Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, non-serviam είπε

@najinblue3 Μύστη μου ζωντανός; 😅
Κάνε 5 λεπτά διάλυμα και δώσε μας ένα ριβιού.

Kαι τωρα ετοιμαζομουν να γραψω το ιδιο .Αυτο παει και στον @ikaruga24. Bεβαια με αυτα που διαβαζω σχεδον ολοι μιλανε για επος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Kαι τωρα ετοιμαζομουν να γραψω το ιδιο .Αυτο παει και στον @ikaruga24. Bεβαια με αυτα που διαβαζω σχεδον ολοι μιλανε για επος.

 

Όχι παιδιά δεν προχώρησα σε αγορά του διότι life happened και προς το παρόν κρατάω τα λεφτά για τα shin megami tensei που έρχονται. Οκ, ήμουν και λίγο ατιμουτσικος με την αγορά gaming laptop γιατί προβλέπεται να κάθομαι πολύ καιρό εδώ πάνω και ήδη μετράω πάνω από 3 μήνες εκτός Ελλάδας (και συνεπώς πρόσβαση στο PC μου). 

Φυσικά δεν το αποκλείω απλά εκεί που σκρολαρω στα switch games κατά λάθος να μου ξεφύγει καμία αγορά για το συγκεκριμένο. Κατά λάθος όμως ε, να γραφτεί στα πρακτικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, non-serviam είπε

@najinblue3 Μύστη μου ζωντανός; 😅
Κάνε 5 λεπτά διάλυμα και δώσε μας ένα ριβιού.

Τι  ριβιου ρε μυστακο μου, τι να πω.

❤️

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Τι  ριβιου ρε μυστακο μου, τι να πω.

❤️

Το περιμένω μαζί με την collector's και την κονσόλα. Ελπίζω να μην έχω ξεχάσει τίποτα. 😅

Θα είναι η πρώτη μου επαφή με το παιχνίδι. Ελπίζω να μην είναι φόλα. Ειδικά μετά από τόσα που διαβάζω.

7 ώρες πριν, NickTG είπε

Μόνο το δικό μου είναι ακόμα στο δρόμο! 

Και εμένα έρχεται ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, non-serviam είπε

Το περιμένω μαζί με την collector's και την κονσόλα. Ελπίζω να μην έχω ξεχάσει τίποτα. 😅

Θα είναι η πρώτη μου επαφή με το παιχνίδι. Ελπίζω να μην είναι φόλα. Ειδικά μετά από τόσα που διαβάζω.

μεγαλη φολα καλα διαβαζεις ακυρωσε το γρηγορα

 

μακαρι να κανουν πορτ και το 1ο, απο τα καλυτερα παιχνιδια του 3ds, ακομα και στο iphone ειναι παιχνιδαρα

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

μεγαλη φολα καλα διαβαζεις ακυρωσε το γρηγορα

 

μακαρι να κανουν πορτ και το 1ο, απο τα καλυτερα παιχνιδια του 3ds, ακομα και στο iphone ειναι παιχνιδαρα

Αυτό δηλαδή έχει κανονική ιστορία; Γιατί απ'ότι έχω καταλάβει το Rise έχει μια υποτυπώδη ιστορία. Ή κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Αυτό δηλαδή έχει κανονική ιστορία; Γιατί απ'ότι έχω καταλάβει το Rise έχει μια υποτυπώδη ιστορία. Ή κάνω λάθος;

Ta mh δεν εχουν ιστορια, κατι ψιλα πραματα αλλα τα περισσοτερα δεν εχουν ουτε τα ψιλα πραματα. Το stories εχει ιστορια σαν του pokemon, και ειναι ιδια εμπειρια πανω κατω. Αν σου αρεσει το ποκεμον και ο κοσμος του mh δε χανεται σαν παιχνιδι

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα με μενα ειναι οτι εχουμε δυο switch στο σπιτι, δηλαδη θα πρεπει να παρουμε δυο καινουρια???!!!?

Παντως, το μοναδικο feature που με ενδιαφερει να εχει το νεο switch ειναι να πιανει μεγαλυτερο χωρο η οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, gtsoui είπε

Το θεμα με μενα ειναι οτι εχουμε δυο switch στο σπιτι, δηλαδη θα πρεπει να παρουμε δυο καινουρια???!!!?

Παντως, το μοναδικο feature που με ενδιαφερει να εχει το νεο switch ειναι να πιανει μεγαλυτερο χωρο η οθονη.

Είναι ήδη γνωστό από αυτά που κυκλοφορούν ότι θα έχει 7 ίντσες το φορητό αντί για 6.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...