργοποίηση

Καλό αυτό. Θα μου ζητήσει τρόπο πληρωμής κάρτα σωστά? Θα το κοιτάξω πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Αν θυμάμαι καλά μπορεί να περιμένουμε και άλλη μια ανακοίνωση εξαγοράς studio.

Ναι καπου το ειδα και αυτο χθες προχθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...