Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ, προέκυψε θέμα με το xbox one s. Μου βγάζει error E101. Δοκίμασα να επιλυσω μόνος μου το πρόβλημα με πληροφορίες που βρήκα στο net και στο site του xbox χωρίς επιτυχία. Τώρα έχει τον λόγο το service της MS. Θα'θελα να ρωτήσω αν έχεις κανείς προηγούμενη εμπειρία από το service της εταιρείας θετική ή αρνητική, χρόνο παράδοσης της κονσόλας κλπ. Όπως και τι έγινε με τις συνδρομές που είχατε στην κατοχή σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά και ευχαριστώ για την απάντηση. Είχα βρει και αυτή τη λύση αλλά δε με ψήνει σαν ιδέα αφενός γιατί έχω εγγύηση ως το '20 αφετέρου γιατί δεν θέλω να βάλω χέρι στην κονσόλα. Αν μπορεί κάποιος να μου πει τι με περιμένει από το service της MS θα το εκτιμούσα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρεις τηλεφωνο την ms ελλας, δινεις τα στοιχεια της κονσολας σου και στελνουν κουριερ στον χωρο σου να την παρει.Υπολογισε 15-20 μερες να εχεις πισω την κονσολα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Θα παρεις τηλεφωνο την ms ελλας, δινεις τα στοιχεια της κονσολας σου και στελνουν κουριερ στον χωρο σου να την παρει.Υπολογισε 15-20 μερες να εχεις πισω την κονσολα.

Ήρθε πριν λίγο η UPS και το πήρε. Αν μιλάμε για 15-20 μέρες είναι καλά. Θα τους πρήξω όταν με το καλό το φέρουν να μου επεκτείνουν και τις συνδρομές στο gold και στο game pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, green_beret είπε

Παιδιά παίζει προσφορά για τα backwards compatibility παιχνίδια και τσίμπησα το GTA San Andreas μονο με 1,55 euro... πραγματικά τσάμπα

Ενώ έχω 2 ευρώ στο λογαριασμό δεν με αφήνει να το αγοράσω μέσω ίντερνετ μου ζητάει τρόπο πληρωμής χρεωστικής κάρτας κτλ. Ενώ παιχνίδι Xbox One μπορώ να πάρω κανονικά μέσω ίντερνετ από τον λογαριασμό μου. Τι κουφό είναι πάλι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, green_beret said:

Παιδιά παίζει προσφορά για τα backwards compatibility παιχνίδια και τσίμπησα το GTA San Andreas μονο με 1,55 euro... πραγματικά τσάμπα

Πολύ καλό! Από που? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, joker80 είπε

Ενώ έχω 2 ευρώ στο λογαριασμό δεν με αφήνει να το αγοράσω μέσω ίντερνετ μου ζητάει τρόπο πληρωμής χρεωστικής κάρτας κτλ. Ενώ παιχνίδι Xbox One μπορώ να πάρω κανονικά μέσω ίντερνετ από τον λογαριασμό μου. Τι κουφό είναι πάλι αυτό?

Δυστυχώς είναι η *** της ms. Με τα λεφτά που έχεις στον λογαριασμό δεν μπορείς να αγοράσεις games του χβοχ360 ( backwards compatibility ) . Θέλει paypal ή άλλον κάποιον άλλο τρόπο.

Είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω αγοράσει ακόμη το red dead redemption (έχω 10€ στον λογαριασμό αλλά δεν με αφήνει) :P

Υπ όψιν εάν έχεις κονσόλα χβοχ360, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου για αγορά τέτοιων games (σεμουά δεν έχω :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, barman_ είπε

Έληξε η προσφορά? Το βλέπω πολύ παραπάνω 

μόλις το τσέκαρα 1.55 γράφει 

2 ώρες πριν, nevermore είπε

Δυστυχώς είναι η *** της ms. Με τα λεφτά που έχεις στον λογαριασμό δεν μπορείς να αγοράσεις games του χβοχ360 ( backwards compatibility ) . Θέλει paypal ή άλλον κάποιον άλλο τρόπο.

Είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω αγοράσει ακόμη το red dead redemption (έχω 10€ στον λογαριασμό αλλά δεν με αφήνει) :P

Υπ όψιν εάν έχεις κονσόλα χβοχ360, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου για αγορά τέτοιων games (σεμουά δεν έχω :D )

Τέτοιες κουλαμάρες μόνο η MS της κάνει. Να θες να δώσεις τα λεφτά σου και να μη τα παίρνουν 😀 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταιες μερες λόγω game pass έβαλα και παιζω το ryse son of rome,δεν ξερω γιατι έφαγε τοσο γιουχα(δεν γνωρίζω αν οταν βγήκε ειχε bugs κλπ)αλλα για 5 χρονων παιχνίδι εχει γραφικαρες και επισης το gameplay δεν ειναι κατι το τρομερο αλλα παιζετε ευχαριστα δεν ξέρω ποσο διαρκει σαν παιχνιδι και η γνωμη μου βασιζεται οτι ειναι μερος της συνδρομης του game pass αν καποιος εσκασε 60αρι το 2013 λογικα θα χει πολυ παραπανω απαιτησεις και λογικοτατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/8/2018 στις 11:05 ΠΜ, hexenlord είπε

Πας απο το Microsoft billing και την καταχωρεις, η απλα πηγαίνεις να πραατοποιησεις μια αγορα οποιουδηποτε προϊόντος που σε ενδιαφέρει και σαν πληρωμή επιλέγεις πιστωτική, το σύστημα θα δει οτι δέν εχεις μια, και θα ξεκινήσει τη διαδικασία εισαγωγής της.

Παιδια μια βοήθεια σε οποιον γνωρίζει βαζω τον κωδικο του WiFi και δεν μπορει το  xbox one s εχω να συνδεθεί προσπαθώ 3 μερες αλλα μάταια γνωριζει κάνεις κατι? 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, barman_ είπε

Έληξε η προσφορά? Το βλέπω πολύ παραπάνω 

Δυστυχώς άλλαξαν τιμή. Μάλλον είχαν κάνει λάθος και εγώ το πρόλαβα σχεδόν τσάμπα. Όποιος έμπαινε την μέρα που το έγραψα πρόλαβε. Το κατέβασε το ίδιο βράδυ και φίλος με την ίδια τιμή. Κρίμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...