Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, lysopaine είπε

https://www.amazon.es/Nintendo-Animal-crossing-Switch/dp/B07HCVN3D1 animal crossing στα 29 στο αμαζον

εξαντλήθηκε

Όχι ρε π*** μου, και το θέλω το παιχνίδι, άμα το πετύχαινα θα το αγόραζα insta.

Πολύ κρίμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Όχι ρε π*** μου, και το θέλω το παιχνίδι, άμα το πετύχαινα θα το αγόραζα insta.

Πολύ κρίμα...

κοίτα για μένα το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι από τα λίγα που αξίζει να το έχεις digital, οπότε δες κ σε κλειδαδικα τι τιμή παίζει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...μόλις παρέλαβα την κονσόλα!!να σας κάνω μια ερώτηση.πως φορτίζετε τα joycon???τα βάζετε πάνω στην κονσόλα η έχετε πάρει κάποιο dock???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saro14 είπε

Καλησπέρα...μόλις παρέλαβα την κονσόλα!!να σας κάνω μια ερώτηση.πως φορτίζετε τα joycon???τα βάζετε πάνω στην κονσόλα η έχετε πάρει κάποιο dock???

τα βάζεις πάνω στην κονσόλα, αλλά να ξέρεις υπάρχει κ επιλογή να πάρεις κ φορτιστή, αλλά για ένα σετ δεν αξίζει για μένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, saro14 είπε

Καλησπέρα...μόλις παρέλαβα την κονσόλα!!να σας κάνω μια ερώτηση.πως φορτίζετε τα joycon???τα βάζετε πάνω στην κονσόλα η έχετε πάρει κάποιο dock???

Εγώ έχω δύο ζεύγη και τα εναλλάσω. Όταν το ένα φορτίζει παίζω με το άλλο και μόλις "αδειάσουν" κάνω την τράμπα επιτόπου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-03-23/nintendo-to-use-new-nvidia-graphics-chip-in-2021-switch-upgrade

TLDR:

  • The New Switch Iteration WILL support Nvidia's Deep Learning Super Sampling. (DLSS)
  • An OLED Display Upgrade will also be accompanying the system for portable play.
  • 4k quality is expected when plugged into the TV.
  • The companies new chipset will also bring a better CPU and increased memory.
  • DLSS Support requires new code to be added to games, so it'll primarily be used to improve graphics on upcoming titles.
  • Analysts expect the new switch to be offered at a higher price than the current model.
  • A $349.99 value proposition of the device is expected but could go up as $399.99
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποτε μιλαμε για σημαντικη αναβαθμιση ,οπως και ακουγοταν τοσο καιρο απο γνωστους leakers/insiders. Day one απο εμενα παντως οταν με το καλο κυκλοφορησει(γιορτες μαζι με το botw2 😛 ) .H τιμη λογικα παει για 400 ευρω.

Και ενα απο τα θετικα της χωρας μας(sonyland) ειναι πως δεν θα εχουμε θεμα να βρουμε ενα οταν με το καλο κυκλοφορησει.Ελπιζω δηλαδη....

 

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν βγει στα 400 θα εξακολουθήσουν να υπάρχουν τα υπόλοιπα μοντέλα. 

Προσωπικά το βλέπω πολύ χλωμό να τα έχει όλα αυτά, αν τα έχει θα το πάρω κι εγώ κι ας έχω και το παλιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι έχει πει το Bloomberg εχει ΠΑΝΤΑ επιβεβαιωθεί αργότερα όποτε αυτά θα είναι και τα χαρακτηριστικά της κονσόλας. Με το καλο να μας έρθει Πάντως, για μενα day one αγορά. Σε ευχαριστούμε Nintendo που μας άκουσες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Desmond Kind είπε

Οτι έχει πει το Bloomberg εχει ΠΑΝΤΑ επιβεβαιωθεί αργότερα όποτε αυτά θα είναι και τα χαρακτηριστικά της κονσόλας. Με το καλο να μας έρθει Πάντως, για μενα day one αγορά. Σε ευχαριστούμε Nintendo που μας άκουσες

Στο joycon drift κάνει οτι δεν ακούει βεβαια

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

399$ = περίπου 450€ στο Ελλάντα.

Για μένα πάντως αν έχει dlss, ακόμα και 500 να κάνει το παίρνω day one.

Αν και με τιμή 450-500 και αποκλειστικότητα botw2 βλέπω και τους 80.000.000 χρήστες του switch να το ξανααγοράζουν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, lysopaine είπε

τα βάζεις πάνω στην κονσόλα, αλλά να ξέρεις υπάρχει κ επιλογή να πάρεις κ φορτιστή, αλλά για ένα σετ δεν αξίζει για μένα

Μην με πείτε ηλίθιο, δεν ήξερα ότι φορτίζουν τα joy cons! 😅

Βλέπω κάπου πόσο έχει ακόμα η φόρτιση του??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...