Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 26/12/2019 στις 10:33 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Φανταζομαι το υπερτατο hollow knight το εχεις παιξει.Με διαφορα το καλυτερο metroid,που δεν ειναι βεβαια metroid😁

Μόνο αυτό δεν έχω παίξει ! Ξέρω ότι είναι μαστερπις απλά θέλω αρκετό χρόνο καθότι είναι μεγαλύτερο . Και το έχω ήδη Νταμπλ τιπ και ντιτζιταλ και Φυσικαλ .Έχω σκοπό τώρα Γενάρη η Φλεβάρη να το απολαύσω . Το ορι έπαιξα πριν από το βαλφαρις το οποίο καραγουσταρα κ σκεφτομαι να πάρω ξ μποξ μόνο κ μόνο για το ορι 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, chek2fire said:

για όποιον δεν το έχει πάρει ποτέ είναι ευκαιρία τώρα, φοβερό περιοδικάκι 

3 λίρες τα μεταφορικά για όποιον ενδιαφέρεται. Το πήρα να δω τι λέει. 

Επεξ/σία από Xander
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

για όποιον δεν το έχει πάρει ποτέ είναι ευκαιρία τώρα, φοβερό περιοδικάκι 

Θένξ, αγοράστηκε. Βέβαια στο τέλος θα θέλω μόνο ένα σπίτι για την σαβούρα μου...
Αν και πλέον τη θέση στο κλασσικό μέρος, που κάποτε διαβάζαμε τα περιοδικά, έχει πάρει το Switch. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Του χρόνου λογικά το βραβειο θα το πάρει πάλι η nin με το switch lite για τον ίδιο λόγο.

Εχουν φάει τόσο κράξιμο για τα joycon,το δήλωσαν δημόσια το πρόβλημα χωρίς να είπαν ξεκάθαρα αν είναι δωρεάν η επισκευή  και ακόμα δεν έχουν κάνει κάποια κίνηση ώστε οι νέες παρτίδες να μην είναι προβληματικές.Τουλαχιστον με το σφουγγαρακι που έλειπε και είχε πρόβλημα το ασύρματο σήμα το έφτιαξαν στο drift γιατί κολλάνε;

Επεξ/σία από Mistwalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 hours ago, Vagosman said:

!!! το ξέρεις οτι δεν κάνει για πλαστικα ε; Στην καλύτερη να έριχνες σπρει σιλικόνης.

Τι λες; Το WD-40 κάνει για τα πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Θένξ, αγοράστηκε. Βέβαια στο τέλος θα θέλω μόνο ένα σπίτι για την σαβούρα μου...
Αν και πλέον τη θέση στο κλασσικό μέρος, που κάποτε διαβάζαμε τα περιοδικά, έχει πάρει το Switch. 😂

εγώ πάντως είμαι συνδρομητής από το πρώτο τεύχος έτσι και αλλιώς είναι αρκετά φτηνό συν ότι το γράφουν true gamer και nintendo fan club της Αγγλίας και τους βγαίνει αυτό σε κάθε τεύχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, chek2fire said:

εγώ πάντως είμαι συνδρομητής από το πρώτο τεύχος έτσι και αλλιώς είναι αρκετά φτηνό συν ότι το γράφουν true gamer και nintendo fan club της Αγγλίας και τους βγαίνει αυτό σε κάθε τεύχος

Δεν το λες φθηνό σε καμία περίπτωση, είναι αρκετά ακριβά τα bundles με τα μεταφορικά. 

Εξάλλου η ηλεκτρονική έκδοση είναι free. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Δεν το λες φθηνό σε καμία περίπτωση, είναι αρκετά ακριβά τα bundles με τα μεταφορικά. 

Εξάλλου η ηλεκτρονική έκδοση είναι free. 

9 δολάρια τον μήνα για κάθε τεύχος το θεωρείς ακριβό?

https://www.patreon.com/switchplayer/community

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chek2fire είπε

9 δολάρια τον μήνα για κάθε τεύχος το θεωρείς ακριβό?

https://www.patreon.com/switchplayer/community

Ή μόνο 4 λίρες αν μένεις Αγγλία. Not bad!

Πάντως ότι μαλακία δω την παίρνω... Τώρα μπήκα και Patreon... Ξεκάθαρα έχω πρόβλημα... 😅😥

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Δεν το λες φθηνό σε καμία περίπτωση, είναι αρκετά ακριβά τα bundles με τα μεταφορικά. 

Εξάλλου η ηλεκτρονική έκδοση είναι free. 

Που την είδες free?

Έχει καταφέρει κανείς να βρει μη γιαπονεζοκινέζικη έκδοση της Solaire of Astora Amiibo;
(έχουμε θρεντ για Amiibo?)

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, chek2fire said:

9 δολάρια τον μήνα για κάθε τεύχος το θεωρείς ακριβό?

https://www.patreon.com/switchplayer/community

Θέλω να τσιμπήσω bundle με τα πρώτα τεύχη και ζητάνε μισό νεφρό. 

35 minutes ago, non-serviam said:

 

😅😥

Που την είδες free?

Στο issuu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chek2fire είπε

9 δολάρια τον μήνα για κάθε τεύχος το θεωρείς ακριβό?

https://www.patreon.com/switchplayer/community

Δεν το λες ακριβό αλλά σίγουρα μια επιπλέον επιβάρυνση. Δεν είμαστε πλέον στα 90s όπου το να έδινες χρήματα κάθε μήνα για περιοδικό ήταν οκ. Γιατί πιθανόν ήταν και η μοναδική πηγή πληροφοριών που είχες για το αγαπημένο σου χόμπι(games πχ). Πλέον όμως ζούμε στην εποχή της online πληροφόρησης. Επίσης, όταν έχεις καμιά ντουζίνα μηνιαίες συνδρομές για διάφορες υπηρεσίες(Netflix, Spotify, PS Plus, Xbox Pass, NSO και δεν ξέρω εγώ τι άλλο) το να δίνεις επιπλέον 9 ευρώ για ένα περιοδικό που μπορείς να διαβάσεις δωρεάν δεν ακούγεται και τόσο ελκυστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από 70 κάτι ώρες τερμάτισα το xenoblade 2 , μπορώ να πω οτι παρόλο το τεχνικό τομέα το παιχνίδι μου άφησε μια ευχάριστη ανάμνηση ίσως κάποια στιγμή να γυρίσω για ng+ για να κάνω κ τα challenge 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...