Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ison είπε

Η νομοθεσια δεν μπορει να επιβάλει να εχεις ενημερωμενη-μιλημενη αποθηκη/online...ποσο πυρηνικη φυσικη πια...οσο για τις συνθηκες εργασιας...αστο βλεπω και τους δικους μας εδω που πας για κανα 500ρικο το μηνα και θελουν να γραφεις κωδικα μηχανης real time...καλα και κακα αφεντικα υπαρχουν παντου. 

Μπορεί να επιβάλει ποινές όμως. Δεν μπορείς να δανείζεις τα χρήματα σου σε μια εταιρία για μήνες και μετά να τρως άκυρο. Μετά να δεις πόσο ωραία θα φροντίσουν να ξέρουν μέχρι και των αριθμό των κατσαρίδων στην αποθήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Μπορεί να επιβάλει ποινές όμως. Δεν μπορείς να δανείζεις τα χρήματα σου σε μια εταιρία για μήνες και μετά να τρως άκυρο. Μετά να δεις πόσο ωραία θα φροντίσουν να ξέρουν μέχρι και των αριθμό των κατσαρίδων στην αποθήκη.

Καλα ναι αυτο που κρατανε λεφτα και μετα δινουν ακυρο...ειναι αλλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Rumour: Alan Wake Remaster coming from Virtuos Games

Η βιβλιοθήκη του NSw μου αρχίζει να ταυτίζεται επικίνδυνα με αυτή του Steam μου... 

αφου μας εχουν ταραξει στα remaster....πραγματικα μου ειναι αδιαφορα ολα τα remaster k τα indies, το 3ds εχει πολυ ανωτερη βιβλιοθηκη κ δε βλεπω να την ξεπερναμε με τπτ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
30 minutes ago, najinblue3 said:

αφου μας εχουν ταραξει στα remaster....πραγματικα μου ειναι αδιαφορα ολα τα remaster k τα indies, το 3ds εχει πολυ ανωτερη βιβλιοθηκη κ δε βλεπω να την ξεπερναμε με τπτ...

Το συγκεκριμένο game δεν ταιριάζει σε handheld. Θέλει πολύ προσοχή για να μην χάνεις ούτε γραμμή αφήγησης ώστε να καταλάβεις τι γίνεται και μεγάλη τηλεόραση για να είσαι μέσα στο κλίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το συγκεκριμένο game δεν ταιριάζει σε handheld. Θέλει πολύ προσοχή για να μην χάνεις ούτε γραμμή αφήγησης ώστε να καταλάβεις τι γίνεται και μεγάλη τηλεόραση για να είσαι μέσα στο κλίμα.

το προβλημα δεν ειναι αυτο. Αφου μας πλασαρουν μονο remasters, παρε τα games απο το 3ds, και οχι τοσο παλια παιχνιδια που λογικα τα εχει παιξει η πλειοψηφια. Εντελως cashgrab το παραπανω...Εγω θα ηθελα να δω ολα τα αποκλειστικα στο switch απο το 3ds, πιστευω τοτε θα ηταν το απολυτο μηχανημα. Ποιο alan wake τωρα ειμαστε σοβαροι παιχνιδι 10ετιας?

Εχουμε bravely default 1 + 2, Kid Icarus, Animal crossing NL, Pokemon Sun & Moon και μπορω να σου πω αλλα 100+ που αν τα βγαζανε θα γινοταν παταγος, αν αυτου μας φλωμοσανε με 300 indies k remasters...

1 Monster hunter δε μας δωσανε, για ενα παιχνιδι που φημιζεται για το portable....Μας δωσανε κ εκει remaster

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, najinblue3 said:

το προβλημα δεν ειναι αυτο. Αφου μας πλασαρουν μονο remasters, παρε τα games απο το 3ds, και οχι τοσο παλια παιχνιδια που λογικα τα εχει παιξει η πλειοψηφια. Εντελως cashgrab το παραπανω...Εγω θα ηθελα να δω ολα τα αποκλειστικα στο switch απο το 3ds, πιστευω τοτε θα ηταν το απολυτο μηχανημα. Ποιο alan wake τωρα ειμαστε σοβαροι παιχνιδι 10ετιας?

Εγώ θέλω ένα revamped Switch που να δέχεται κασέτες NDS/3DS, ούτε remasters ούτε τίποτα άλλο. :(

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/9/2019 στις 5:08 ΜΜ, D.Luffy είπε

 

https://www.amazon.it/gp/product/B07SWMY6LS

 

Συλλεκτικές για όλους έχει.

Επεξ/σία από christos_75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακυρο η μια απο public, ευτηχως που παραγγειλαμε απο αλλα 5 μαγαζια.. Δεν ηξερα οτι πλαισιο και Public ηταν τοσο αναξιοπιστα... Ειχα παραγγειλει πανω απο 30 limited/συλεκτικες οσο ημουν στην Αγγλια, ουτε μια φορα δεν με ειχαν ακυρωσει..

Επεξ/σία από Prospector8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Εγώ θέλω ένα revamped Switch που να δέχεται κασέτες NDS/3DS, ούτε remasters ούτε τίποτα άλλο. :(

Γι αυτό το switch άνετα σκάω φράγκα. Απορώ πως δεν το κάνανε ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, ikaruga24 said:

Γι αυτό το switch άνετα σκάω φράγκα. Απορώ πως δεν το κάνανε ακόμα. 

και μετά πως θα σου ξανα-πουλάγανε τα ίδια παιχνίδια σε τιμές Nintendo; Αχ βρε παιδιά...

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Malthador είπε

Take it higher up: Yoko Taro implores Nier: Automata fans to ask Square Enix for a Switch port

Θα το πω ξανά, είμαι μάγος. 🧙‍♂️

Θα το πω ξανά: το port-begging έχει καταντήσει αηδία και τώρα μας προτρέπουν κι από πάνω να το κάνουμε. Ρε ουστ!

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...