Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, vadergr είπε

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά το monster boy είναι επικά καλό platform.

Και πολύ μεγάλο σε διάρκεια επίσης. Θαρρώ αυτή τη περίοδο πως είναι σε discount.

Το είχα αναφέρει πριν καιρό.Το έχω τερματίσει και είναι απλά φανταστικό.Σε κάποια στιγμή θα συναντήσεις ένα μέρος (δε λέω ποιο μιας και δε ξέρω να βάζω spoiler) που είναι μια από τις καλύτερες πίστες που έχω παίξει ever.Ειναι όπως το είπες το παιχνίδι, επικό platform.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ενταξυ αυτο δεν εχει να λεει κατι.

Η συλλεκτικη του Zelda BOTW ηταν διαθεσιμη μεχρι και κοντα 1χρονο μετα την κυκλοφορια του που ηταν και ακριβοτερη(μεχρι Γεναρη του 2018 σε καποιες αλυσιδες αν δεν κανω λαθος).

Μονο οσους την αγορασαν σε 3ψηφιο νουμερο(πχ 120+ευρω) ποναει ας το πουμε το παραπανω.

Αν εννοείς αλυσίδες στην Ελλάδα οκ, γιατί online δεν υπήρχε πουθενά. Όπως και να έχει μια χαρά πονάει γιατί σπάγαμε τον λούτσο μας με 15 διαφορετικές παραγγελίες μήπως και φάμε πιστόλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, non-serviam είπε

 με 15 διαφορετικές παραγγελίες μήπως και φάμε πιστόλι.

Αυτα ηταν οι λαλακιες των εδω αλυσιδων δυστηχως :(

Σε καποιες ψευτο εκπτωσεις που πετυχα

Witcher 3 στο Γερμανικο amazon στα 40ευρω https://www.amazon.de/dp/B07T2D7NBP?tag=haggle-web-de-21&linkCode=osi&th=1&psc=1&language=en_GB

Και το Public εχει το προηγουμενο μοντελο του Switch στα 350ευρω με 35ευρω επιταγη απο το eshop(τωρα που εχει και εκπτωσεις)και μαζι και το Pokemon Lets Go Eevee

https://www.public.gr/product/gaming/consoles/switch/nintendo-switch-neon-redneon-blue-konsola-summer-digital-bundle-and-pokemon-lets-go-eevee!/prod10493001pp/

Στις 35λιρες το DQ απο το Game

https://www.game.co.uk/en/dragon-quest-xi-s-echoes-of-an-elusive-age-definitive-edition-2388589

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα φτιαξουμε ενα spreadsheet (google;) κατι να κραταμε στατιστικά για τα παιχνιδια που μας αρέσουν και τα προτείνουμε; Εχω νομίζω καιρό να βρω κάτι να με κρατήσει (μετα το φανταστικό Luigy)

Pokemon χλιαρό.

Ολυμπιακοί αξίζει;

Bubble Booble χλιαρό

 

Πιο πολύ με εχει τραβήξει αυτές τις μέρες η ρετρολαγνεία μου παίζωντας Gameboy, SNES, Mega Drive κτλ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Πως θα φτιαξουμε ενα spreadsheet (google;) κατι να κραταμε στατιστικά για τα παιχνιδια που μας αρέσουν και τα προτείνουμε; Εχω νομίζω καιρό να βρω κάτι να με κρατήσει (μετα το φανταστικό Luigy)

Pokemon χλιαρό.

Ολυμπιακοί αξίζει;

Bubble Booble χλιαρό

Πιο πολύ με εχει τραβήξει αυτές τις μέρες η ρετρολαγνεία μου παίζωντας Gameboy, SNES, Mega Drive κτλ

Blazing Chrome σίγουρα όπως και monster boy και fight n' rage για ρετρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα Luigi's Mansion 3 και είχα τερματίσει το πρώτο στο 2DS πριν κάνα μήνα. Να ρίξω ενα πέρασμα στο 2 πριν αρχίσω το 3 ή να παω κατευθείαν στο τελευταίο?

Γνωρίζω οτι σαν "story" είναι ανεξάρτητα αλλά αν είναι τόσο καλό το δεύτερο να το βάλω στο πρόγραμμα αν είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, logistoulis είπε

Ετοιμοπόλεμο για μίνι διακοπούλες!

IMG-20191225-104100.jpg

Όποιος είπε ότι το τσαντάκι είναι γυναικεία αποκλειστικότητα να πάει να..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, πηρα 2 adapters 8bitdo για να συνδεσω τα pro controllers αλλα δεν χωρανε στις θυρες (βρισκει το ενα πανω στο αλλο). Μπορω να παρω hub;Και αν ναι οποιοδηποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Τσίμπησα Luigi's Mansion 3 και είχα τερματίσει το πρώτο στο 2DS πριν κάνα μήνα. Να ρίξω ενα πέρασμα στο 2 πριν αρχίσω το 3 ή να παω κατευθείαν στο τελευταίο?

Γνωρίζω οτι σαν "story" είναι ανεξάρτητα αλλά αν είναι τόσο καλό το δεύτερο να το βάλω στο πρόγραμμα αν είναι...

Και το 2 είναι πολύ καλό παιχνίδι.Όποιο και να παίξεις,μια χαρά θα διασκεδάσεις.Το 3 είναι μακράν το πιο καλό από τα 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, vasiliis είπε

Καλημερα, πηρα 2 adapters 8bitdo για να συνδεσω τα pro controllers αλλα δεν χωρανε στις θυρες (βρισκει το ενα πανω στο αλλο). Μπορω να παρω hub;Και αν ναι οποιοδηποτε;

Βάλε το ένα στο πίσω μέρος εκεί που μπαίνει το HDMI και το ρεύμα

Αλλά για ποια pro controllers λες; Της Nintendo δε θέλουν ανταπτορα

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Malthador είπε

FB_IMG_1577316457758.jpg

Φριχτό. 

 

Ο πρώτος διδάξας 

moustaki.jpg?itok=hxT4ki3S

 

 

1 ώρα πριν, vasiliis είπε

Καλημερα, πηρα 2 adapters 8bitdo για να συνδεσω τα pro controllers αλλα δεν χωρανε στις θυρες (βρισκει το ενα πανω στο αλλο). Μπορω να παρω hub;Και αν ναι οποιοδηποτε;

Μπορείς να κάνεις πάρεις ένα usb extension καλώδιο. Δεν χρειαζεται hub. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...