Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι που παρατήρησα...

Έψαχνα να δω τι παίζει με τις προπαραγγελίες του Origami king και είδα οτι τουλάχιστον όλες οι μεγάλες αλυσίδες το έχουν στα 62 ευρώ. Τι έγινε ανέβηκαν οι τιμές απο το στάνταρ 59?

Προφανώς δεν το λεω για τα 3 ευρώ αλλά μήπως πάνε με τρόπο να ανεβάσουν τις τιμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Κάτι που παρατήρησα...

Έψαχνα να δω τι παίζει με τις προπαραγγελίες του Origami king και είδα οτι τουλάχιστον όλες οι μεγάλες αλυσίδες το έχουν στα 62 ευρώ. Τι έγινε ανέβηκαν οι τιμές απο το στάνταρ 59?

Προφανώς δεν το λεω για τα 3 ευρώ αλλά μήπως πάνε με τρόπο να ανεβάσουν τις τιμές...

και το xenoblade τοσο εχει παντως. Τωρα αν ειναι καπελο που μπηκε λογω του ιου,αγνωστο και δεν νομιζω οτι κανει και καποια διαφορα.

Απο την αλλη το Zelda botw του 2017 και ακομα οι αλυσιδες 69.99 το εχουν :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Πανω σε αυτο ομως υπαρχουν εντονα φημες για κανονικο ή mini direct τωρα τον Ιουλιο.Πιθανοτητα και την αλλη εβδομαδα να γινει.

Απο βδομάδα σίγουρα θα έχει direct αλλά θα είναι για να δείξουν τον χάρτινο Μάριο.Τωρα αν βάλουν μαζί και το αλλο μισό από το direct  που δεν είδαμε καλά θα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vagosman είπε

Κανά αξιόλογο παιχνίδι για το καλοκαίρι έχουμε η θα μείνουμε με το switch στο χέρι;

με εξαίρεση το Paper Mario Origami King που βγαίνει σε λίγες μέρες, δεν υπάρχει τιποτα άλλο ανακοινωμένο.

το οποιο paper mario, μου εκοψε τα ποδια το τελευταιο trailer οταν ειδα "seamless open world". αγαπαω πολυ τη σειρα (παρα τα στραβοπατήματά της τελευταια) αλλά δε ξερω αν μου αρέσει μια τοσο ριζικη αλλαγή καθως ειναι πολυ μεγαλη για το DNA της. κ εκει που θα το επερνα σιγουρα μεσα στο καλοκαιρι, μαλλον θα περιμένω να δω εντυπωσεις ή και καμιά ενοικίαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Έχω δύο joycon με drifting μεγάλο και το ένα από το λάθος βάλε βγάλε θέλει και αλλαγή της ράγας που κουμπώνει στο switch. Και τα δύο είναι εκτός εγγύσης.

Να ασχοληθώ να τα επισκευάσω ή να αγοράσω ένα καινούργιο ζευγάρι και να τα κρατήσω ανταλλακτικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Venerable είπε

Ερώτηση: Έχω δύο joycon με drifting μεγάλο και το ένα από το λάθος βάλε βγάλε θέλει και αλλαγή της ράγας που κουμπώνει στο switch. Και τα δύο είναι εκτός εγγύσης.

Να ασχοληθώ να τα επισκευάσω ή να αγοράσω ένα καινούργιο ζευγάρι και να τα κρατήσω ανταλλακτικά?

Αν μπορείς να τα επισκευάσεις μόνος σου εννοείτε κάντο, θα έχεις και την χαρά ότι τα έφτιαξες μόνος σου και θα σου κοστίσουν και πολύ λίγα χρήματα. 

Αν πάλι δεν μπορείς μόνος σου και θες να αγοράσεις αναγκαστικά καινούργια original joycons, και με το φόβο να ξαναχαλάσουν κάποια στιγμή πάλι, θα έλεγα να έβλεπες και τα Hori Split Pad Pro (Daemon X Machina Edition) τα οποία λένε(δεν τα έχω) ότι είναι καλύτερα και πιο "αξιόπιστα" αλλά δεν είναι καν wireless, ούτε έχουν μπαταρία και motion controls.. :D είναι μόνο για πάνω στο switch. :D 

Επεξ/σία από ChrisAce
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Αν μπορείς να τα επισκευάσεις μόνος σου εννοείτε κάντο, θα έχεις και την χαρά ότι τα έφτιαξες μόνος σου και θα σου κοστίσουν και πολύ λίγα χρήματα. 

Αν πάλι δεν μπορείς μόνος σου και θες να αγοράσεις αναγκαστικά καινούργια original joycons, και με το φόβο να ξαναχαλάσουν κάποια στιγμή πάλι, θα έλεγα να έβλεπες και τα Hori Split Pad Pro (Daemon X Machina Edition) τα οποία λένε(δεν τα έχω) ότι είναι καλύτερα και πιο "αξιόπιστα" αλλά δεν είναι καν wireless, ούτε έχουν μπαταρία και motion controls.. :D είναι μόνο για πάνω στο switch. :D 

 

Δεν είναι ότι δεν μπορώ να τα επισκευάσω - και τα laptop μου/των και τα pc μόνος μου τα επισκευάζω και συσκευάζω και κατασκευάζω :P  - αλλά δεν έχω χρόνο ούτε μπορώ να περιμένω για ανταλλακτικά - άσε που από ότι έχω δει είναι και λεπτοδουλειά.

Από ότι είδα σε διάφορα καταστήματα πάει περίπου 18 ευρώ το joycon και κανένα 20αρικο το rail του - άρα μιλάμε για κανένα 60άρι σύνολο- οπότε με 70κάτι παίρνω καινούργιο ζευγάρι και μου μένει αυτό κάβα για ανταλλακτικά - αν και - όποτε - ασχοληθώ.

Απλά θα φύγω διακοπές και ψιλοβιάζομαι εκτός και αν υπάρχει κάποιο κατάστημα/τεχνικός που έχετε υπ' όψην να τα φτιάξω τσακ-μπαμ πιο φθηνά να τελειώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Mario Kart όλο στην πεντάδα είναι αλλά μια ρημάδα έκπτωση δεν κάνουν, από το Δεκέμβρη έχουν να το ρίξουν στα 40 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Αυτό το Mario Kart όλο στην πεντάδα είναι αλλά μια ρημάδα έκπτωση δεν κάνουν, από το Δεκέμβρη έχουν να το ρίξουν στα 40 ευρώ. 

Και εγω περιμενω το mario bros deluxe,αλλα οπως βλεπεις και απο το παραπανω συνεχιζει να πουλαει καλα,αρα συνεχιζω να ειμαι στο περιμενε :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ψηλά τι χαμηλά.Game made by nintendo και έκπτωση δεν τα πάνε καλά.Ας πούμε το donkey kong όπου εκτός στο release είναι στα χαμηλά και πάλι στην ίδια τιμή μένει όπου έκπτωση θα γίνει μια στο τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...