Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Crackdown 3, Shadow of the tomb raider και Batman: return to Arkham στο gamepass. Δεν παίζεται αυτή η υπηρεσία πλέον. Το μόνο κακό είναι η ξενερα που μπορεί να μας προσφέρει σε περίπτωση που αγοράσαμε κάποιο παιχνίδι λίγο πριν μπει στην υπηρεσία. 😃

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lebron15 είπε

Crackdown 3, Shadow of the tomb raider και Batman: return to Arkham στο gamepass. Δεν παίζεται αυτή η υπηρεσία πλέον. Το μόνο κακό είναι η ξενερα που μπορεί να μας προσφέρει σε περίπτωση που αγοράσαμε κάποιο παιχνίδι λίγο πριν μπει στην υπηρεσία. 😃

Δεν είναι ξενέρα, αν το αγόρασες θα το έχεις εσαεί, από το game pass θα βγει κάποια στιγμή.

14 ώρες πριν, dinos234 είπε

Το star wars battlefront 2 στα 6.25€ αξίζει ? 

Σοβαρά τώρα, ρωτάτε για το αν αξίζει ένα σχετικά καινούριο παιχνίδι το κόστος 2 καφέδων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Δεν είναι ξενέρα, αν το αγόρασες θα το έχεις εσαεί, από το game pass θα βγει κάποια στιγμή.

Σοβαρά τώρα, ρωτάτε για το αν αξίζει ένα σχετικά καινούριο παιχνίδι το κόστος 2 καφέδων;

Τα χρήματα εννοείται είναι λίγα απλά αν παίζει κανείς και το campaign αν λέει κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Τα χρήματα εννοείται είναι λίγα απλά αν παίζει κανείς και το campaign αν λέει κάτι. 

Κάντο αγορά, αρκετά καλό campaign και έχει κόσμο online ΑΝ σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σίγουρα απλά ερώτηση έκανα γιατί κάτι μου θύμισε απλά δεν το έχω ξεκινήσει καν με τόσα παιχνίδια έχω χάσει και λίγο ποια έχω και ποια όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Αγόρασα το star wars battlefront II στην τιμή έκπτωσης.Εχει κάποια διαφορά από το star wars battlefront ultimate edition ;

Το crackdown αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Καλημέρα

Αγόρασα το star wars battlefront II στην τιμή έκπτωσης.Εχει κάποια διαφορά από το star wars battlefront ultimate edition ;

Το crackdown αξίζει;

Δίχως να τα έχω παίξει το άλλο είναι το 1 που έχει 5€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε ρε παιδιά, ένα EA ACCESS να τελειώνετε μια και καλή με όλα τα παιχνίδια της EA, 24 το χρόνο είναι νομίζω. Ακόμα και το Anthem που λέμε σε ένα 6μηνο βαριά (ανάλογα την πορεία του) εκεί θα είναι που λέει ο λόγος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...