Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ο Κωτσοβολος,ο Γερμανος και γενικα οι διαφορες αλυσιδες κλασσικα οταν μιλαμε για παιχνιδια μονο σε περιοδο εκπτωσεων βλεπουν ασπρες μερες γιατι προφανως οπως ανεφερε ο συμφορουμιτης πιο πανω τους εχουν παρει την δουλεια τα σκρουτζομαγαζα.

Βεβαια για αγορα κονσολα που οι τιμες δεν ειναι τεραστιες στα σκρουτζομαγαζα ή για exclusives της Nintendo που κρατανε τιμη ειναι ταμαμ.

Για παραδειγμα αν δειτε την τιμη του Zelda ειναι ιστορικα χαμηλη απο τοτε που βγηκε το παιχνιδι σε σχεση με ολα τα αλλα καταστηματα του σκρουτζ.

Εγω πχ περιμενω να δω τωρα τι καλοκαιρι τι θα γινει με τις νεες κονσολες που ακουγονται(πιο πολυ βασικα ελπιζω μπας και φτιαξουν το wifi ή τα joycon που διαβαζω οτι εχουν τα περισσοτερα θεματα γενικα απο οσους χρειαστηκαν την εγγυηση),και μετα οτι σκασει στις εκπτωσεις των γιορτων απο bundle το τσιμπησα μιας και εχω μαζεψει πιστωτικο αποκλειστικα για αγορα Switch.

Δυο day-one Switch (ανηκω στα αρρωστακια που παραλάβαμε απο public στις 00:01)

Κανένα εκ των δύο δεν είχε ποτε θεμα με wifi ούτε με joycon. Ξέρω οτι κάποιοι ταλαιπωρήθηκαν αλλά τώρα δεν υπάρχει θεμα.

Η οποία κυκλοφορία νεας κονσολας (iteration) ελπιζω να σημαίνει μείωση της τιμης της σημερινής κατάστασης. The longer u wait the more u lose (imo)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2019 στις 9:38 ΠΜ, Fulgore είπε

Τρεχουμε λιγο μιας και ο Κωτσοβολος εχει ξεστοκαρισμα σε αρκετα προιοντα με μερικα απο αυτα να ειναι και σε παιχνιδια του Switch.

Ξεχωρισα σαν βαρβατες προσφορες τα Dark Souls Remastered,Doom και Skyrim στα 30ευρω το καθενα οπως και mario odyssey στα 39ευρω και mario bros στα 45(πολυ καλυτερα απο τα 60...)

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/nintendo-switch/games-nintendo-switch

Εγω εριξα ηδη παραγγελια για zelda και mario και ας μην εχω την κονσολα ακομα :P

Nαι πήρα και εγώ επιτέλους το Zelda γιατί σκοπέυα έτσι και αλλιώς αυτό το μήνα να το πάρω (ακόμα και στα 60€) επομένως σκεφτείτε φάρδος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ θα πάω να πάρω το Zelda. Έτσι και αλλιώς θα το έπαιρνα κάποια στιγμή και η τιμή είναι η πιο φθηνή στο skroutz.

Πάντως τα παιχνίδια δεν πέφτουν σε τιμές. 2 χρόνια παιχνίδια και ακόμα 60άρια βλέπω.

Επεξ/σία από Silverage
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Silverage είπε

Και εγώ θα πάω να πάρω το Zelda. Έτσι και αλλιώς θα το έπαιρνα κάποια στιγμή και η τιμή είναι η πιο φθηνή στο skroutz.

Πάντως τα παιχνίδια δεν πέφτουν σε τιμές. 2 χρόνια παιχνίδια και ακόμα 60άρια βλέπω.

Οπως ειχα αναφερει και πιο παλια,αυτο ειναι καλο για οποιον αγορασε το παιχνιδι τον πρωτο καιρο γιατι δεν απαξιωνεται η αγορα του γρηγορα,αλλα ειναι κακο για οποιον παει να αγορασει το παιχνιδι μετα απο καιρο(οπως τωρα με το zelda)γιατι θα το πληρωσει χρυσαφι(ακομα και used)σε σχεση με τις αλλες πλατφορμες που εχουν πιο φιλικες προς τον καταναλωτη τιμες σε βαθος χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Επιτέλους, Zelda direct!

Κόντεψε να μου βγει ο καφές από τη μύτη στο Dungeons and Brazzers. Μακάρι να βγάλουν ένα τέτοιο crossover στο Switch!

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Malthador είπε

Επιτέλους, Zelda direct!

Κόντεψε να μου βγει ο καφές από τη μύτη στο Dungeons and Brazzers. Μακάρι να βγάλουν ένα τέτοιο crosseover στο Switch!

Πέθανα στο γέλιο λέμε. Τέτοια τρολιά σίγουρα δεν την περίμενα! Ξεκινάει σοβαρά και μετά παίρνει πολύ περίεργη τροπή και μετά το ξεφτιλίζει εντελώς! Εντάξει, έχουν ξεφύγει λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ το official troll nintendo direct με Koizumi με το ψάρι να τσιμπάει το δόλωμα. Πρέπει να πω όμως ότι το P5R μέσα σε όλη την τρολιά ότι δείχνει legit γιατί συνάδουν και οι ημερομηνίες με την παρουσίαση που έχει αυτόν τον μήνα στις 24 και η ATLUS. Θα είναι πολύ μούργοι αν αυτό το κομμάτι είναι αληθινό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Κώστας1 είπε

Εγώ πάντως το DS ενώ φάνηκε να καταχωρήθηκε η παραγγελία κανονικά, ούτε μειλ ήρθε ούτε sms...ιδωμεν 😛

Νταξ, πρωταπριλιά είναι οπότε θα έχουν δικαιολογία και για τα άκυρα! 😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...