Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, LongTom είπε

Το steamworld φαίνεται ωραίο. 

Φαντάζομαι αυτή η λίστα δεν περιλαμβάνει τα "κλασσικά" της nintendo paper mario origami king, luigi mansion, mario maker 2 κ.ο.κ

|

Μετά από 4-5 ώρες παιχνιδιού άρχισα να το βαριέμαι ιδιαίτερα το breath of the wild.

Η χαρά του να σκαρφαλώνεις στα βράχια ως κατσίκι, να πετάς πέρα δώθε και να πετάς πέτρες στα άλλα παιδάκια (τέρατα) τελειώνει πολύ γρήγορα.

Τώρα έμειναν μόνο τα αρνητικά, όπως άδειο σκηνικό/κόσμος (τελείως όμως σε πολλές περιπτώσεις που είναι σαν tech demo), κάτω του μετρίου γραφικά (σε οθόνη, σε handheld είναι καλύτερη η κατάσταση), μικρή ποικιλία εχθρών, χαζοί γρίφοι, ανύπαρκτη μουσική και κακό voiceover (όταν το δεις μια στο τόσο και δεν είναι "χου χουμ" με υπότιτλους), νιανια υπόθεση κ.ο.κ. 

Ήθελα να ήξερα αυτοί που το έβγαζαν το "καλύτερο open world RPG" στα γιουτούμπια και reddit, έχουν παίξει ποτέ RDR2 ή witcher 3;

Στις 4 ώρες ακόμα δεν έχεις δει τίποτα αλλά μπορεί και να μην σου αρέσει το συγκεκριμένο genre παιχνιδιου ή γενικός δεν σου αρέσουν τα zelda μιας και η υπόθεση όπως και αλλα που δεν σου αρεσαν είναι σχεδόν πάντα τα ιδια στα zelda games.Για τη μουσική είπαν που είναι σχετικά ανύπαρκτη επειδη έτσι ήθελαν να το κάνουν ώστε να επικεντρωθούν στους ήχους της φυσης.

Παντως δεν έχει καμία σχέση με το witcher ώστε να γίνει συγκριση.Εχουν κοινά στοιχεία ας πούμε ένα 30%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, Mistwalker said:

Παντως δεν έχει καμία σχέση με το witcher ώστε να γίνει συγκριση.Εχουν κοινά στοιχεία ας πούμε ένα 30%.

Τα μόνα κοινά που έχουν το W3 με το BotW είναι ότι και τα δύο έχουν σπαθιά μέσα και ότι μπορείς να δεις τους πρωταγωνιστές ξεβράκωτους. Από εκεί και πέρα το χάος.

Το W3 είναι hardcore RPG στημένο πάνω στους χαρακτήρες, το story και την πλοκή, ενώ από gameplay είναι επιεικώς μέτριο, ενώ το BotW είναι ανάλαφρο action/adventure χωρίς σενάριο, πλοκή και χαρακτήρες, με το καλύτερο gameplay και τα πιο «γεμάτα» physics που έχουμε δει στο είδος.

Δεν υπάρχει καν σύγκριση.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχοντας γράψει αρκετές ώρες και στα τρία παιχνίδια (BOTW, RDR2 και κυρίως στο Witcher 3) θεωρώ πως δεν είναι δίκαιο να κάνουμε απευθείας συγκρίσεις γιατί έχουν αρκετές διαφορές μεταξύ τους. Μόνο το τελευταίο είναι RPG με την παραδοσιακή έννοια αλλά τελικά οι ταμπέλες έχουν μικρή σημασία. Λόγω προσωπικού γούστου και μόνο θα έλεγα ότι περισσότερο από όλα μου αρέσει ο ρεαλισμός του RDR2 χωρίς να θέλω να μειώσω τα άλλα δύο (άλλωστε το Witcher 3 το θεωρώ από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει εδώ και δεκαετίες και μακράν το κορυφαίο σε ό,τι αφορά στα side quests).

ΑΝ όμως πρέπει ντε και σώνει να φυτιλιάσω το thread, θα έλεγα ότι στο BOTW μετά από ένα σημείο άρχισα να βαριέμαι λίγο γιατί θεωρώ ότι ο χάρτης είναι πολύ πιο άδειος σε σχέση με των άλλων παιχνιδιών. Στα άλλα δύο πάντα είχα κάτι ενδιαφέρον να κάνω, ενώ στο BOTW άπαξ και άνοιξα όλα τα towers/shrines, μετά είχε μικρό νόημα η τυχαία περιπλάνηση. Για τα δεδομένα μου η δε ιστορία είναι σχεδόν ανύπαρκτη. Περισσότερο παίζεις για τη χαρά του παιχνιδιού. Παρ' ολ' αυτά όμως είναι αυτή ακριβώς η απλότητα που σε κρατάει, γιατί κάθε φορά τα ίδια έλεγα αλλά έβαζα το παιχνίδι και δεν μπορούσα να σταματήσω μετά από 2, 3, 4 ώρες. Φαίνεται να κουράζει λιγότερο από τα RDR2 και Witcher 3, ενώ φυσικά τα physics και ο τρόπος που τα χρησιμοποιείς για να πετύχεις το στόχο σου είναι πρωτοφανή για την ιστορία του gaming.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που κοινό που έχουν ειναι το open world. Έχοντας παίξει Witcher και BotW, το Witcher επικεντρώνεται στο story, quests, ατμόσφαιρα, μουσική κτλπα αλλα το BotW ειναι ανώτερο στο exploration, combat, gameplay, UI,creativity. Σαν το ενα να συμπληρώνει το αλλο, γιαυτό το λογο και τα 2 ειναι must play. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

Το steamworld φαίνεται ωραίο. 

Φαντάζομαι αυτή η λίστα δεν περιλαμβάνει τα "κλασσικά" της nintendo paper mario origami king, luigi mansion, mario maker 2 κ.ο.κ

Το Steamworld 1 είναι στα 10 ευρώ, αλλά μάλλον θα περιμένω να βγει σε offer to 2 και να πάω απευθείας σε αυτό. Επίσης η λίστα είχε κατά βάση σχετικά φτηνά indies με λίγες εξαιρέσεις. Mainstream παιχνίδια σαν το Luigi's Mansion 3 ή το Mario Kart 8 είναι ήδη σε ξεχωριστή λίστα, μάλιστα το πρώτο λέω μήπως το πάρω μέσα στις επόμενες μέρες (ή ώρες...) γιατί είδα ότι τελικά δεν είναι τόσο τρομακτικό και παίζεται από όλες τις ηλικίες.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λοιπόν το περίμενα το συγκεκριμένο είναι σίγουρα το δυσκολότερο project που υπάρχει για το switch (ναι πιο πολύ και από doom και witcher 3). Εν τέλη μιλάμε για μια έκδοση στα ίδια αναλογικά τεχνικά τερτίπια που ήταν και το πρώτο Xcom στο PS Vita. Ναι η έκδοση τεχνικά είναι πάρα πολύ κομμένη και επιπλέον έχει και όλα προβλήματα με το framerate που έχουν και οι άλλες κονσόλες (και στο PC βέβαια ότι μηχάνημα και να έχεις). Ομως η βάση παραμένει Xcom και το περιεχόμενο είναι όλο εκεί. Δεδομένου ότι πρόκειται για turn based παιχνίδι οι τεχνικές μειώσεις εύκολα ξεπερνιούνται αρκεί να το παίζεις μόνο σε φορητό που δεν φαίνεται τόσο άσχημο. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, επειδή αφήσαμε το δάσος και πιάσαμε το δέντρο και το κουνάμε.

Εντάξει, έβαλα την ταμπέλα λάθος. Το ένα έχει RPG leveling και τα άλλα δεν έχουν. Σβήστε το RPG και ας ξαναπιάσουμε την ουσία. 

Προσωπικά θεωρώ ότι τα άλλα δύο είναι πολύ ανώτερα (πέστα σχετικά παιχνίδια, να μην έχουμε τη νίλα με το πως τα λένε) και το BoTW εκτός από το αρχικό wow factor δεν προσφέρει τόσα όσα του καταλογίζουν. 

Είναι OK έως καλό εάν το πάμε ότι είναι για φορητή κονσόλα, αλλά όχι τόσο που το βγάζει το overhype με τους ριβιούερς στα γιουτούμπια να κράζουν: ΟΥΑΟΥ δεν ξανάγινε τέτοιο ΘΑΜΑ! 

14 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Έχοντας γράψει αρκετές ώρες και στα τρία παιχνίδια (BOTW, RDR2 και κυρίως στο Witcher 3) θεωρώ πως δεν είναι δίκαιο να κάνουμε απευθείας συγκρίσεις γιατί έχουν αρκετές διαφορές μεταξύ τους. Μόνο το τελευταίο είναι RPG με την παραδοσιακή έννοια αλλά τελικά οι ταμπέλες έχουν μικρή σημασία. Λόγω προσωπικού γούστου και μόνο θα έλεγα ότι περισσότερο από όλα μου αρέσει ο ρεαλισμός του RDR2 χωρίς να θέλω να μειώσω τα άλλα δύο (άλλωστε το Witcher 3 το θεωρώ από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει εδώ και δεκαετίες και μακράν το κορυφαίο σε ό,τι αφορά στα side quests).

ΑΝ όμως πρέπει ντε και σώνει να φυτιλιάσω το thread, θα έλεγα ότι στο BOTW μετά από ένα σημείο άρχισα να βαριέμαι λίγο γιατί θεωρώ ότι ο χάρτης είναι πολύ πιο άδειος σε σχέση με των άλλων παιχνιδιών. Στα άλλα δύο πάντα είχα κάτι ενδιαφέρον να κάνω, ενώ στο BOTW άπαξ και άνοιξα όλα τα towers/shrines, μετά είχε μικρό νόημα η τυχαία περιπλάνηση. Για τα δεδομένα μου η δε ιστορία είναι σχεδόν ανύπαρκτη. Περισσότερο παίζεις για τη χαρά του παιχνιδιού. Παρ' ολ' αυτά όμως είναι αυτή ακριβώς η απλότητα που σε κρατάει, γιατί κάθε φορά τα ίδια έλεγα και κάθε φορά έβαζα το παιχνίδι και δεν μπορούσα να σταματήσω μετά από 2, 3, 4 ώρες. Φαίνεται να κουράζει λιγότερο από τα RDR2 και Witcher 3, ενώ φυσικά τα physics και ο τρόπος που τα χρησιμοποιείς για να πετύχεις το στόχο σου είναι πρωτοφανή για την ιστορία του gaming.

Αυτό.

Το παιχνίδι σε πολλά σημεία φαίνεται 150% physics sandbox με πολλά αδειανά μέρη. 

Δεν δίνει την πεποίθηση ότι θα βρεις κάτι αξιόλογο εάν περιπλανηθείς, όπως γίνεται στα άλλα open world.

Πέραν των άλλων που περιέγραψα πριν. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Έχοντας γράψει αρκετές ώρες και στα τρία παιχνίδια (BOTW, RDR2 και κυρίως στο Witcher 3) θεωρώ πως δεν είναι δίκαιο να κάνουμε απευθείας συγκρίσεις γιατί έχουν αρκετές διαφορές μεταξύ τους. Μόνο το τελευταίο είναι RPG με την παραδοσιακή έννοια αλλά τελικά οι ταμπέλες έχουν μικρή σημασία. Λόγω προσωπικού γούστου και μόνο θα έλεγα ότι περισσότερο από όλα μου αρέσει ο ρεαλισμός του RDR2 χωρίς να θέλω να μειώσω τα άλλα δύο (άλλωστε το Witcher 3 το θεωρώ από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει εδώ και δεκαετίες και μακράν το κορυφαίο σε ό,τι αφορά στα side quests).

ΑΝ όμως πρέπει ντε και σώνει να φυτιλιάσω το thread, θα έλεγα ότι στο BOTW μετά από ένα σημείο άρχισα να βαριέμαι λίγο γιατί θεωρώ ότι ο χάρτης είναι πολύ πιο άδειος σε σχέση με των άλλων παιχνιδιών. Στα άλλα δύο πάντα είχα κάτι ενδιαφέρον να κάνω, ενώ στο BOTW άπαξ και άνοιξα όλα τα towers/shrines, μετά είχε μικρό νόημα η τυχαία περιπλάνηση. Για τα δεδομένα μου η δε ιστορία είναι σχεδόν ανύπαρκτη. Περισσότερο παίζεις για τη χαρά του παιχνιδιού. Παρ' ολ' αυτά όμως είναι αυτή ακριβώς η απλότητα που σε κρατάει, γιατί κάθε φορά τα ίδια έλεγα και κάθε φορά έβαζα το παιχνίδι και δεν μπορούσα να σταματήσω μετά από 2, 3, 4 ώρες. Φαίνεται να κουράζει λιγότερο από τα RDR2 και Witcher 3, ενώ φυσικά τα physics και ο τρόπος που τα χρησιμοποιείς για να πετύχεις το στόχο σου είναι πρωτοφανή για την ιστορία του gaming.

αν το botw 2 αποκτήσει ιστορία θα γίνει ασύλληπτο παιχνίδι , θα κάνει πολλά χρόνια να ξεπεραστεί

 

συμφωνώ για τον άδειο κόσμο, αλλά ο τρόπος που  υπάρχεις και  αλληλεπιδράς με αυτόν κάνει οτιδήποτε άλλο γενικά να φαντάζει πολύ λίγο

 

το witcher πχ έχει ωραία αφηγηση μιας όχι και τόσο φοβερής ιστορίας, είναι ο τρόπος που τα λέει ωραίος, όχι αυτό που λέει (συμφωνώ για τα side) , αλλά το core gameplay του είναι ψιλοαδιάφορο εκεί θα μπορούσα να βαρεθώ λόγω αυτού αλλά με κράτησε η ιστορία

 

το rdr2 έχει φοβερή ατμόσφαιρα, σε μεταφέρει στην εποχή και το κλίμα αυτής με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, παρότι και αυτό έχει τα δικά του αρνητικά 

 

το κάθε ένα από τα 3 έχει το πολύ δυνατό του σημείο και τα υπόλοιπα αδύναμα , αλλά κανένα δεν είναι τέλειο

 

αν θες να μιλήσουμε για ένα παιχνίδι που είναι άνω του μετρίου ή απλά αρκετά καλό στην καλύτερη αλλά χωρίς να είναι κάπου  εξαιρετικό, υπάρχει το ac odyssey 

o ορισμός του jack of all trades master of none, από την άλλη βέβαια σαν συνολικό πακέτο ίσως είναι πιο ολοκληρωμένο

 

απλά δεν καινοτομεί κάπου, ούτε αλλάζει δεδομένα

το ίδιο κάνουν βέβαια και άλλα σπουδαία ή αξιόλογα παιχνίδια όπως το zero dawn τελειοποιούν υπάρχουσες συνταγές, αλλά δεν πρόκειται να μείνουν στην ιστορία ούτε να μνημονεύονται μετά από 10 χρόνια.

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Το μόνο που κοινό που έχουν ειναι το open world. Έχοντας παίξει Witcher και BotW, το Witcher επικεντρώνεται στο story, quests, ατμόσφαιρα, μουσική κτλπα αλλα το BotW ειναι ανώτερο στο exploration, combat, gameplay, UI,creativity. Σαν το ενα να συμπληρώνει το αλλο, γιαυτό το λογο και τα 2 ειναι must play. 

Αυτά θα έλεγα ότι τα κάνει καλύτερα έως πολύ καλύτερα το witcher, με την μάχη να είναι 50% - ανάλογα τι και πως μάχεσαι. 

Στην εξερεύνηση είναι επίσης τι θέλεις, με το witcher να έχει περιεχόμενο (δηλαδή βρίσκεις κάτι ενδιαφέρον, όχι πως θα φτάσεις εκεί) και το botw να έχει τρόπο εξερεύνησης (φυσική και σκαρφάλωμα/πέταμα/ "puzzles").

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, LongTom είπε

Αυτά θα έλεγα ότι τα κάνει καλύτερα έως πολύ καλύτερα το witcher, με την μάχη να είναι 50% - ανάλογα τι και πως μάχεσαι. 

 

φυσικά και τα κάνει πολύ καλύτερα 

 

το witcher πρώτα από όλα έχει ατσούμπαλη κίνηση για απλά πράγματα

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι youtubers ειχαν τρελαθεί γιατί  οι δυνατότητες και το creativity σε αυτό το παιχνίδι ειναι κυριολεκτικά αμέτρητες. Είναι καθαρά θεμα γούστου ποιο απο τα 3 αρέσει σε κάποιον περισσότερο οταν μιλάμε για Open world παιχνίδι, και το Botw εχει επάξια κατα τη γνώμη μου την θέση του στην 3αδα αυτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Οι youtubers ειχαν τρελαθεί γιατί  οι δυνατότητες και το creativity σε αυτό το παιχνίδι ειναι κυριολεκτικά αμέτρητες. Είναι καθαρά θεμα γούστου ποιο απο τα 3 αρέσει σε κάποιον περισσότερο οταν μιλάμε για Open world παιχνίδι, και το Botw εχει επάξια κατα τη γνώμη μου την θέση του στην 3αδα αυτή. 

εμένα μου αρέσουν και τα 3 το καθένα για διαφορετικούς λόγους

δεν θα κάτσω να σκάσω να τα συγκρινω , απλά χαίρομαι που ειχα την ευκαιρία να τα παίξω και τα 3 μιας και το καθένα το έπαιξα και σε διαφορετική πλατφόρμα 

 

απλά αυτά και ειδικά τα witcher 3/botw είναι παιχνίδια που δημιουργούν νέα δεδομένα και ανεβάζουν τον πήχη

 

προσωπικά θεωρώ ότι από τότε που βγήκε το witcher 3 φάνηκε πόσο πολύ πίσω έμεινε η bethesda που την έχει πάρει η κάτω βόλτα και έλεγα με τι μούτρα θα ξαναβγάλει rpg.. και όντως τα fallout για κλάματα.. αδιάφορα πλέον

 

και αυτό γιατί μέχρι τότε υπήρχε το skyrim που έλεγε η cdpr θα βγάλουμε παιχνίδι καλύτερο από το skyrim και κορόϊδευε ο κόσμος (κι εγώ μαζί)

 

αλλά τελικά μετά το witcher 2 που ήταν μια πορδή έβγαλε το 3.. ποιος θα το περίμενε.. 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, LongTom είπε

Αυτά θα έλεγα ότι τα κάνει καλύτερα έως πολύ καλύτερα το witcher, με την μάχη να είναι 50% - ανάλογα τι και πως μάχεσαι. 

Στην εξερεύνηση είναι επίσης τι θέλεις, με το witcher να έχει περιεχόμενο (δηλαδή βρίσκεις κάτι ενδιαφέρον, όχι πως θα φτάσεις εκεί) και το botw να έχει τρόπο εξερεύνησης (φυσική και σκαρφάλωμα/πέταμα/ "puzzles").

Το σύστημα μάχης του witcher είναι στην καλύτερη μέτριο. Ενα σύστημα που το μόνο που κάνεις είναι να φροντίζεις να έχεις πάντα το μεγαλύτερο νούμερο σε attack power που μπορείς να έχεις (ένα γρίζο σπαθί με 150 damage είναι απείρως καλύτερο από ένα epic σπαθί με 140 damage και χύστα μέσα επιπλέον special effects) και το μόνο που χρειάζεσαι είναι το Axii sign για κάθε περίπτωση. Axii -> strong combo -> dodge -> repeat. Λειτουργεί σε όλες τις μάχες ότι και να είναι ο εχθρός. Ενα σύστημα μάχης που αλλάζει τον τρόπο που κινείσαι αν είσαι σε "combat mode" που αυτόματα δεν μπορείς να κάνεις άλλες λειτουργίες. Ειδικά όταν πας Skellige είναι για πολύ εκνευριστικές καταστάσεις λόγο μορφολογίας. Αν βγάλεις την ιστορία από το witcher τόμε μιλάμε απλά για ένα μέτριο προς κακό παιχνίδι. Η ιστορία είναι η κόλλα και το δέλεαρ του παιχνιδιού. 

Το Zelda από την άλλη σε θέμα ιστορίας ήταν πάντα σπαρτιάτικο. Ηταν απλά εκεί ίσα ίσα για να σπρώξει να εξερευνήσεις και να ασχοληθείς με το gameplay του. Το κάθε αντικείμενο να έχει παραπάνω από μια χρήση στον κόσμο του. Το BotW δεν διαφέρει σε αυτό το κομμάτι από τα προηγούμενα Zelda συνεπώς είναι κάπως άκυρο να λες ότι δεν έχει ιστορία. Αν θες να πεις ότι ήταν χαμένη ευκαιρία να αναπτύξουν κανονική παρουσίαση ιστορίας τότε οκ δεκτό αλλά δεν είναι και απαραίτητο για τέτοιο παιχνίδι. Αλλο είναι το focus του τίτλου. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να χώσουν παρουσίαση ιστορία και λοιπά θυσιάζοντας όμως το gameplay και τους μηχανισμούς που ανέπτυξαν. Δεν υπάρχει σύγκριση με τίποτε άλλο εκεί έξω. Δεν είναι τυχαίο που ακόμα και σήμερα βλέπεις αυτά που βλέπεις από παίκτες με πράγματα που μπορείς να κάνεις στο παιχνίδι που ούτε καν ήξερες ότι υπάρχουν μέσα. Πόσο μάλλον να μπεις στην διαδικασία να ψαχτείς. 

Μιλάμε για εντελώς διαφορετικά παιχνίδια μεταξύ τους. Δεν υπάρχει πουθενά καμία σύγκριση ως προς το τι κάνουν, πως το κάνουν και τι θέλουν να προσφέρουν. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

 

 αλλά δεν είναι και απαραίτητο για τέτοιο παιχνίδι.  

εγώ θεωρώ πώς είναι όπως για κάθε παιχνίδι άλλωστε 

μην κοιτάς τωρα που σε συνεπήρε το gameplay, αν βγούν μερικά ακόμα ανάλογα παιχνίδια ( όχι ότι είναι και εξίσου εύκολο, αλλά αργά ή γρήγορα θα βγουν) που έχουν ΚΑΙ ιστορία το botw απλά θα είναι "λίγο" πλέον 

 

επίσης εγώ πρόσωπικά όσο και να το απόλαυσα, έχω γράψει ίσως τις λιγότερες ώρες σε αυτό σε σχέση με κάθε άλλο ανάλογο παιχνίδι γιατι δεν υπήρχαν οι στιγμές που ασχολήθηκα ουσιαστικά με κάποιο σενάριο

 

σκέψου πόσα καλά στοιχεία υπάρχουν από άλλα παιχνίδια που αν έμπαιναν στο botw θα ήταν τέλειο (πχ witcher 3, dq11, nier automata ξερωγώ.. ) και τα οποία υστερούν πάρα πολύ σε σχέση με το botw εκεί που δεν έχουν τα δικά του δυνατά στοιχεία

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...