Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά καλημέρα. Πιστεύετε ότι θα είμαστε πάλι σύντομα σε θέση να κάνουμε συναλλαγές με το xrp? Εγώ ενδιαφέρομαι περισσότερο για long trading αλλά ποτε δε ξέρεις. Άσε που είναι και ψυχολογικό το θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Πιστεύω να βγηκε κάτι χθες. Αν η τιμή μείνει εκεί θα έχει περαιτερω αύξηση. Όσο για τις συναλλαγές εγώ στην εφαρμογή που έχω δεν έχω κάποιο πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω παιδια οτι στο τελος του 2021  η τιμη θα ειναι 5 Ε  !!!!! εχει δυναμικη + οτι μπαινουν τραπεζες σχεδον καθε μερα !! 

Εγω παιζω στην REVOLUT 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!!! Η αλήθεια είναι ότι πάει καλά!!! Εγώ Kriptomat έχω και είναι μια χαρά, αγοράζεις με κάρτα και με έμβασμα, το έχω ψάξει και δεν βρήκα κάτι ύπουλο, το πρότεινε ένας φίλος και αυτός ασχολείται, αλλά κοίταξα και εγώ να δω τι παίζει!  πολύ εύκολο στη χρήση του, όποιος θέλει να κάνει λογαριασμό το link εδώ. Η έδρα του είναι Ευρώπη και δεν επηρεάζεται από τις ενέργειες της Αμερικής.

https://kriptomat.io/ref/join?referral=6143f2415334e8b9ce9b5b04b4d056cf3e8aefbe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Liakos_vol είπε

Καλημέρα παιδιά. Πιστεύω να βγηκε κάτι χθες. Αν η τιμή μείνει εκεί θα έχει περαιτερω αύξηση. Όσο για τις συναλλαγές εγώ στην εφαρμογή που έχω δεν έχω κάποιο πρόβλημα 

Καλημερα φιλε μου...ποια εφαρμογη εχεις εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Gouthas είπε

Καλημέρα παιδιά!!! Η αλήθεια είναι ότι πάει καλά!!! Εγώ Kriptomat έχω και είναι μια χαρά, αγοράζεις με κάρτα και με έμβασμα, το έχω ψάξει και δεν βρήκα κάτι ύπουλο, το πρότεινε ένας φίλος και αυτός ασχολείται, αλλά κοίταξα και εγώ να δω τι παίζει!  πολύ εύκολο στη χρήση του, όποιος θέλει να κάνει λογαριασμό το link εδώ. Η έδρα του είναι Ευρώπη και δεν επηρεάζεται από τις ενέργειες της Αμερικής.

https://kriptomat.io/ref/join?referral=6143f2415334e8b9ce9b5b04b4d056cf3e8aefbe

Καλημερα φιλε μου...εχεις καποιο φβ να μιλησουμε εκει για τα βηματα που χρειαζονται στην κριπτοματ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Nsam2020 είπε

Καλημερα φιλε μου...εχεις καποιο φβ να μιλησουμε εκει για τα βηματα που χρειαζονται στην κριπτοματ 

φυσικά! Stelios Zita, είναι η ίδια φωτό . αλλά αλήθεια είναι πολύ εύκολο στη χρήση του. έχει γλώσσα και στα ελληνικά.

 

Επεξ/σία από Gouthas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα πάιδες.

Είμαι στο παιχνίδι περίπου 2 χρόνια τώρα, αλλά πραγματικά κέρδη ξεκίνησα να βγάζω απο τον περασμένο Νοέμβριο κ μετά.

Χρησιμοποιώ την πλατφόρμα της Kraken και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Τις τελευταίες δύο μέρες δοκίμασα για 1η φορά το leverage που δίνει στο ripple (χ5) και πέτυχα μια τρελή απόδοση 150+%.

Μπορεί κάποιος να μου πει κάτι περισσότερο γι αυτή την επιλογή? Γιατί μου παραφάνηκε έυκολος τρόπος για άυξηση κέρδους. (εκτός και αν ήμουν τυχερός στο timing).

 

Επεξ/σία από iliakos21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, iliakos21 είπε

Καλησπέρα πάιδες.

Είμαι στο παιχνίδι περίπου 2 χρόνια τώρα, αλλά πραγματικά κέρδη ξεκίνησα να βγάζω απο τον περασμένο Νοέμβριο κ μετά.

Χρησιμοποιώ την πλατφόρμα της Kraken και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Τις τελευταίες δύο μέρες δοκίμασα για 1η φορά το leverage που δίνει στο ripple (χ5) και πέτυχα μια τρελή απόδοση 150+%.

Μπορεί κάποιος να μου πει κάτι περισσότερο γι αυτή την επιλογή? Γιατί μου παραφάνηκε έυκολος τρόπος για άυξηση κέρδους. (εκτός και αν ήμουν τυχερός στο timing).

 

Και εγώ θα ήθελα να μάθω για το leverage στο Kraken 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...