Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρις gear με 3 elite πανω μου τα εκανα χαβαλε με full life...... Γερνω προς τκ να ειναι ο main μου παρολο που ο rogue μου θα απογοητευτη μετα απο τοσες χιλιαδες ωρες game play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γιατι μπηκαν τα communities ? disable δεν ειναι ; 

Άκυρο μόλις είδα ότι ενεργοποιήθηκαν ! 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα καρτα 2 μηνων τσιγουνεφτικα τα gold η αληθεια ειναι.εχω να παιξω περιπου 1 χρονο...το θεμα ειναι οτι δε ξερω απο που να ξεκινησω και δεν εχω βαλει ακομα την καρτα.ουτε καν το fly mount δεν εχω παρει ουτε τα class...ειναι ευκολο να προλαβω να τελειωσω το heroic μεχρι να βγει το expansion?να ενημερωσω οτι οσο επαιζα επαιζα hardcore  ημουν απο τους πρωτους που ειχαν ολοκληρωσει 15+ key δε ξερω πλεον αν μετραει αυτο η το χει και η κουτση μαρια..επισης clearance mythic το πρωτο raid του expansion κλπ.anyway δε ξερω και κατα ποσο θα μπορω να καω :P ειναι κανεις απο maelstorm horde?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να δω με τι ορεξη θα ασχοληθω με τα reputation για τα νεα races.

Εξακολουθω να το βρισκω ισως την μεγαλυτερη βλακεια που εχουμε δει σε expansion αυτο το πραγμα.

Εδω τοσα χρονια τα νεα races τα επαιρνες με το καθε expansions και τωρα για ψευτο sub races και πρεπει να κατσεις να πας factions exalted.

Ελεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εγω να δω με τι ορεξη θα ασχοληθω με τα reputation για τα νεα races.

Εξακολουθω να το βρισκω ισως την μεγαλυτερη βλακεια που εχουμε δει σε expansion αυτο το πραγμα.

Εδω τοσα χρονια τα νεα races τα επαιρνες με το καθε expansions και τωρα για ψευτο sub races και πρεπει να κατσεις να πας factions exalted.

Ελεος...

αυτο εχει ξεκινησει απο τωρα?το προλαβαινω λες το clearance εστω του heroic?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που αγοραζεις νεο expansion και δεν ειναι διαθεσιμοι ολοι ειναι απαραδεχτο.  Ποιος θα ασχοληθει τον σεπτεμβριο πχ με reputation του legionγια να ξεκλειδωσει νεες φυλες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, necrothaftis είπε

αυτο εχει ξεκινησει απο τωρα?το προλαβαινω λες το clearance εστω του heroic?

Αν με clear heroic εννοεις Antorus τοτε δεν νομιζω,αλλα δεν χρειαζεται κιολας.

Οι περισσοτεροι ουτως ή αλλως αυτη την στιγμη αν ειναι θα αγορασουν ενα boost argus hc για το mount και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οι περισσοτεροι ουτως ή αλλως αυτη την στιγμη αν ειναι θα αγορασουν ενα boost argus hc για το mount και τελος.

δε θελω να αγορασω boost :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες και παίξε το παιχνιδάκι σου χαλαρά , όλοι expαρουν νέους χαρακτήρες για να έχουν περισσότερες επιλογές για  main στο BFA 

κατά τα άλλα εγω μόλις σήμερα έγινα exalted και  με το τελευταίο argous faction και πήρα και τα δυο mount από τα quests 

το τρίτο μου ζητάει 7 legion faction rep και ούτε που ξέρω που είναι ούτε το έχω ξεκλειδώσει καν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω σημερα ξεκινησα σιγα σιγα αλλα το reputation κλασσικα ανεβαινει παρα πολυ αργα.Κατι πρεπει να κανουν με αυτο του τυπου 2πλασιασμος ή να μειωσουν τα requirements απο exalted σε revered ξερω γω.

Ασε που ουτως ή αλλως δεν μπορουμε καν να παιξουμε με τα νεα sub races αν εχουμε κανει pre order(παρα μονο την ψηφιακη εκδοση).

Και φρεσκο φρεσκο 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα σημερα και με θλιψη βλεπω οτι ουτε σε m+ δε μπορω να μπω πια(ειχα m15+ achievment απο μαρτη του 17....)φυσικα ολο το gear μου ειναι αχρηστο!τεσπα για το fly στο legion μου χει μεινει μονο το τελευταιο rep στο οποιο ακομα ειμαι friendly :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάνω την αρχή για να μαζευτούμε όσοι μπορούμε για να έχουμε παρέα στο expansion ! Alliance Insomnia Community

 

https://www.worldofwarcraft.com/invite/0BJVadIv0a?region=EU&faction=Alliance

Balantako ? alliance εισαι ; 

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...