Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, dinos234 said:

Βγήκε αναβάθμιση σε 9 από ότι είδα τίποτα το αξιόλογο απορώ ποτέ θα βγάλουν καμία αξιόλογη ενημέρωση 

εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι σε κάθε ενημέρωση ενημερώνουν και τα χειριστήρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, shodan είπε

Πότε είχες κάνει την παραγγελία; Εγώ 1 Ιουλίου, να ετοιμάζομαι ψυχολογικά;

Νομίζω όλοι 1η Ιουλίου την έχουμε κάνει δε νομίζω ότι άφησαν πολύ ώρα ανοιχτές τις παραγγελίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο mediamarkt εχει ενημερωθει κανεις για την collectors του Zelda:LA ???

Παντως μολις τωρα συνειδητοποιησα οτι στο remake δεν θα υπαρχει το quest με την καμερα.....Απλα τραγικο.

Βγηκαν τα reviews του daemon x machina.Ειναι ενα solid 7 σαν παιχνιδι που θεωρω οτι ειναι παρα πολυ καλος βαθμος.

Οταν βγει σε εκπτωση θα αγοραστει λογικα.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, duende είπε

Δε ξερω αν αναφερθηκε, αλλα ολα τα λεφτα το Blasphemous...

Κ μένα μου άρεσε πολύ για αρχή . Το Βάλα ίσα ίσα να δω πως είναι καθώς παίζω αστραλ τώρα ,αλλά με βλέπω να συνεχίζω με το blasphemous. Αγαπημένο ειδος τα Metroidvania .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως εξαιρετικό το Blasphemous, υπέροχη ατμόσφαιρα, μέχρι τώρα (κανένα 2 ωρο) είναι τόσο δύσκολο όσο χρειάζεται, με σημαντικό κομμάτι το timing στο parry για counterattack. Ένα πράγμα σαν το parry που είχε στο Samus Return. 

Επίσης, εξαιρετική δουλειά στο lore του παιχνιδιού, σε βάζει πραγματικά στον κόσμο του παιχνιδιού. 

Daemon X Machina, πολύ τίμια τα review.. Εν αναμονή της συλλεκτικής από Amazon.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SoFGR είπε

περιμενω τηλεφωνο απο  Γερμανο ^ 

giphy.gif

το έγραψα και πριν ότι έστειλα μνμ στον Γερμανό και μου είπαν ότι προχωράει κανονικά η παραγγελία. Τώρα από την άλλη μήπως ξέρουν και αυτοί? Δλδ αν δεν του δώσουν τα κομμάτια που πρέπει πως θα τα δώσουν σε όσους έχουν κάνει preorder?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, chek2fire είπε

το έγραψα και πριν ότι έστειλα μνμ στον Γερμανό και μου είπαν ότι προχωράει κανονικά η παραγγελία. Τώρα από την άλλη μήπως ξέρουν και αυτοί? Δλδ αν δεν του δώσουν τα κομμάτια που πρέπει πως θα τα δώσουν σε όσους έχουν κάνει preorder?

Καλα σιγα μην ηξεραν τι ειναι αυτο που εχεις παραγγειλει και ποσα κομματια θα τους στειλουν κλπ κλπ . Βλεπουν Pre order σου λεει δεν εχει κυκλοφορησει ακομα , θα παραλαβετε κανονικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 hours ago, chek2fire said:

το έγραψα και πριν ότι έστειλα μνμ στον Γερμανό και μου είπαν ότι προχωράει κανονικά η παραγγελία. Τώρα από την άλλη μήπως ξέρουν και αυτοί? Δλδ αν δεν του δώσουν τα κομμάτια που πρέπει πως θα τα δώσουν σε όσους έχουν κάνει preorder?

Η προπαραγγελία αποτελεί εκδήλωση ενδιαφέροντος, δηλαδή παίρνεις 100 προπαραγγελίες και παραγγέλνεις από τον προμηθευτή σου 120 κομμάτια για παν ενδεχόμενο.

Τι πάει να πει ότι δεν θα τους δώσουν κομμάτια; Να υπολόγιζαν καλύτερα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...