Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αισίως σήμερα πήρα και το 5ο παιχνίδι μου στο switch, donkey kong tropical freeze... Και όλα αυτά μέσα σε ένα μήνα.... Πολύ καλό το παιχνίδι κάνω ένα πέρασμα πρώτα με τον funky kong, γιατί διάβασα πολλά για τη δυσκολία του παιχνιδιού. 

Όπως το βλέπω τώρα, έχοντας περάσει 4 πίστες είναι άκρως διασκεδαστικο και εθιστικο... Να δω τι θα πρώτο παίξω, το super mario maker και το ring fit, έχουνε μπει προς το παρόν στην άκρη... Έχω αφοσιωθεί σε rayman, με το οποίο ο μικρός έχει αρρωστήσει, Mario odyssey,με το οποίο έχω αρρωστήσει εγώ και νέο κόλλημα το donkey... Έχουμε κάνα νεότερο για καινούργιο donkey kong; 

Επεξ/σία από 26ska
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, 26ska είπε

Έχουμε κάνα νεότερο για καινούργιο donkey kong; 

Ξύνεις πληγές.Η Retro Studios έχει αναλάβει την σειρά, τουλάχιστον τις δύο τελευταίες εκδόσεις. Προς το παρόν η RS έχει να κυκλοφορήσει καινούργιο τίτλο εδώ και έξι χρόνια αφού μεσολάβησαν ακυρώσεις (;) και στην διάρκεια αυτών παρέδωσαν την μεταφορά του DKC:TF στο NSW από το WiiU. Τουλάχιστον πλέον ξέρουμε ότι η RS ασχολείται με το Metroid Prime 4, δηλαδή την σειρά που είχαν αναλάβει πριν καταπιαστούν με το DKC. Στο μεταξύ υπάρχουν 17 αγγελίες προσωπικού στον επίσημο ιστότοπο τους που δημιουργεί την απορία αν τελικά προσπαθούν να γίνουν ένα πλήρες στούντιο με δύο βασικές ομάδες σε σχέση με την μία βασικά και την συμπληρωματική που γνωρίζαμε.

Αν έχει αναλάβει κάποιος άλλος το DKC είναι άγνωστο (θα μπορούσε η NextLevelGames για παράδειγμα), προς το παρόν δεν υπάρχει τίποτα δεδομένο.

Με την ευκαιρία το στούντιο γυρεύει λογιστή, αν έχετε τα απαραίτητα προσόντα στείλτε ένα βιογραφικό. Τουλάχιστον την τελευταία "απαίτηση" πρέπει να την καλύπτεται: "Knowledge of gaming industry & Nintendo a plus.""  🤣

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Ξύνεις πληγές.Η Retro Studios έχει αναλάβει την σειρά, τουλάχιστον τις δύο τελευταίες εκδόσεις. Προς το παρόν η RS έχει να κυκλοφορήσει καινούργιο τίτλο εδώ και έξι χρόνια αφού μεσολάβησαν ακυρώσεις (;) και στην διάρκεια αυτών παρέδωσαν την μεταφορά του DKC:TF στο NSW από το WiiU. Τουλάχιστον πλέον ξέρουμε ότι η RS ασχολείται με το Metroid Prime 4, δηλαδή την σειρά που είχαν αναλάβει πριν καταπιαστούν με το DKC. Στο μεταξύ υπάρχουν 17 αγγελίες προσωπικού στον επίσημο ιστότοπο τους που δημιουργεί την απορία αν τελικά προσπαθούν να γίνουν ένα πλήρες στούντιο με δύο βασικές ομάδες σε σχέση με την μία βασικά και την συμπληρωματική που γνωρίζαμε.

Αν έχει αναλάβει κάποιος άλλος το DKC είναι άγνωστο (θα μπορούσε η NextLevelGames για παράδειγμα), προς το παρόν δεν υπάρχει τίποτα δεδομένο.

Με την ευκαιρία το στούντιο γυρεύει λογιστή, αν έχετε τα απαραίτητα προσόντα στείλτε ένα βιογραφικό. Τουλάχιστον την τελευταία "απαίτηση" πρέπει να την καλύπτεται: "Knowledge of gaming industry & Nintendo a plus.""  🤣

Έλεος...Τρια χρόνια κονσόλα και την βγαζουν με μεταφορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FIXED :D 

1 ώρα πριν, 26ska είπε

Έλεος...Τρια χρόνια κονσόλα και την βγαζουν με προβλήματα και με μεταφορές...

Αφού πάμε και την αγοράζουμε ακόμα σαν τα πρόβατα καλά κάνουν. :D 

Αφαιρέθηκε άλλο ένα παιχνίδι από την λίστα των 7-8 που ήθελα μόνο. 

Luigis Mansion 3 και μου φαίνεται αρκετά καλό για κάνα 4ωρο+ που ασχολήθηκα μέχρι τώρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εεεε αυτο το πηρατε χαμπαρι?????

Παντως η παραπανω φημη μακαρι να βγει αληθινη λογου metroid αλλα και για το bloodborne .

Oσο αφορα το mario kart 9 ομως δεν το πιστευω οποτε εχω επιφυλαξεις.Το mario kart 8 δεν σταματαει να πουλαει, π.χ στην Αγγλια ηταν 1ο σε πωλησεις την προηγουμενη εβδομαδα.Για πιο λογο να βγαλει καινουργιο και να χασει ολες αυτες τις πωλησεις.Ας βγαλει dlc capmaign καλυτερα.Αυτο βλεπω να γινεται.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 minutes ago, Fulgore said:

https://nintendosoup.com/nintendo-sees-increase-in-customers-purchasing-wrong-pokemon-sword-shield-expansion-pass-dlc/

Τεραστια προσοχη στην αγορα dlc γιατι δεν παιζει refund.

Παίζει να είμαι και ο μόνος στον πλανήτη που κατάφερα να πάρω refund από το eshop του Switch. 

Τιμή μου. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Malthador είπε

Παίζει να είμαι και ο μόνος στον πλανήτη που κατάφερα να πάρω refund από το eshop του Switch. 

Τιμή μου. 😛

Γενικα ναι αν μαλιστα το πηρες και σχετικα προσφατα, η nintendo ειναι η μονη εταιρεια που τα εχει κοψει τα refunds 

https://www.theverge.com/2020/1/22/21077460/nintendo-eshop-cancel-preorders-europe-refund-court-case

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Γενικα ναι αν μαλιστα το πηρες και σχετικα προσφατα, η nintendo ειναι η μονη εταιρεια που τα εχει κοψει τα refunds 

https://www.theverge.com/2020/1/22/21077460/nintendo-eshop-cancel-preorders-europe-refund-court-case

Ενας ακόμη λόγος να μην ασχοληθεί κάποιος με το ανέκδοτο eshop της Nintendo. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fulgore είπε

https://nintendosoup.com/nintendo-sees-increase-in-customers-purchasing-wrong-pokemon-sword-shield-expansion-pass-dlc/

Τεραστια προσοχη στην αγορα dlc γιατι δεν παιζει refund.

Αυτο ειναι παραπλανητικο και ψεματα, ποτε δεν ειπανε οτι δεν κανουν refund. 

Εχει ενα reddit post στο official subreddit που εξηγει τι παιζει, δε μπορω να το ποσταρω ατμ. Εχουν παρει αρκετοι  refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Αυτο ειναι παραπλανητικο και ψεματα, ποτε δεν ειπανε οτι δεν κανουν refund. 

Εχει ενα reddit post στο official subreddit που εξηγει τι παιζει, δε μπορω να το ποσταρω ατμ. Εχουν παρει αρκετοι  refund

Δεν μπορω να διαβασω τα twitter μιας και ειναι στα Γιαπωνεζικα ,αλλα αν οντως δεν ισχυει θα το διαγραψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Δεν μπορω να διαβασω τα twitter μιας και ειναι στα Γιαπωνεζικα ,αλλα αν οντως δεν ισχυει θα το διαγραψω.

Αν δεις καποια απο τα τοπ posts θα δεις οτι το αρθρο ειναι μαλλον οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...