Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mikele13- είπε

Γενικό πρόβλημα με το live έχει η Microsoft.

Μαύρη οθόνη στο ξεκίνημα και καθόλου ανταπόκριση από χειριστήριο..

Υπομονή...

υποτιθεται το διόρθωσε με update 

http://www.xbox365.gr/news/h-microsoft-exei-entopisei-to-provlima-pou-prokalei-black-screen-sto-xbox-kai-to-diorthwnei/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι και format . Αλλά δεν είχε εικόνα και whatever έφτιαξε. Δηλαδή μια allways online core service μπορεί να ρίχνει μαύρο  .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Είδα σήμερα κατά τύχη έχει το assassin's creed ezio collection 10€ για ακόμη 3 μέρες έχω ψηθεί να το πάρω έχω ακούσει καλά λόγια.

Να πάρω αυτό αδελφέ μου ή το Syndicate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, pgavalito said:

Να πάρω αυτό αδελφέ μου ή το Syndicate?

το syndicate ειναι εξαιρετικο,ωραια ειναι τα παλια αλλα το syndicate καλυτερο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, pgavalito είπε

Να πάρω αυτό αδελφέ μου ή το Syndicate?

Το syndicate το έχω παίξει αλλά λιγο κανένα δυο Ώρο Μαξ αρκετά καλό θα έλεγα αλλά το ezio αναφέρουν αρκετοί ότι είναι καλύτερο έγω δεν έχω την συλλογή το ezio έχει μέσα το ac 2, brotherhood, revelation δηλαδή 3 με τα dlc τους. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια σας κανει λογκ ιν το χβοχ? Μου πετάει μήνυμα 0χ87DD0006. 

το χβοχ.κομ δεν δείχνει να εχει τα σερβισιζ κατω? Τι παιζει ρε γμτ παρασκευιατικα!!!

εδιτ: Διάβασα τα πρώτα πριβιουζ για ΚρακΝταουν3, το μουλτι λενε εκπληκτικό,το καμπειν λες και παιζεις το παιχνιδι του 2013.  Αμάν ρε φουστη μου, 5 χρονια στην ανάπτυξη τι κανανε?!!!!τεσπα, ίδωμεν, μόλις βγει

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, hexenlord είπε

παιδια σας κανει λογκ ιν το χβοχ? Μου πετάει μήνυμα 0χ87DD0006. 

το χβοχ.κομ δεν δείχνει να εχει τα σερβισιζ κατω? Τι παιζει ρε γμτ παρασκευιατικα!!!

εδιτ: Διάβασα τα πρώτα πριβιουζ για ΚρακΝταουν3, το μουλτι λενε εκπληκτικό,το καμπειν λες και παιζεις το παιχνιδι του 2013.  Αμάν ρε φουστη μου, 5 χρονια στην ανάπτυξη τι κανανε?!!!!τεσπα, ίδωμεν, μόλις βγει

ειναι γενικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το πρόβλημα με την τηλεόραση 4κ, ιδού μία φωτογραφία από το Minecraft με τα γραφικά λασπωμένα. Δηλαδή από κάποιο σημείο και μετά, είναι σαν να γίνεται ένας χυλός από πίξελ … δεν ξέρω για ποιον λόγο. Για οικονομία; Τέλος, όταν υπάρχει κίνηση, θολώνει η εικόνα και όταν σταματάει η κίνηση επαναφέρει το sharpness.  

Στην LG που τηλεφώνησα μου είπε ο τεχνικός ότι με καλώδιο HDMI 2 θα βελτιωθεί η εικόνα. Για να δούμε....

 

minecraft mud graphics.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλη τιμη το syndicate gold edition στα 16,50 ευρω που το εχει το store?Δεν βρισκω στο ιντερνετ τιμη για την retail εκδοση.Αξιζει η διαφορα των 7 ευρω περιπου απο την απλη εκδοση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...