Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το Public μου κάνει όλες τις προπαραγγελίες honored από πάντα. Δεν βρίσκω λόγο να ξεκινήσει τις πίπες τώρα.

Εδώ πήραμε NSw day one στα €300.

Το ευχομαι να βγω λαθος. Το εχω και σε αλλα μαγαζια αλλα με βολευει το Public. Τα αλλα αν ερθουν θα τα "κερασω" στο νημα σε οσους δεν προλαβαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, Fulgore said:

Ειχε αναφερθει και παλιοτερα οπως μπορεις να δεις.

 

Από τότε είχε ανέβει πάλι η τιμή του στα 39.9€ και τώρα το έριξαν ξανά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, juliahna12 είπε

Χαχαχαχα όντως; Εντάξει, δεν είναι και Sekiro αλλά καλό είναι να μην είναι τοοοοσο μαζοχιστικο :D 

Παιδια, τωρα που ειπα για μαζοχισμό, έβγαλε ο Γερμανος το Dark Souls στα 19.99!

https://www.germanos.gr/product/dark-souls-remastered-nintendo-switch/20376238/  edit: Μαλλον βγήκε εκτός stock.

Καλα ναι ουτε θα ηθελα να ειναι δυσκολότερο ειναι οπως πρεπει οπως λες και εσυ. Το πρόβλημα που εχω ειναι ο αθλιος χαρτης και το platforming κατα τα αλλα μια χαρα.

Edit: Κατι ειδα για ακυρα στο LA, εχω πληρωσει τον γερμανο με κάρτα απο τον Ιουλιο, ας κανουν κανένα αστείο.. :P 

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως την orbital του daemon μου την έστειλε το the game collection και περιμένουμε παραλαβή. Για να δούμε τώρα με τον Γερμανό για το zelda 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία ευκαιρία για κάποιον που θέλει την limited του Daemon X Machina και ενδεχομένως δεν την βρίσκει. Έχω τρεις στα 95 GBP + 20 ευρώ μεταφορικά. Αύριο ακυρώνω.

Επίσης έχω δυο LA στα 70 GBP + 20 μεταφορικά (με επιφύλαξη πάντα μέχρι την κυκλοφορία), όποιος ενδιαφέρετε ας στείλει από νωρίς. Αυτές 21 βράδυ τις ακυρώνω.

 

5 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Πάντως την orbital του daemon μου την έστειλε το the game collection και περιμένουμε παραλαβή. Για να δούμε τώρα με τον Γερμανό για το zelda 

Πόσο σε χρέωσαν τελικά μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Τελευταία ευκαιρία για κάποιον που θέλει την limited του Daemon X Machina και ενδεχομένως δεν την βρίσκει. Έχω τρεις στα 95 GBP + 20 ευρώ μεταφορικά. Αύριο ακυρώνω.

Επίσης έχω δυο LA στα 70 GBP + 20 μεταφορικά (με επιφύλαξη πάντα μέχρι την κυκλοφορία), όποιος ενδιαφέρετε ας στείλει από νωρίς. Αυτές 21 βράδυ τις ακυρώνω.

Πόσο σε χρέωσαν τελικά μεταφορικά;

12 ευρώ μόνο αν το θυμάμαι σωστά δλδ δεν έβαλαν κάποιο καπέλο περισσότερο από τι χρέωσαν στην αρχή

Και λίγο γευση από το  tokyo game show που γίνετε αυτές τις μέρες με μερικά indie switch games

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί φάση με το metacritic's user score για το Daemon X Machina?

https://www.metacritic.com/game/switch/daemon-x-machina/user-reviews

 Χτές το βαθμολόγησαν 24(!!) άτομα με 0 😛

Προφανώς είναι μπούρδα αλλά αναρωτιέμαι γιατί να μπεις σε αυτή τη διαδικασία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, juliahna12 είπε

Τί φάση με το metacritic's user score για το Daemon X Machina?

https://www.metacritic.com/game/switch/daemon-x-machina/user-reviews

 Χτές το βαθμολόγησαν 24(!!) άτομα με 0 😛

Προφανώς είναι μπούρδα αλλά αναρωτιέμαι γιατί να μπεις σε αυτή τη διαδικασία; 

review bomb όπως έγινε στο astral chain μήπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, iceman33221 said:

Να ρωτησω εσεις τις συλλεκτικες τις κρατατε κλειστες και ΞΑΝΑ αγοραζεται το παιχνιδι?

Γιατί να τις κρατήσουμε κλειστές; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μοναδική που έχω σφραγισμένη ειναι μια Breath of the Wild. Την είχα παρει day one αλλά δεν είχα τοτε Switch, υπολόγιζα να πάρω αλλά στράβωσαν τα οικονομικά οποτε μου έμεινε. Το Breath of the Wild τελικά το έπαιξα στο WiiU 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Malthador είπε

Γιατί να τις κρατήσουμε κλειστές; 

 

2 λεπτά πριν, juliahna12 είπε

η μοναδική που έχω σφραγισμένη ειναι μια Breath of the Wild. Την είχα παρει day one αλλά δεν είχα τοτε Switch, υπολόγιζα να πάρω αλλά στράβωσαν τα οικονομικά οποτε μου έμεινε. Το Breath of the Wild τελικά το έπαιξα στο WiiU 😛

ρωτησα απλα. γιατι διαβασα οτι καποιοι τις κρατανε κλειστες και αγοραζουν ξεχωριστα το παιχνιδι και ειπα να ρωτησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...