Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, vasiliis είπε

Μου το εκανε παντα στο wii u και μου το κανει και τωρa στο switch. Εχω οτε και ρουτερ tp link archer vr600v

χμμ εγώ με το tp link vr400 ήταν που έλυσα τα προβλήματα που είχα με το technicolor της forthnet, αλλά δε χρειάστηκε να κάνω καμιά ρύθμιση, όπως είναι στοκ στην ουσία 

29 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι... έψαχνα για το pro controller, μιας και σήμερα το έπιασα 1η φορά στα χέρια μου κι είδα ότι είναι πολύ καλό για τα χέρια μου.

Βρήκα στο ebay αυτό που λέει ότι είναι επίσημο αλλά είναι...;

 ε κατά πάσα πιθανότητα όχι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι... έψαχνα για το pro controller, μιας και σήμερα το έπιασα 1η φορά στα χέρια μου κι είδα ότι είναι πολύ καλό για τα χέρια μου.

Βρήκα στο ebay αυτό που λέει ότι είναι επίσημο αλλά είναι...;

Γενικα απο ebay μην κοιτας για αγορες τετοιων προιοντων γιατι ειναι πολυ πιθανο να χρειαστεις την εγγυηση(για controller μιλαμε,ολο και κατι μπορει να παθει στα 2χρονια)και θα εχεις τρεξιματα.

Η κοιτας για αγορα του απο Ελλαδα ή amazon(και στα 2 ξεκιναει απο 60ευρω) ή κοιτας σε κατι φθηνοτερο απο Hori ή κοιτας σε 8bitdo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Γενικα απο ebay μην κοιτας για αγορες τετοιων προιοντων γιατι ειναι πολυ πιθανο να χρειαστεις την εγγυηση(για controller μιλαμε,ολο και κατι μπορει να παθει στα 2χρονια)και θα εχεις τρεξιματα.

Η κοιτας για αγορα του απο Ελλαδα ή amazon(και στα 2 ξεκιναει απο 60ευρω) ή κοιτας σε κατι φθηνοτερο απο Hori ή κοιτας σε 8bitdo.

άμα είναι αυθεντικό κλάιν η εγγύηση, παίρνεις 4 ,είναι όμως; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, logistoulis είπε

άμα είναι αυθεντικό κλάιν η εγγύηση, παίρνεις 4 ,είναι όμως; 

Προφανως και δεν ειναι.

Αυτο μπορει να το καταλαβει πολυ ευκολα καποιος,απο την ιδια την φωτογραφια που εχει ο πωλητης με το fake κουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, xaraa είπε

Καλησπέρα παιδιά, λόγω εργασίας δεν υπάρχει χρόνος για gaming στο σπίτι οπότε θα προχωρήσω σε αγορά switch (v2 2019) για την δουλειά, κυρίως για τις βραδινές βάρδιες, θα ήθελα να ρωτήσω εμπειρικά, τώρα είναι μια καλή στιγμή για αγορά η να περιμένω για προσφορές ίσως από 2η εβδομάδα Ιανουαρίου που ξεκινάνε οι εκπτώσεις? Η γενικά το switch είναι προϊόν που δεν μπαίνει σε προσφορά εύκολα? Πχ βλέπω τώρα ps4, xbox 1 κτλ σε προσφορές αλλά όχι το switch

Στο εξωτερικο παντως βλεπε Amazon Ισπανιας,μια χαρα πωλειται το νεο Switch με το mario Kart στα 329ευρω

 https://www.amazon.es/dp/B081QYPKBG?tag=haggle-web-es-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1

https://www.amazon.it/dp/B081QYPKBG?tag=haggle-web-it-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1

Στην Ελλαδα στα 380 και παρουσιαζεται και ως προσφορα 😅

https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3d3345319

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και εγω το switch για της κορες μου και εχω καποιες ερωτησεις γιατι ειμαι λιγο ασχετος.Τα joy con χρειαζονται φορτιση και αν ναι πως γινεται?Επισης αν παρω και ενα switch lite μπορουν να συνεργαστουν μαζι δηλαδη να παιζουν και η δυο η κορες ταυτοχρονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, antreas71980 είπε

Πηρα και εγω το switch για της κορες μου και εχω καποιες ερωτησεις γιατι ειμαι λιγο ασχετος.Τα joy con χρειαζονται φορτιση και αν ναι πως γινεται?Επισης αν παρω και ενα switch lite μπορουν να συνεργαστουν μαζι δηλαδη να παιζουν και η δυο η κορες ταυτοχρονα?

Ναι τα joy-cons φορτίζονται όταν τελειώνει η μπαταρία τους και αυτό γίνεται όταν τα κουμπώνεις πάνω στο switch και όλο μαζί στην βάση του (dock). Μετά είτε το αφήσεις ανοιχτό το switch, είτε είναι κλειστό, φορτίζονται.

Αυτό με το switch lite ναι γίνεται αλλά εξαρτάται το παιχνίδι εάν το υποστηρίζει ή όχι. Είναι το wireless play - πχ δες αυτό το βίντεο:

 

Αλλά διαφορετικά μετά, εάν πάλι το υποστηρίζει το παιχνίδι, θα μπορούσες να έπαιζες με ένα switch και οι δύο ταυτόχρονα, εάν έχεις και τα κατάλληλα χειριστήρια. Πχ στο mario kart γίνεται και αυτό που σου λέω και η μία παίρνει το ένα joycon και η άλλη το άλλο. Το κακό είναι ότι σου κόβει την οθόνη στα 2 ενώ με το wireless play, δεν σου την κόβει φυσικά αφού η κάθε μια έχει το δικό της. Απλά αναφέρω και πάλι ότι είναι θέμα παιχνιδιού τι από όλα υποστηρίζει. Και καλορίζικο κιόλας!

Επεξ/σία από nkarafo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποια παιχνιδια παιζουν με wireless play το γραφει το κουτι του παιχνιδιου απο πισω?Επισης το wireless play αν καταλαβα καλα παιζεται μεσω ιντερνετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ήταν κάνα 10ρικο extra τα physical σε 16 gb,τώρα τους βλέπω να τα πουλάνε στο 20ρικο.🤣🤣

Κρίμα πάντως που πολλές εταιρίες δεν θα τις χρησιμοποιήσουν όπως η crapcom που μέχρι και στα megaman βάζει ένα game σε catridge και τα άλλα download ενώ με ένα μεγαλύτερο σε χωρητικότητα θα μπορούσε να τα χωρέσει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NobodyRankXV είπε

Δεν γνωρίζω για το κατάστημα αλλά ξέρω την σελίδα 

Εχε υποψη σου οτι στο site τους μονο 1 κονσολα ps4 εχουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...