Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει ξεκινησει κανεις το "Ταραγμενα νερα" ? Εχω δει τα πρωτα επεισοδια, ειναι καλη φαση!! Οχι κτ το συνταρακτικο, αλλα μου περνάει ευχάριστα η ωρα.. 

Επεξ/σία από Πανος999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ADHD είπε

Sabrina Season 2: καλύτερη από την πρώτη για εμένα.

3.5/5 

Εμενα μ αρεσε η 1η λιγο παραπανω θα εδινα γενικα 8/10, απολαμβανω απειρα τη σειρα με τα προβληματα της, ο κοσμος της Sabrinaς ειναι πολυ ωραιος και μακαρι να δουμε περισσοτερα πραματα. Η Shipka πολυ καλη παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Εμενα μ αρεσε η 1η λιγο παραπανω θα εδινα γενικα 8/10, απολαμβανω απειρα τη σειρα με τα προβληματα της, ο κοσμος της Sabrinaς ειναι πολυ ωραιος και μακαρι να δουμε περισσοτερα πραματα. Η Shipka πολυ καλη παντως

Μου αρεσε λιγο καλυτερα η δευτερη γιατι εκανε expand στο universe και γενικα ειχε λιγο περισσοτερη δραση απο την πρωτη, αν δεν ειχε τις cringe στιγμες στα τελευταια episodes θα εβαζα και εγω 4/5.

Οπως πχ να κλεισουμε τις πυλες της κολασεως με ...δυναμίτη η την 16χρονη Σαμπρινα να εχει αποψη και να βγαζει γλωσσα σε cosmic beings σε φαση "εχω σχολειο αυριο" κλπ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Enemy Within

MV5BMTAyNTM2ZGQtMWZmZS00ZDViLThiZWEtNzZh

Υπόθεση
Η Erica Shepherd, πρώην πράκτορας του CIA, θεωρείται ότι διέπραξε τη μεγαλύτερη προδοσία στην ιστορία των ΗΠΑ και εκτίει την ποινή της στην πιο ασφαλή φυλακή της χώρας. Τρία χρόνια μετά, ο Ρώσος εγκληματίας που την είχε μπλέξει, ξαναχτυπά και η Erica είναι η μόνη που ξέρει τον τρόπο δράσης του, οπότε χρησιμοποιείται από το FBI για την σύλληψή του. Το "The Enemy Within" ανήκει στην κατηγορία action thriller. Το μεγαλύτερο προσόν του είναι το timing. Αυτήν την περίοδο δεν υπάρχει τίποτα ανάλογο στην TV, άρα παίζει χωρίς αντίπαλο. Όχι ότι δεν είναι καλό. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο και δανείζεται στοιχεία από παλιότερες επιτυχημένες σειρές. Η Jennifer Carpenter που έγινε γνωστή ως αδερφή του Dexter, έχει πάρει τον ρόλο της πατριωτικά, ενώ ο Morris Chestnut, ο πράκτορας του FBI, είναι ως συνήθως στον κόσμο του.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/6/2019 στις 10:25 ΜΜ, 4saken είπε

Μακρυα απο το Quicksand...χαμενος χρονος...

Σε προηγούμενα ποστ πάντως φαίνεται ότι σε αρκετούς (και σε μένα) άρεσε. Σε καμία περίπτωση δεν είναι χαμένος χρόνος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για αυτο το κατεβασα και γω...Ισως ο χρονος μου πλεον ειναι πιο περιορισμενος,ισως επειδη εχω δει πολλες σειρες εχω περισσοτερες απαιτησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry ξέχασα να αναφέρω, τυχαία είναι η σειρά.
Αν γίνεται να βγάλει κάποιος νεο θέμα η στην πρώτη σελίδα να υπάρχει το σχέδιο όπως πιο πάνω με προτάσεις των χρηστών.
''Ψηφίστε την καλύτερη σειρά 2018/19 ''
''Ψηφίστε την καλύτερη ταινία της χρονιάς''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...