Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Βρήκα σε ένα κατάστημα το 2ds με το  Mario kart 7 . Αυτό είναι στην προσφορά; το σύστημα το έβγαζε κανονική τιμή 

Όχι Μάριο platform ειναι

Επεξ/σία από spacestar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Αν δείς πάντως reviews φαίνεται τεράστιο και χωράει πολύ πράγμα. Πράγματι φαίνεται και ποιοτικό.

Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει πάντως. 

Έκανα και εγώ κράτηση, πειράζει που δεν έχω λάπτοπ να του βάλω και είμαι και εκτός Ελλάδος μέχρι τη Παρασκευή? ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Παίδες τα φώτα σας, πήρε κανένας αυτό το backpack να μου πεί αν αξίζει διότι είμαι με το δάκτυλο στη σκανδάλη.

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/periferiaka-pc/176541-port-gaming-backpack-17#homepage

Το είδα απο κοντά πριν από ένα μήνα και ενώ καιγόμουν κυριολεκτικά να πάρω κάτι για να μεταφέρω καθημερινά 17άρι laptop, τουλάχιστον ως προσωρινή λύση.

Και προτίμησα να μην πάρω καθόλου.

Το σημείο με τους "κύβους" μπροστά αρκετά άσχημο και συνολικά σαν backpack, too much για να κουβαλάς laptop. Πιο πολύ ταιριάζει για εκδρομικός σάκος παρά για να τον έχεις μαζί σου, κυρίως λόγω του πολύ μεγάλου μεγέθους του.

Δεν προορίζεται για τον μέσο χρήστη που θέλει απλά να μεταφέρει το laptop του αλλα για κόσμο που θέλει να μεταφέρει πληκτρολόγια, ποντίκια και περιφερειακά μαζί του.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newlynx είπε

Πήγα και εγώ Κωτσόβολο, βλέπω ένα 2ds τελευταίο κομμάτι, πάω στο ταμείο και το βλέπει 99€. Λέω είναι προσφορά στα 40€, φωνάζει έναν υπάλληλο που τελικά βρίσκει πως είναι κρατημένο έναν μήνα τώρα !!!! Δεν ήμουν πολύ επιθετικός αλλά ζητούσα εξηγήσεις πώς είναι κρατημένο και τα λοιπά, ήρθε και ο διευθυντής (πολύ ευγενικός και απολογητικός, δεν διέκρινα ίχνος ότι προσπαθούσε να με κοροϊδέψει) και είπε πως ήταν λάθος που το είχαν εκεί αφού ήταν κρατημένο. Αποχώρησα γιατί δεν είχα όρεξη να εξαντλήσω το θέμα. 

Κρατημένο ένα μήνα στον Κωτσο απλά...ΔΕΝ! Ειδικά στις προσφορές στις 24 ή 48 ώρες (δεν θυμάμαι τι από τα δύο) η κράτηση καταργείται και το προϊόν είναι ξανά διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, drjohn1980 είπε

παιδια το tablet λεει τιποτα σε αυτά τα λεφτα?

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/180760-lenovo-yoga-tab-3-pro-10''-4gb/64gb-wifi

Ναι, είναι πολύ ποιοτικό, ωραία οθόνη, καλή κατασκευή αλλά είναι χοντροκομμένο, βαρύ και καθόλου βολικό. Δεν έχει την φορητότητα του average tablet. Επίσης ο atom που φοράει είναι λίγος για τέτοια κατηγορία, με κακό optimization. 

Αν το θες για να ξαπλώνεις στον καναπέ και να αράζεις, δεν... Αν το θες για να το παίρνεις μαζί σου στο χωριό είναι πολύ καλό στα λεφτά αυτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, teoChnologist είπε

Το είδα απο κοντά πριν από ένα μήνα και ενώ καιγόμουν κυριολεκτικά να πάρω κάτι για να μεταφέρω καθημερινά 17άρι laptop, τουλάχιστον ως προσωρινή λύση.

Και προτίμησα να μην πάρω καθόλου.

Το σημείο με τους "κύβους" μπροστά αρκετά άσχημο και συνολικά σαν backpack, too much για να κουβαλάς laptop. Πιο πολύ ταιριάζει για εκδρομικός σάκος παρά για να τον έχεις μαζί σου, κυρίως λόγω του πολύ μεγάλου μεγέθους του.

Δεν προορίζεται για τον μέσο χρήστη που θέλει απλά να μεταφέρει το laptop του αλλα για κόσμο που θέλει να μεταφέρει πληκτρολόγια, ποντίκια και περιφερειακά μαζί του.

Ευχαριστώ Θοδωρή για το feedback. Ούτε εμένα θα με βολέψει τότε, επομένως δεν θα το πάρω. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, drjohn1980 είπε

παιδια το tablet λεει τιποτα σε αυτά τα λεφτα?

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/180760-lenovo-yoga-tab-3-pro-10''-4gb/64gb-wifi

Το πιο μεγάλο θετικό του είναι η μεγάλη μπαταρία του. Έχει ποιότητα κατασκευής, καλή οθόνη και ήχο, ικανοποιητικό χώρο και μνήμη, γενικά θα έχει συμπαθητικές επιδόσεις. Και έχει και κάτι σχεδόν μοναδικό σε tablet: ενσωματωμένο projector. Ο οποίος όμως δεν είναι καλής ποιότητας.

Από την άλλη είνα βαρύ, έχει intel atom processor και android 6 και θα μείνει εκεί. Αυτή η τιμή είναι δίκαιη, προσωπικά δε θα το αγόραζα γιατί προτιμώ να αγοράζω κάτι ποιοτικό αλλά και με τρέχοντα specs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος εχει κλεισει το 2ds και κατι εχει αλλαξει και δεν το παρει ,ας επικοινωνησει,γιατι δεν προλαβα και το θελα για τον μικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...