Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Fulgore είπε

Για τις πιο πισω τιμες του Κωτσοβολου βλεπω price match και απο Πλαισιο.

Επισης το Πλαισιο εχει 20% σε ποντους επιστροφη για gaming κονσολες(και αρα και Switch)για κατοχους Eurobank

https://www.plaisio.gr/search.aspx?query=nintendo switch&catalogue=all&mode=searchlist

Εγώ προσωπικά πήρα αυτό στο Πλαίσιο, γιατί με τους πόντους της Eurobank εγώ τους χαλάω σε supermarket, αρα ειναι σαν να περνω μετρητά στην τσέπη μου. Στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι σαν να πλήρωσα το Switch 270€, οσο δηλαδή μερικοί το πουλάνε μεταχειρισμένο και χωρίς εγγύηση.

Με του Κωτσόβολου δεν συμφέρει γιατι αναγκαστηκά στον Κωτσοβολο πάλι θα πρέπει να τα χαλάσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, ppage είπε

Εγώ προσωπικά πήρα αυτό στο Πλαίσιο, γιατί με τους πόντους της Eurobank εγώ τους χαλάω σε supermarket, αρα ειναι σαν να περνω μετρητά στην τσέπη μου. Στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι σαν να πλήρωσα το Switch 270€, οσο δηλαδή μερικοί το πουλάνε μεταχειρισμένο και χωρίς εγγύηση.

Με του Κωτσόβολου δεν συμφέρει γιατι αναγκαστηκά στον Κωτσοβολο πάλι θα πρέπει να τα χαλάσεις

Πολύ πολύ συχνά παίζουν ανάλογα προμο από τράπεζες και στο παρελθόν έχουν παίξει σε ίδια τιμή bundle kart /smash. Αν συγκρίνεις αυτήν με εκείνες τότε δεν βλέπω καμία προσφορα. Αν είχες σκοπό να το αγοράσεις φυσικά αυτό το επιπλέον εικοσαρι είναι τίμιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Πλαίσιο το δίνει από σήμερα και με 20% επιστροφή και με 75€ δωροεπιταγή για την επόμενη αγορά.

https://www.plaisio.gr/games/nintendo/switch-consoles/Nintendo-Switch-Red-Blue-Joy-con-CON-NSW-0005.htm

image.png.ea8c9fc7300f6bb6fce368d18cbc809a.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
35 minutes ago, darkmatinee said:

Το Πλαίσιο το δίνει από σήμερα και με 20% επιστροφή και με 75€ δωροεπιταγή για την επόμενη αγορά.

https://www.plaisio.gr/games/nintendo/switch-consoles/Nintendo-Switch-Red-Blue-Joy-con-CON-NSW-0005.htm

image.png.ea8c9fc7300f6bb6fce368d18cbc809a.png

Ο χριστός και η μάνα του, με διαφορά η καλύτερη προσφορά που έχει παίξει, δίνεις €339 και παίρνεις για επόμενη αγορά €143, δηλαδή η κονσόλα βγαίνει ~€196. Αν το κόψεις και τιμολόγιο βγαίνει €130 περίπου. Εντελώς πάτος μιλάμε.

Επίσης, παίρνει και 24 δόσεις άτοκα.

Τι λέγαμε για τα σκρουτζομάγαζα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ο χριστός και η μάνα του, με διαφορά η καλύτερη προσφορά που έχει παίξει, δίνεις €339 και παίρνεις για επόμενη αγορά €143, δηλαδή η κονσόλα βγαίνει ~€196. Αν το κόψεις και τιμολόγιο βγαίνει €130 περίπου. Εντελώς πάτος μιλάμε.

Επίσης, παίρνει και 24 δόσεις άτοκα.

Τι λέγαμε για τα σκρουτζομάγαζα;

 

Αγοραζω 10 switch.

Πληρωνω 3400.

Η καρτα μου φορτιζεται με 780 ευρω επιστροφη.

Παιρνω 10 κουπονια των 75 ευρω, συνολο αλλα 750 ευρω.

Σκοτωνω τις κονσολες σφραγισμενες στα 250 ευρω, και εχω μετρητα αλλα 2500.

Κανω αναβαθμιση στο pc μου με τις δωροκαρτες και χρησιμοποιω τα 780 ευρω της επιστροφης σε σουπερμαρκετ και βενζινες.

 

Φανταζομαι οτι οι δωροκαρτες θα εχουν καποιο περιορισμο του ειδους "1 δωροκαρτα για καθε αγορα". Οποτε τις πουλας 50 ευρω ή αγοραζεις ενα ενα τα κομματια για την αναβαθμιση του pc σου.

 

Αν δεν βαριομουν θα το εκανα. Τοσα χρονια τα κανουμε αυτα σε mmos, να που εχουν και real world εφαρμογες. :P

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, ..MementoMori.. said:

Σκοτωνω τις κονσολες σφραγισμενες στα 250 ευρω, και εχω μετρητα αλλα 2500.

Σφραγισμένο Switch με δυο χρόνια εγγύηση εύκολα το πουλάς €300.

Άμα είναι και χακεύσιμο μπορεί και παραπάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ..MementoMori.. είπε

Αγοραζω 10 switch.

Πληρωνω 3400.

Η καρτα μου φορτιζεται με 780 ευρω επιστροφη.

Παιρνω 10 κουπονια των 75 ευρω, συνολο αλλα 750 ευρω.

Σκοτωνω τις κονσολες σφραγισμενες στα 250 ευρω, και εχω μετρητα αλλα 2500.

Κανω αναβαθμιση στο pc μου με τις δωροκαρτες και χρησιμοποιω τα 780 ευρω της επιστροφης σε σουπερμαρκετ και βενζινες.

Φανταζομαι οτι οι δωροκαρτες θα εχουν καποιο περιορισμο του ειδους "1 δωροκαρτα για καθε αγορα". Οποτε τις πουλας 50 ευρω ή αγοραζεις ενα ενα τα κομματια για την αναβαθμιση του pc σου.

Αν δεν βαριομουν θα το εκανα. Τοσα χρονια τα κανουμε αυτα σε mmos, να που εχουν και real world εφαρμογες. :P

Μην ξεχνάς τις άτοκες δόσεις. Βγαίνεις με κασέρι στο χέρι, φορτισμένη πιστωτική και πληρώνεις εν καιρό.

Άτιμος καπιταλισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμια προσφορά. Προσοχή όμως. Πιθανόν υπάρχει περιορισμός στη δωρ9καρτα. Θα το χουν για μελλοντική αγορά σε μεγαλύτερη άξια από 75.  Πάντα έτσι κάνουν. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

Πολύ πολύ συχνά παίζουν ανάλογα προμο από τράπεζες και στο παρελθόν έχουν παίξει σε ίδια τιμή bundle kart /smash. Αν συγκρίνεις αυτήν με εκείνες τότε δεν βλέπω καμία προσφορα. Αν είχες σκοπό να το αγοράσεις φυσικά αυτό το επιπλέον εικοσαρι είναι τίμιο 

Είχα όντος σκοπό, αλλα με τα εξτρα 75€ του Πλαισίου και τα 63€ της Eurobank...μαλλον πάνε περίπατο τα μεταχειρισμένα και τα σκρουτζομαγαζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ppage είπε

Είχα όντος σκοπό, αλλα με τα εξτρα 75€ του Πλαισίου και τα 63€ της Eurobank...μαλλον πάνε περίπατο τα μεταχειρισμένα και τα σκρουτζομαγαζα

 Η εξαργύρωση του κουπονιού ισχύει για επόμενη αγορά διπλάσιας της αξίας του και άνω. Αυτό μου γράψανε... αρα μάλλον δεν κερδίζεις κάτι, εκτος αν θέλει κάποιος να αγοράσει την τηλεόραση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχει κανα δεκαπενταημερο που πηρα το switch και το χρησιμοποιω μονο handheld και οφλαιν ,σημερα το συνδεσα και μου παρουσιαζει τα δυο εξης θεματα,δυσκολευεται πολυ να μπει στο wifi μονιμα κανει αποσυνδεσεις παρολο που το χω στο 1 μετρο/επισης μου βγαλε αυτον τον ηχο στο μενου και τρομαξα

 

 

 

 

παιζει να ειναι προβληματικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...