Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, vampao είπε

Πήρα κι εγώ από τις προσφορές του κωτσόβολου  τα mario party και new super mario bros deluxe στα 45 ευρώ το καθένα.

Καλα και στα 45ευρω οριακα το λες προσφορα οχι του καταστηματος αλλα του ιδιου του τιτλου(40ευρω αρχικη τιμη θα ηταν το ιδανικο).

Αυτα τα 60ευρα σε μεταφορες παιχνιδιων απο το Wii U οπως και αυτο ειναι κακογουστα αστεια οπως και στο Donkey Kong.

Παιχνιδαρες βεβαια και τα δυο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

Θα βγουν όντως τώρα;Πω πω τρέλα!!

Για το persona 5 και metroid υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να τα δουμε.Για το zelda δεν ειχα βρει κανα προηγουμενο leak αλλα και  για το links awakening πριν ανακοινωθει δεν υπηρχαν leaks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, Mistwalker said:

Για το persona 5 και metroid υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να τα δουμε.Για το zelda δεν ειχα βρει κανα προηγουμενο leak αλλα και  για το links awakening πριν ανακοινωθει δεν υπηρχαν leaks.

Ο τόπος είχε βουίξει για το LA. Μας είχαν πεθάνει στα rumours. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

Τα συγκεκριμένα χειριστήρια γίνονται παραγγελία μόνο από το eshop και έρχονται κατευθείαν από το εξωτερικό.

Με εκτίμηση,

CD Media S.E

 

αυτή ήταν η απάντηση για αγορά του ζεύγους χειριστηρίων με την συνδρομή στο Switch. άρα παραγγελία απο το εξωτερικό. βέβαια ελπίζω να μην κολλήσουν τελωνείο λόγω κόστους οπότε κρατάω και το email μήπως και δουν ότι ο διανομέας - αντιπρόσωπος δεν τα φέρνει ο ίδιος οπότε παραγγέλνει ο καθένας μόνος του.  

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xxatziva είπε

Καλημέρα σας,

Τα συγκεκριμένα χειριστήρια γίνονται παραγγελία μόνο από το eshop και έρχονται κατευθείαν από το εξωτερικό.

Με εκτίμηση,

CD Media S.E

αυτή ήταν η απάντηση για αγορά του ζεύγους χειριστηρίων με την συνδρομή στο Switch. άρα παραγγελία απο το εξωτερικό. βέβαια ελπίζω να μην κολλήσουν τελωνείο λόγω κόστους οπότε κρατάω και το email μήπως και δουν ότι ο διανομέας - αντιπρόσωπος δεν τα φέρνει ο ίδιος οπότε παραγγέλνει ο καθένας μόνος του.  

Τι φάση; Μήπως να έδινες λίγο context στο μήνυμά σου;

Επίσης, το τελωνείο χέστηκε αν δεν το φέρνει ή όχι κάτι κάποιος επίσημα. Αν είναι ατελές θα περάσει έτσι, αν όχι θα πληρώσεις όσα πρέπει να πληρώσεις. Δεν έχει μα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

ας  πανε στην γωνια να δουνε  αν ερχεσαι λεω εγω 
 

http://www.8bitdo.com/N30-NS/ 

25$

σοβαρες εναλλακτικες υπαρχουν και στο  pro controlller  btw 

https://imgur.com/a/jx03Tv5

35$  και κανει τα παντα εκτος απο HD rumble και  NFC.  κριμα που δεν υπαρχει reseller για Ευρωπη.

 

edit : PDP  does what Nintendon't   LOL  

 

 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://kotaku.com/mario-odyssey-breath-of-the-wild-will-support-labo-vr-1833825547

Για κάποιο λόγο με έχει ψήσει και αν είναι έστω και λίγο καλή εμπερία (προς το παρόν) αν και η nintendo με έχει πείσει πως μπορεί να κάνει και με απλά πράγματα θαύματα τότε όντως θα αλλάξει το switch.Μακάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όπα όπα, το BotW θα παίζεται εξ' ολοκλήρου στα goggles;;; Εγώ νόμιζα ότι μόνο τίποτα mini-games θα έβαζαν.

Οκ, day-one αγορά, αν και θα προτιμούσα κάποιο πλαστικό αξεσουάρ αντί για το χάρτινο. Δεν βολεύουν τα χαρτόνια σε VR.

Αν και στα 30 καρέ μάλλον θα ξερνάμε, ωστόσο θέλω να το δω πως θα δείχνει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Malthador είπε

Όπα όπα, το BotW θα παίζεται εξ' ολοκλήρου στα goggles;;; Εγώ νόμιζα ότι μόνο τίποτα mini-games θα έβαζαν.

Οκ, day-one αγορά, αν και θα προτιμούσα κάποιο πλαστικό αξεσουάρ αντί για το χάρτινο. Δεν βολεύουν τα χαρτόνια σε VR.

Αν και στα 30 καρέ μάλλον θα ξερνάμε, ωστόσο θέλω να το δω πως θα δείχνει.

Καλά εδώ ζαλιζόμουν στο psvr ...Απλά πιστεύω με όλα τα κιτ θα το κάνουν καλή εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Όπα όπα, το BotW θα παίζεται εξ' ολοκλήρου στα goggles;;; Εγώ νόμιζα ότι μόνο τίποτα mini-games θα έβαζαν.

Οκ, day-one αγορά, αν και θα προτιμούσα κάποιο πλαστικό αξεσουάρ αντί για το χάρτινο. Δεν βολεύουν τα χαρτόνια σε VR.

Αν και στα 30 καρέ μάλλον θα ξερνάμε, ωστόσο θέλω να το δω πως θα δείχνει.

Δώσε λίγο χρόνο και η κοινότητα σίγουρα θα βγάλει κάνα μοντέλο για 3d printing.

Πάντως κάπως έτσι ψήθηκα και εγώ να το ξεκινήσω πάλι το παιχνίδι, στο δεύτερο expansion που θέλω καιρό τώρα να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Όπα όπα, το BotW θα παίζεται εξ' ολοκλήρου στα goggles;;; Εγώ νόμιζα ότι μόνο τίποτα mini-games θα έβαζαν.

Οκ, day-one αγορά, αν και θα προτιμούσα κάποιο πλαστικό αξεσουάρ αντί για το χάρτινο. Δεν βολεύουν τα χαρτόνια σε VR.

Αν και στα 30 καρέ μάλλον θα ξερνάμε, ωστόσο θέλω να το δω πως θα δείχνει.

Χαρτί+ιδρωτας

Ποσο θα κρατήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...