Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, logistoulis είπε

άρα να μην πάρω ποτέ το diablo λες ε;

χέστο στο 4

Για εντελώς brain dead καταστάσεις και cheesy ιστορίες με απλοικοτατους χάρτες (με εξαίρεση το πρώτο και πέμπτο act) και μηδενική ουσιαστική ισορροπία τότε πας για Diablo 3. Αν θες κάτι με σωστή δομή, σωστό map design και εξαιρετικό combat τότε πας για Torchlight 2. Σε veteran ειδικά το T2 είναι πραγματική πρόκληση και έχει άψογη ισορροπία από gear και προσωπικό skill στη μάχη. 

Σε άλλα νέα γρήγορο report για κλασσικά beat em up. Τόσο το river city girls όσο και το fight and rage είναι απλά καταπληκτικά. Το μεν είναι περισσότερο RPG με ανοιχτό κόσμο προς εξερεύνηση και level up system με equipment και άλλους μηχανισμούς και το δε είναι κλασσικό και καθαρόαιμο beat em up με πραγματικά άψογο sprite work και αίσθηση μάχης. Παίζονται φυσικά και multi-player. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον Κότσο έβαλαν τα γκρι joycon 68 και ακολούθησε το πλαίσιο στα 45!!!
Ειναι απο τις πρώτες φουρνιές και το drift ειναι σιγουρακι ή είναι τυχαίο και να το τολμήσουμε?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, TomGeo81 είπε

Στον Κότσο έβαλαν τα γκρι joycon 68 και ακολούθησε το πλαίσιο στα 45!!!
Ειναι απο τις πρώτες φουρνιές και το drift ειναι σιγουρακι ή είναι τυχαίο και να το τολμήσουμε?

Γιατί υπάρχουν πρώτες και δεύτερες φουρνιές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτό το sale; Λέμε να μαζέψουμε κάνα φράγκο να κάνουμε κάνα mini upgrade στο pc και να αλλάξουμε την δεκαετή τηλεόραση που έχω και δεν μας αφήνει. Πολύ πράμα και καλό πράμα, έχω ήδη ξοδέψει καμία 150αρια ευρώ και με το ζόρι κρατιέμαι μην ξοδέψω άλλα. Σπάστε το το ρημάδι. 

αυτό το god eater δεν λέει να πέσει στο shop. Μόνο retail είναι αρκετά φτηνό αλλά δυστηχώς δεν μπορώ να το βρω σε κάποιο amazon μόνο στο com από αμερική αλλά εκεί δεν στέλνουν Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Γιατί υπάρχουν πρώτες και δεύτερες φουρνιές;

Οταν πρωτοκυκλοφόρησε η κονσόλα , υπήρχαν θέματα με τα χειριστήρια. Πέρα απο το drift , έχω διαβάσει για αδύναμη ασύρματη σύνδεση ( έχει γίνει fix πλεον με επανασχεδιασμό της κεραίας).... Ο ενδοιασμος μου ειναι άμα εκεί στο πλαίσιο έχουν παλιό αποθεμα. Εξάλλου και στα δυο μαγαζιά επέλεξαν να βγάλουν σε προσφορά τα γκρί μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υπάρχουν σεριαλζ που μπορεί να προσέξει κανείς; εμένα πάντως τα δικά μου τους λίγους μήνες που τα έχω δουλεύουν άψογα , δεν ξέρω αν αξίζει να έχω καβάτζα.. 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως εδώ Λάρισα πετάχτηκα μια και τσίμπησα ένα τελευταίο που είχε μείνει , σε αυτήν την τιμή είναι ότι πρέπει για να έχεις έξτρα να παίζεις και με παρέα (για την τιμή που το έχει στο πλαίσιο εννοώ )

Επεξ/σία από NobodyRankXV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, chek2fire είπε

αυτό το god eater δεν λέει να πέσει στο shop. Μόνο retail είναι αρκετά φτηνό αλλά δυστηχώς δεν μπορώ να το βρω σε κάποιο amazon μόνο στο com από αμερική αλλά εκεί δεν στέλνουν Ελλάδα.

Αντε το God eater το έχω δει και μια φορά με 30% έκπτωση. Η Bayonetta τι διάολο, χρυσό μ@@νι έχει και δεν πέφτει με τίποτα; Μέχρι και Mario/Zelda πέφτουν, η Bayonetta εκεί κολλημένη στο 60αρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Αντε το God eater το έχω δει και μια φορά με 30% έκπτωση. Η Bayonetta τι διάολο, χρυσό μ@@νι έχει και δεν πέφτει με τίποτα; Μέχρι και Mario/Zelda πέφτουν, η Bayonetta εκεί κολλημένη στο 60αρι. 

Ο Κωτσόβολος στην πόλη μου (αλλά έχει αναφερθεί κι αλλού) έχει μόνιμα στα 30 την retail έκδοση. Για τσέκαρε... 

Μιλάμε φυσικά για το double pack Bayonetta 1+2

Επεξ/σία από bad_freddy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Ο Κωτσόβολος στην πόλη μου (αλλά έχει αναφερθεί κι αλλού) έχει μόνιμα στα 30 την retail έκδοση. Για τσέκαρε... 

Μιλάμε φυσικά για το double pack Bayonetta 1+2

Περασα την Τεταρτη απο τις γνωστες αλυσιδες στο mall(Πλαισιο,public,Κωτσοβολο).

Οι τιμες στα γνωστα παιχνιδια ηταν κολλημενες στα 59.99 σε ολα πισω απο αυτα,ακομα και στο bayonetta.

Μονο στο Public θυμαμαι που ειδα σε used το Yoshi στα 40.

Αυτα τα περιστατικα που λετε ειναι αποκλειστικα συγκεκριμενων παραρτηματων της αλυσιδας.

Γενικα οι τιμες στα καταστηματα των αλυσιδων ειναι απλησιαστες για nintendo Switch,γιαυτο και ολως τυχαιως δεν παταει κανεις(περαν του μικροτερου γενικα ενδιαφεροντος για nintendo στην Ελλαδα) και γιαυτο και ο ιδιος ο χωρος/παγκος για αυτες μεσα στο καταστημα ειναι ο μικροτερος σε σχεση με Ps4 και Xbox.

Παλι καλα που υπαρχουν τα σκρουτζομαγαζα(ή καποια καταστηματα απο UK μερια)ή φυσικα και οι αγγελιες,γιατι αν περιμεναμε απο τις αλυσιδες,σωθηκαμε.

Εγω ετσι τσιμπησα το Astral Chain στα 38σφραγισμενο την προηγουμενη εβδομαδα.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Περασα την Τεταρτη απο τις γνωστες αλυσιδες στο mall(Πλαισιο,public,Κωτσοβολο).

Οι τιμες στα γνωστα παιχνιδια ηταν κολλημενες στα 59.99 σε ολα πισω απο αυτα,ακομα και στο bayonetta.

Μονο στο Public θυμαμαι που ειδα σε used το Yoshi στα 40.

Γενικα οι τιμες στα καταστηματα των αλυσιδων ειναι απλησιαστες για nintendo Switch,γιαυτο και ολως τυχαιως δεν παταει κανεις και γιαυτο και ο ιδιος ο χωρος/παγκος για αυτες ειναι ο μικροτερος σε σχεση με Ps4 και Xbox.

Αντικειμενικά ο Κωτσόβολος έχει αρκετές φορές κατεβάσει τις τιμές του ακόμα και σε ιστορικά χαμηλά σε switch games.

Ενδεικτικά μόνο εγω εχω πάρει απο εκεί 1-2 Switch και Ultra SFII στο τάληρο, ARMS στο 10αρικο, Mario+Rabbids, όταν ήταν παιχνίδι λιγότερο απο έτους, στα 20 ευρώ κλπ.

Αυτό που πρέπει να προσέξει κανείς είναι οτι πέρα απο τις τιμές του site, το κάθε κατάστημα βγάζει κατά καιρούς και τις δικές του προσφορές οι οποίες διαφέρουν απο τις επίσημες.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα με το 1-2 Switch που τρέχαμε τότε όλοι να το πάρουμε (καινούριο παιχνίδι τότε) επειδή στο site το είχαν κατεβάσει 9,90 και τελικά εντός των καταστημάτων κόστιζε 4,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...