Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

Κάτι έλεγαν για 700 παιχνίδια, πώς θα γίνει θα τα βάζουν σε δόσεις;

Έχει μπόλικα παιχνίδια σε προσφορές στο eshop που δεν πολύ λέγονται. Εγώ πχ μπήκα στην wish list και είχα αρκετά σε προσφορές! Κάντε αρκετό scrolling προς τα κάτω, στο eshop και θα τα δείτε. Τελειώνουν όλα συνήθως 2/1/2020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, nkarafo είπε

Έχει μπόλικα παιχνίδια σε προσφορές στο eshop που δεν πολύ λέγονται. Εγώ πχ μπήκα στην wish list και είχα αρκετά σε προσφορές! Κάντε αρκετό scrolling προς τα κάτω, στο eshop και θα τα δείτε. Τελειώνουν όλα συνήθως 2/1/2020.

ναι.. τα πέρασα μία

το μόνο σχετικά ενδιαφέρον που είναι στη τιμή retail της ελλάδας είναι το diablo που όπως είπα δεν έχω παίξει ποτέ, μόνο και μόνο για να γλιτώσω το βάλε βγάλε του cartridge

 

επίσης επειδή έπαιξα πρόσφατα το demo του βλάσφημου ίσως με ψήνει και αυτό 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτό το sale; Λέμε να μαζέψουμε κάνα φράγκο να κάνουμε κάνα mini upgrade στο pc και να αλλάξουμε την δεκαετή τηλεόραση που έχω και δεν μας αφήνει. Πολύ πράμα και καλό πράμα, έχω ήδη ξοδέψει καμία 150αρια ευρώ και με το ζόρι κρατιέμαι μην ξοδέψω άλλα. Σπάστε το το ρημάδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, ikaruga24 said:

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτό το sale; Λέμε να μαζέψουμε κάνα φράγκο να κάνουμε κάνα mini upgrade στο pc και να αλλάξουμε την δεκαετή τηλεόραση που έχω και δεν μας αφήνει. Πολύ πράμα και καλό πράμα, έχω ήδη ξοδέψει καμία 150αρια ευρώ και με το ζόρι κρατιέμαι μην ξοδέψω άλλα. Σπάστε το το ρημάδι. 

Τι πήρες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τι πήρες; 

Ρώτα καλύτερα τι δεν πήρα. 

Έχουμε και λέμε ως τώρα, Fight & rage, divinity 2, ori, monster boy, moonlighter. Με φαγουριζει η τριλογία banner saga, final fantasy 12, blossom tales, katana zero, hotline Miami collection, the messenger, blazing chrome, fast rmx, river city girls. 

Edit : το πήρα το river city girls. Somebody stop me 😭

Επεξ/σία από ikaruga24
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ori τσίμπησα και εγώ πηρα και puzzle book για τον βαπτιστηρα άμα έρχεται που είναι 3ων . 

φλερτάρω με τριλογία banner saga , katana zero και moonlighter και εγω συν τα κάτωθι

Mutant , Yooka-laylee Impossible lair, Stick it to the man , flipping death, aragami ( το εχω στο play δε το τελειωσα αλλα ειναι οτι πρεπει  για switch)

morphite ( που ειχαν βαλει και Motion control ) βεβαια στις αρχες ηταν δελεαστικο που οντως δεν ειχε τοσα παιχνιδια τωρα δε ξερω.

Και τελος ενα που μοιαζει με το Diablo και μου διαφευγει το ονομα του και εχω ακουσει πολλα καλα σχολια .

 

Spoiler

δε κοιταω τιμες απλα αγοραζω που λεει και ο snik στο senorita

 

Επεξ/σία από retard20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το Yooka-laylee εμένα πάντως με είχε απογοητεύσει, δεν μου άρεσε σαν κάτι να ήταν μισοτελειωμένο

 

καλύτερα να παίξει κανείς το remake του spyro αν μιλάμε για platform μικρότερου κόστους από mario 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...