Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Εχει μεινει απο την προηγουμενη φορα που ειχε παιξει τοσο(οπως και το Splatoon 2 απο κατω).

'Ελα ρε συ, όντως; Τώρα το είδα εγω, τις προάλλες που ηταν στα 39.99 Smash και Party που α τσίμπησα το είχε στα 35. Οποτε γενικά τις κάνεις τις προσφορές του ο Γερμανός. Αυτα είναι!!! Αντε να βάλει και το Odyssey καμια προσφορά :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 1/4/2019 στις 4:54 ΜΜ, einikos είπε

Έχει ο Γερμανός το dark souls remastered στο switch 19.90 .

Ειχε αναφερθει και παλιοτερα οπως μπορεις να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ειχε αναφερθει και παλιοτερα οπως μπορεις να δεις.

Εϊμαι σίγουρος, πάλι καλά που το πέτυχα ΄τωρα και το πρόλαβα γιατί απο όσο βλέπω ειναι πλέον μη διαθέσιμο. 

Απο όσο θυμάμαι αυτό το παιχνίδι το έχω πάρει σε Xbox 360, PS3 και XBOX One.

Έτσι όπως το σκέφτομαι, τις περισσότερες ώρες θα τις γράψω στο switchακι! Αυτή η ευκολία και φορητότητα είναι φοβερή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιοι να το θεωρήσουν «σπαστικό» αυτό που θα πω, άλλα δεν θα έπρεπε το συγκεκριμένο thread να «σπάσει» σε επιμέρους κομμάτια;

Από ότι βλέπω τα θέματα που κυριαρχούν είναι 3: 1) παιχνίδια/νέες κυκλοφορίες 2) προσφορές,  3) hardware/τεχνικά προβλήματα (αυτά μπορώ να σκεφτώ σε αυτή την φάση)

Κάθε μέρα γράφονται δεκάδες σχόλια και, πραγματικά, είναι πολύ δύσκολο να παρακολουθήσεις τη «συζήτηση», αφού «πηδάμε» από θέμα σε θέμα.

Νομίζω θα ήταν πολύ πιο εύχρηστο να το «σπάζαμε»…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pavlougio είπε

Μπορεί κάποιοι να το θεωρήσουν «σπαστικό» αυτό που θα πω, άλλα δεν θα έπρεπε το συγκεκριμένο thread να «σπάσει» σε επιμέρους κομμάτια;

Από ότι βλέπω τα θέματα που κυριαρχούν είναι 3: 1) παιχνίδια/νέες κυκλοφορίες 2) προσφορές,  3) hardware/τεχνικά προβλήματα (αυτά μπορώ να σκεφτώ σε αυτή την φάση)

Κάθε μέρα γράφονται δεκάδες σχόλια και, πραγματικά, είναι πολύ δύσκολο να παρακολουθήσεις τη «συζήτηση», αφού «πηδάμε» από θέμα σε θέμα.

Νομίζω θα ήταν πολύ πιο εύχρηστο να το «σπάζαμε»…

Θα συμφωνούσα για τη δημιουργία θέματος "Προσφορές" γιατί αυτή είναι και μια πληροφορία με συγκεκριμένο timeline, απόθεμα κλπ! Οποτε σαφώς είναι καλό να είναι μαζεμένες σε ένα σημείο. 

Τώρα για τα άλλα δυο, νομίζω για τα τεχνικά προβλήματα είναι πολύ εξειδικευμένο, δεν λέμε και τόσα πολλά, αντε να γκρινιάξουμε με τα joycon λιγακι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spinemm είπε

Για οποιον ενδιαφερεται και με την ελπιδα οτι δεν θα "φαμε" ΑΚΥΡΑ (γενικοτερα) τα PUBLIC ξαναεβγαλαν για προπαραγγελια το Link's Awakening Limited Edition

https://www.public.gr/product/gaming/games/nintendo-switch/the-legend-of-zelda:-links-awakening-limited-edition-nintendo-switch-game/prod10024823pp/

Αυτη τη φορα στα 89.99 και οχι στα 79.99 που το ειχαμε κανει προπαραγγελια την πρωτη φορα. Ε ρε ακυρο που εχει να πεσει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν το πήραν χαμπάρι κυκλοφόρησε επίσης η τριλογία Amnesia στο μηχάνημα για περίπου 25€. Αξίζει του κερατά για όποιον ξέρει το όνομα Amnesia.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Για όσους δεν το πήραν χαμπάρι κυκλοφόρησε επίσης η τριλογία Amnesia στο μηχάνημα για περίπου 25€. Αξίζει του κερατά για όποιον ξέρει το όνομα Amnesia.

Εξαιρετικά παιχνίδια και η τιμή είναι όντως χώμα σε σχέση με αυτό που παίρνεις. 

Αν το δοκιμάσει κάποιος σε handlet ας πεί καμία γνώμη! Αντε να βγει και το SOMA να γουστάρουμε. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, CleanthisD είπε

Επειδή βαρέθηκα τα χαζά από γερμανούς, κωτσόβολους και πλαίσια το αγόρασα από το store και μόλις τελείωσε το preloading. Δεν είναι η συλλεκτική αλλά θα ζήσω χωρίς αυτό

Αυτό ακριβώς λέω και εγώ να κάνω, θα το αγοράσω (physical όμως) και αν κάτσει καμία limited έκατσε δε θα σκάσω κιόλας.

1 ώρα πριν, pavlougio είπε

Μπορεί κάποιοι να το θεωρήσουν «σπαστικό» αυτό που θα πω, άλλα δεν θα έπρεπε το συγκεκριμένο thread να «σπάσει» σε επιμέρους κομμάτια;

Από ότι βλέπω τα θέματα που κυριαρχούν είναι 3: 1) παιχνίδια/νέες κυκλοφορίες 2) προσφορές,  3) hardware/τεχνικά προβλήματα (αυτά μπορώ να σκεφτώ σε αυτή την φάση)

Κάθε μέρα γράφονται δεκάδες σχόλια και, πραγματικά, είναι πολύ δύσκολο να παρακολουθήσεις τη «συζήτηση», αφού «πηδάμε» από θέμα σε θέμα.

Νομίζω θα ήταν πολύ πιο εύχρηστο να το «σπάζαμε»…

Συμφωνώ και εγώ ότι θα έπρεπε να έχει ξεχωριστά θέματα (πάλι σε όλα θα μπαίνω καθημερινά,αλλά θα υπάρχει οργάνωση😋)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, juliahna12 είπε

Εξαιρετικά παιχνίδια και η τιμή είναι όντως χώμα σε σχέση με αυτό που παίρνεις. 

Αν το δοκιμάσει κάποιος σε handlet ας πεί καμία γνώμη! Αντε να βγει και το SOMA να γουστάρουμε. 

Ναι και επίσης μιας και το μηχάνημα το δουλεύω συχνά πυκνά στην τουαλέτα πλέον δεν χρειάζεται να υπάρχει το σκατό στην κάλτσα γιατί είμαι ήδη στο σωστό μέρος και προετοιμασμένος για τα χειρότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραιο story telling το The Moon, με πραγματικά φοβερη μουσική. Κάτω απο 5€ ισως αξίζει για Switch.

Τα frame drops στο Zelda άραγε θα βελτιωθούν με κάποιο update; Ειναι λίγο παράξενο να υπάρχουν.

Επεξ/σία από Vagosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, james9tito said:

Αυτη τη φορα στα 89.99 και οχι στα 79.99 που το ειχαμε κανει προπαραγγελια την πρωτη φορα. Ε ρε ακυρο που εχει να πεσει ...

Το Public μου κάνει όλες τις προπαραγγελίες honored από πάντα. Δεν βρίσκω λόγο να ξεκινήσει τις πίπες τώρα.

Εδώ πήραμε NSw day one στα €300.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...