Προς το περιεχόμενο

Sekiro: Shadows Die Twice [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω το παιζω με VPN αγορασμενο απο steam, δεν ξερω αν ειναι παρανομο αυτο, αν ναι sorry mods να διαγραφει αν ειναι αλλα plz no bannerino. :P

Μολις εβγαλα το tutorial και τo gameplay ειναι απιστευτο μονο αυτο εχω να πω, απο performance ολα ultra σταθερο 60αρι και η καρτα καθεται στο 30%, κανενα hitching/stuttering προς το παρον.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, ADHD είπε

Εγω το παιζω με VPN αγορασμενο απο steam, δεν ξερω αν ειναι παρανομο αυτο, αν ναι sorry mods να διαγραφει αν ειναι αλλα plz no bannerino. :P

Μολις εβγαλα το tutorial και τo gameplay ειναι απιστευτο μονο αυτο εχω να πω, απο performance ολα ultra σταθερο 60αρι και η καρτα καθεται στο 30%, κανενα hitching/stuttering προς το παρον.

Εξαιρετικά αυτά που γράφεις. Για να δούμε. 91 στο metacritic για την ώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, ADHD είπε

Μολις εβγαλα το tutorial και τo gameplay ειναι απιστευτο μονο αυτο εχω να πω, απο performance ολα ultra σταθερο 60αρι και η καρτα καθεται στο 30%, κανενα hitching/stuttering προς το παρον.

Σε τι ανάλυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ADHD είπε

Εγω το παιζω με VPN αγορασμενο απο steam, δεν ξερω αν ειναι παρανομο αυτο, αν ναι sorry mods να διαγραφει αν ειναι αλλα plz no bannerino. :P

Μολις εβγαλα το tutorial και τo gameplay ειναι απιστευτο μονο αυτο εχω να πω, απο performance ολα ultra σταθερο 60αρι και η καρτα καθεται στο 30%, κανενα hitching/stuttering προς το παρον.

 

Μέχρι 60fps πάει το frame rate;😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού έχει το ίδιο engine με τα υπόλοιπα, τι περιμένατε? 144Hz με HDR και δώρο FOV slider?

Και μάλιστα επιμένουν στα ίδια προβλήματα με τα υπόλοιπα souls. Στις κονσόλες τουλάχιστον.

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2019-sekiro-shadows-die-twice-performance-analysis

Στο PC θα κάνουμε brute force.

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί και άλλοι να έγιναν πολίτες Ιαπωνίας για λίγο και μπορεί να τους έχει βγάλει τα μάτια και να τους έχει κάνει που__νάκι ο πρώτος Shinobi Hunter, αλλά πού θα πάει... :P

Εdit: Ασταδιάλα. :P

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...