Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα πιο πολλά είναι εκθεσιακά

 

Ήρθα στο κατάστημα της Μυτιλήνης που ειμαι αυτές τις μέρες για κάτι δουλειές. 

 

Αγενεστατος πωλητής όταν τον ρώτησα αν έχουν κάποια από αυτές τις προσφορές  , απάντησε με ειρωνικό υφάκι...

Π.χ ένα alcater στα 5.8 από 18€

Μου λέει

":εγώ εδώ το έχω 18€

Ότι βλέπεις στο σαιτ είναι εκθεσιακό και σε κατάστημα. 

Η αγορά από ίντερνετ.

Εγώ εδώ δεν έχω τίποτα. ""

 

 

 

Επεξ/σία από giorgosmg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή βλέπω ότι όλα τα κομμάτια έχουν εξαντληθεί. Κάπου διάβασα στο topic από ένα παιδί, ότι θα περιμένει τo media markt. Γνωρίζει κανείς αν θα κάνει το ίδιο ξεστοκαρισμα και το media markt;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπάκια. Κράχτης μου φάνηκε το Red Friday και τίποτα παραπάνω.

Κοιτάω για τηλεόραση στο 150άρι που να μην ειναι 32 και F&U, δεν είχε τίποτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Infamous13 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή βλέπω ότι όλα τα κομμάτια έχουν εξαντληθεί. Κάπου διάβασα στο topic από ένα παιδί, ότι θα περιμένει τo media markt. Γνωρίζει κανείς αν θα κάνει το ίδιο ξεστοκαρισμα και το media markt;; 

Βγήκε ήδη tease για red Friday κοίτα το αντίστοιχο νήμα εγώ προσωπικά δεν είδα κάτι ουαου για την ώρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Infamous13 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή βλέπω ότι όλα τα κομμάτια έχουν εξαντληθεί. Κάπου διάβασα στο topic από ένα παιδί, ότι θα περιμένει τo media markt. Γνωρίζει κανείς αν θα κάνει το ίδιο ξεστοκαρισμα και το media markt;; 

Καλησπέρα, με μια πολύ γρήγορη ματιά στα ΜΜ είναι πολύ μάπα οι προσφορές τους.

Ασφαλώς κατ' εμε και για τα προϊόντα που ψάχνω. TV και κινητό τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, louben είπε

ΠΑιδια μολις ηλθα απο κωτσο. Ειχα παραγγειλει και πληρωσει εναν απορροφητηρα οχι στοκ σε κανονικη τιμη. Μου ειχαν πει οτι θα ελθει σημερα. ΠΑω να τον παραλαβω Μου λενε να περιμενω,. Υστερα απο λιγη αναμονη μου λεει η ταμιας , ξερετε ο απορροφητηρας σας ανοιχτηκε και τοποθετηθηκε ως εκθεμα. Απορροφητηρας πληρωμενος απο εμενα στο ονομα μου καταχωρημενος.

Σχολιο;

Το μόνο καλύτερο που έχω ακούσει με καταστήματα είναι αυτό με την arvato που στέλνουν το κινητό σου για ανακύκλωση όταν το πας service χωρίς να σε ρωτήσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως θα πλήξουμε ποτέ με τον Κώτσο...

Η πρώτη εταιρία που δεν ξέρει ούτε η ίδια τις προσφορές της!!

Μονο για όσους αντέχουν!!

Απλά εθιστικός!! 😂😂😂

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgosmg είπε

Τα πιο πολλά είναι εκθεσιακά

Ήρθα στο κατάστημα της Μυτιλήνης που ειμαι αυτές τις μέρες για κάτι δουλειές. 

Αγενεστατος πωλητής όταν τον ρώτησα αν έχουν κάποια από αυτές τις προσφορές  , απάντησε με ειρωνικό υφάκι...

Π.χ ένα alcater στα 5.8 από 18€

Μου λέει

":εγώ εδώ το έχω 18€

Ότι βλέπεις στο σαιτ είναι εκθεσιακό και σε κατάστημα. 

Η αγορά από ίντερνετ.

Εγώ εδώ δεν έχω τίποτα. ""

Του απαντας "μισο λεπτο μολις εκανα παραγγελια, τραβα φερτο απο την αποθηκη" και αραζεις μεχρι να ερθει.

2 ώρες πριν, Looter είπε

Παντως θα πλήξουμε ποτέ με τον Κώτσο...

Η πρώτη εταιρία που δεν ξέρει ούτε η ίδια τις προσφορές της!!

Μονο για όσους αντέχουν!!

Απλά εθιστικός!! 😂😂😂

Την τελευται φορα ειχα αγορασει σε προσφορα το nacon revolution pro controller του ps4  στα 32Ε. Περνανε 2-3 μερες απο την μερα παραδοσης και οταν τους πηρα τηλεφωνο η πρωτη απαντηση που ειχα εισπραξει ηταν οτι δεν υπαρχει πουθενα και δεν θα το ξαναφερουν! Πληρωμενο προιον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, louben είπε

ΠΑιδια μολις ηλθα απο κωτσο. Ειχα παραγγειλει και πληρωσει εναν απορροφητηρα οχι στοκ σε κανονικη τιμη. Μου ειχαν πει οτι θα ελθει σημερα. ΠΑω να τον παραλαβω Μου λενε να περιμενω,. Υστερα απο λιγη αναμονη μου λεει η ταμιας , ξερετε ο απορροφητηρας σας ανοιχτηκε και τοποθετηθηκε ως εκθεμα. Απορροφητηρας πληρωμενος απο εμενα στο ονομα μου καταχωρημενος.

Σχολιο;

Μαμα τα με κεφαλαία γράμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλικάρια, επειδή βλέπω ότι πολλοί παραπονιέστε και με το δίκιο σας, έχω να σας πω από προσωπική εμπειρία και από συζήτηση που είχα με υπάλληλο του υποκαταστήματος της Ευκαρπίας (Θεσσαλονίκη) πως όλα έχουν να κάνουν με το πόσο ελαστικός είναι ο διευθυντής με το προσωπικό του μαγαζιού που διευθύνει.

Τουλάχιστον στο συγκεκριμένο κατάστημα έμαθα πως αν πέσει στην αντίληψή του πως γίνονται τέτοιες μπινιές, παίρνει κεφάλια, οπότε αν σας έτυχε περιστατικό όπου προσπάθησαν να σας πουλήσουν παπά, καταλαβαίνετε με τι διεύθυνση έχετε να κάνετε.

Στο προηγούμενο Clearance έψαχνα για 55άρα τηλεόραση και μετά από ατελείωτο ψάξιμο στο site έπεσα στην Samsung UE55K5500 όπου η τιμή της ήταν 369.00€.

Στη συγκεκριμένη το σύστημα επέτρεπε να την κλείσω μέσω του site και να την παραλάβω από το υποκατάστημα.

Δεν πρόλαβε να περάσει 24ωρο και με ειδοποιούν από τα κεντρικά πως η Samsung την αποσύρει και μου αντιπροτείνουν την LG 55LJ625V στην ίδια τιμή, αντί για 659 που είχε τότε.

Δεν θα ξεχάσω ποτέ την αντίδραση του πωλητή όταν πήγα με τον κωδικό πελάτη για να μου τη φέρει που καθόταν σαν μακάκας και κοιτούσε το pc μην πιστεύοντας στα μάτια του.

Εκεί ξεκίνησε και η κουβέντα περί στιωνπού των υπαλλήλων του Κώτσου.

Γνώμη μου είναι πως όταν πηγαίνουν να σας παραμυθιάζουν, να τους λέτε πως θα μιλήσετε με τα κεντρικά τους ή να ζητάτε άμεσα να μιλήσετε με τη διεύθυνση.

Επεξ/σία από othon.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, cmour79 είπε

Έπρεπε να ζητήσεις να τον κατεβάσουν κ να τον πάρεις στη μισή τιμή σαν εκθεσιακό πλέον!!! 😂😂

Xa χα, τους το ειπα και αυτο και μου ειπαν οτι επειδη ανοιχτηκε σημερα αυτο δε γινεται.Πηγαινα απο υπαλληλο σε υπαλληλο μεχρι ν αβρω ακρη. Οταν εφτασα στον τελευταιο μου λεει " ανακαινιζουμε το καταστημα και ηλθαν τα παιδια απο την αθηνα καΙ τον πηραν χωρις να ξερουν οτι ειναι δικο σας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...