Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, Pakakos είπε

Βλέπω έχει και κάτι αφυγραντήρες σε προσφορά και χρειάζομαι έναν. Επειδή όμως δεν το κατέχω το άθλημα, αξίζει κανείς από αυτούς που έχει βγάλει σε προσφορά ο Κώτσος; (σπίτι 50 τ.μ)

Εξαρτάται για πόση υγρασία μιλάμε. Αν μουχλιάζουν έντονα οι τοίχοι τότε δεν κάνουν τίποτα. Είχα βάλει έναν πανάκριβο της Delonghi και δεν κατάφερε τίποτα. Μάζευε νερό, αλλά...

Το πρόβλημα το έλυσα με σόμπα pellet και την εισαγωγή αέρα από μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, georgatc είπε

Τα φώτα σας παρακαλώ, αξίζει η Samsung UE55JS9000??? sta 599?

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/149763-samsung-ue55js9000

η να περιμένω media...

Aν η TV υπάρχει πράγματι και δεν είναι εκθεσιακή με άπειρες ώρες λειτουργίας (το πιθανότερο) πάρτη χτές!

55 UHD με SVA panel, 120hz και τόσα άλλα χαρακτηριστικά δεν υπάρχει στα 600 ευρώ ούτε στα πιο τρελά σου όνειρα...

Δες εδώ:

https://www.displayspecifications.com/en/model/e37024

Επεξ/σία από lionheart75
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Aν η TV υπάρχει πράγματι και δεν είναι εκθεσιακή με άπειρες ώρες λειτουργίας (το πιθανότερο) πάρτη χτές!

55 UHD με SVA panel, 120hz και τόσα άλλα χαρακτηριστικά δεν υπάρχει στα 600 ευρώ ούτε στα πιο τρελά σου όνειρα...

Δες εδώ:

https://www.displayspecifications.com/en/model/e37024

ειναι εκθεσιακο... (η εγγύηση 2 έτη ισχύει κανονικά), θα περάσω να το δώ.

ευχαριστώ

Επεξ/σία από georgatc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, georgatc είπε

ειναι εκθεσιακο... (η εγγύηση 2 έτη ισχύει κανονικά), θα περάσω να το δώ.

ευχαριστώ

Eπειδή όμως είναι premium μοντέλο του 2016 δεν νομίζω να υπάρχει σαν στόκ, ή εκθεσιακή θα είναι ή δεν θα υπάρχει καθόλου.

Edit: Οκ αφού είναι εκθεσιακή δες αν μπορείς απο κρυφό μενού να δείς ώρες λειτουργίας... βέβαια απο το 2016 θα είναι πολλές...

Δεν ξέρω η tv τα σπάει αλλά είναι ρίσκο!

Πάντως αν υπάρχει πράγματι στα 600 ευρώ θα την έπαιρνα με κλειστά μάτια, φαντάσου ότι όταν βγήκε το 2016 έκανε πάνω απο 2 χιλιάδες ευρώ.

Απορώ βέβαια που την βρήκαν ξεχασμένη εκεί στον Κωτσόβολο...

Yπόψη είναι curved και όχι επίπεδη και το panel της είναι VA όπου SVA λέγονται τα τελευταία curved va panels της Samsung. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία γνώμη γι' αυτή? 
https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/174030-lg-55uj634v-55

Γενικά διαβάζω καλά σχόλια αλλά με φοβίζει λίγο το IPS σε TV.
Δεν έχω τρελές απαιτήσεις, για επώνυμη 55'' - 4Κ νομίζω θα είναι καλύτερη από τις vestel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Eπειδή όμως είναι premium μοντέλο του 2016 δεν νομίζω να υπάρχει σαν στόκ, ή εκθεσιακή θα είναι ή δεν θα υπάρχει καθόλου.

Edit: Οκ αφού είναι εκθεσιακή δες αν μπορείς απο κρυφό μενού να δείς ώρες λειτουργίας... βέβαια απο το 2016 θα είναι πολλές...

Δεν ξέρω η tv τα σπάει αλλά είναι ρίσκο!

Πάντως αν υπάρχει πράγματι στα 600 ευρώ θα την έπαιρνα με κλειστά μάτια, φαντάσου ότι όταν βγήκε το 2016 έκανε πάνω απο 2 χιλιάδες ευρώ.

Απορώ βέβαια που την βρήκαν ξεχασμένη εκεί στον Κωτσόβολο...

Yπόψη είναι curved και όχι επίπεδη και το panel της είναι VA όπου SVA λέγονται τα τελευταία curved va panels της Samsung. 

Μουφα φίλε....

Από επιστροφή για καταστροφή....

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Είναι απαράδεκτο για τέτοιου μεγέθους επιχείρηση να υπολογίζουν ακόμα και τα ελαττωματικά κομμάτια σαν στοκ και έτοιμα προς πώληση. Δλδ δεν υπάρχει...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το απαράδεκτο είναι να έχουν τα κρατημένα προιόντα στο ράφι.
Εγώ πιστεύω απλώς ότι οι υπάλληλοι που άκουσαν για την προσφορά από τους πελάτες, τους είπαν ότι και καλά είναι κρατημένα. Δεν γίνεται να τα έχουν στο ράφι.
Έστω ότι είμαι πωλητής, δεν έχω ακούσει για την προσφορά, και μου λέει ο πελάτης ότι το τάδε πράγμα είναι 50% κάτω. Αν δεν το ξέρω και το ακούω πρώτη φορά, θα του πω ότι είναι κρατημένο για να το καβατζώσω εγώ μετά. Πιο λογικό μου ακούγεται αυτό παρά να αφήνουν τα κρατημένα στο ράφι.

 

Επίσης αν δεν κάνω λάθος μόλις κάνεις μια κράτηση σε Κωτσόβολο σου έρχεται μήνυμα που λέει ότι η κράτηση ισχύει για λίγα 24ωρα. Επομένως κάτι που είδα σε προηγούμενη σελίδα ότι κάποιος είχε κράτηση από έναν μήνα πριν μαλλον δεν ισχύει καν.

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραγκιόζηδες ως συνήθως, πήγα για Keyboard Coolermaster Devastator II (αφού έφαγα μια ώρα να πάω σε κατάστημα που το είχε διαθέσιμο) μου λένε ορίστε εκθεσιακό κομμάτι.

Καλά λέω δε σημειώνεται μέσα στο Site ότι είναι εκθεσιακό κομμάτι; απάντηση ε θα πρέπει να το ξέρετε από εδώ και πέρα ότι δε μπορούμε να το σημειώσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια μολις ηλθα απο κωτσο. Ειχα παραγγειλει και πληρωσει εναν απορροφητηρα οχι στοκ σε κανονικη τιμη. Μου ειχαν πει οτι θα ελθει σημερα. ΠΑω να τον παραλαβω Μου λενε να περιμενω,. Υστερα απο λιγη αναμονη μου λεει η ταμιας , ξερετε ο απορροφητηρας σας ανοιχτηκε και τοποθετηθηκε ως εκθεμα. Απορροφητηρας πληρωμενος απο εμενα στο ονομα μου καταχωρημενος.

Σχολιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...