Προς το περιεχόμενο

E-shop.gr


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 843
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα αυτό το dual typeA/typeC usb stick 256 GB στα 29,90 από το eshop ενώ στο skroutz το φτηνότερο διαθέσιμο έχει 38,22 €. Ξέρω στο eshop είναι κατόπιν παραγγελίας 2-3 ημερών αλλά η εμπειρία έχει δείξει ότι το παραλαμβάνω στις 2 ημέρες ενώ οι άλλοι γράφουν για 4 έως 10 ημέρες και κοστίζει και ακριβότερα 34,65€. Καλό deal πιστεύω.

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και ένα καλό. Παράγγειλα δύο τεμάχια SSD μη διαθέσιμους / διαθέσιμους σε 2-3 εργάσιμες, παρόλα αυτά την επόμενη μέρα τα παρέλαβα σε κατάστημα στην επαρχία. Μάλλον τους πέτυχα σε παραλαβή παρτίδας. Έλαβα και εγώ μήνυμα στο Viber για την παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, Θοδωρής005 είπε

καλησπερα μπορω να παραλαβω απο το καταστημα αλλα εχοντας βαλει τα στοιχεια του πατερα μου ; και ανηλικος 17 ετων;

Δεν ζητάνε ταυτότητα. Όνομα και κινητό που έχει δοθεί στην παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Doubt είπε

Δεν ζητάνε ταυτότητα. Όνομα και κινητό που έχει δοθεί στην παραγγελία.

 

Στις 25/11/2022 στις 12:15 ΜΜ, gokuthelegend είπε

Να πω και ένα καλό. Παράγγειλα δύο τεμάχια SSD μη διαθέσιμους / διαθέσιμους σε 2-3 εργάσιμες, παρόλα αυτά την επόμενη μέρα τα παρέλαβα σε κατάστημα στην επαρχία. Μάλλον τους πέτυχα σε παραλαβή παρτίδας. Έλαβα και εγώ μήνυμα στο Viber για την παραλαβή.

Εκανα την παραγγελία και το προϊόν έλεγε άμεσα διαθέσιμο μετά από τρεις ώρες μπαίνω και  η εξέλιξη της παραγγελίας λέει έλεγχος ομαλότητας σε εξελιξη. Πάει να πει ότι εξαντλήθηκε επειδη το αγόρασα; η λανθασμένη διαθεσιμότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Θοδωρής005 είπε

καλησπερα μπορω να παραλαβω απο το καταστημα αλλα εχοντας βαλει τα στοιχεια του πατερα μου ; και ανηλικος 17 ετων;

Αν είναι πληρωμένη χρειάζεται να το αναφέρει ο πατέρας σου ότι θα παραλαβεις εσύ, αλλιώς οποιοσδήποτε μπορεί να το πάρει (δεν ειναι ασφαλες κατα την γνωμη μου πιστεύω).

 

Σήμερα ανοιχτά τα καταστήματα εμείς που βιαζομαστε για τις παραγγελίες μας μια χαρά μας εκατσε να παμε απο το eshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vaggelisnaoum είπε

Αν είναι πληρωμένη χρειάζεται να το αναφέρει ο πατέρας σου ότι θα παραλαβεις εσύ, αλλιώς οποιοσδήποτε μπορεί να το πάρει (δεν ειναι ασφαλες κατα την γνωμη μου πιστεύω).

 

Σήμερα ανοιχτά τα καταστήματα εμείς που βιαζομαστε για τις παραγγελίες μας μια χαρά μας εκατσε να παμε απο το eshop

Στις 25/11/2022 στις 12:15 ΜΜ, gokuthelegend είπε

 

Εκανα την παραγγελία και το προϊόν έλεγε άμεσα διαθέσιμο μετά από τρεις ώρες μπαίνω και βλέπω ότι το προϊόν έλεγε κατόπιν παραγγελίας. Κοιτάω στην εξέλιξη της παραγγελίας και λέει έλεγχος ομαλότητας σε εξελιξη. Πάει να πει ότι εξαντλήθηκε επειδη το αγόρασα; η λανθασμένη διαθεσιμότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Θοδωρής005 είπε

Εκανα την παραγγελία και το προϊόν έλεγε άμεσα διαθέσιμο μετά από τρεις ώρες μπαίνω και βλέπω ότι το προϊόν έλεγε κατόπιν παραγγελίας. Κοιτάω στην εξέλιξη της παραγγελίας και λέει έλεγχος ομαλότητας σε εξελιξη. Πάει να πει ότι εξαντλήθηκε επειδη το αγόρασα; η λανθασμένη διαθεσιμότητα;

Απο ΄τι καταλαβαίνω μαλλον ενημερωθηκε με την παραγγελια σου οτι δεν ειναι διαθεσιμο το προιον. λογικα το ξεχασαν να ενημερώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Vaggelisnaoum είπε

Απο ΄τι καταλαβαίνω μαλλον ενημερωθηκε με την παραγγελια σου οτι δεν ειναι διαθεσιμο το προιον. λογικα το ξεχασαν να ενημερώσουν.

Όχι ευτυχώς είναι στην συγκέντρωση προϊόντων τώρα και δείχνει άμεσα διαθέσιμο. Αρα ήταν τελευταίο κομμάτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
9 ώρες πριν, corsair04 είπε

Καλημέρα …

Έχει κάποιο πρόβλημά το  site του e-shop εδώ και κάποια ώρα δείχνει πεσμένο 

Αυτη τη στιγμη παντως, μπαινει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

Ευτυχως 'ρολαρε' η κατασταση στο eshop.

Οτι εχω παραγγειλει τον τελευταιο καιρο, ερχεται σε λιγοτερο απο 24ωρο.

 

Kαι κρασαρε λογω εορτων παλι ,παραγγελια τριων αντικειμενων απο τις 18 του μηνος ολα αμεσα διαθεσιμα  και τα προιοντα ακομα συγκεντρωνονται.

Στο τηλεφωνο 20 ατομα σε αναμονη .

Μου αρεσει που πληρωσα και συσκευασια δωρου.

 

Επεξ/σία από nikx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikx είπε

 

Kαι κρασαρε λογω εορτων παλι ,παραγγελια τριων αντικειμενων απο τις 18 του μηνος ολα αμεσα διαθεσιμα  και τα προιοντα ακομα συγκεντρωνονται.

Στο τηλεφωνο 20 ατομα σε αναμονη .

Μου αρεσει που πληρωσα και συσκευασια δωρου.

 

Μια από τα ίδια. Τέλη Νοεμβρίου παραγγελία προϊόντος άμεσα διαθέσιμου να πάει σε eshop point μάλιστα, μια εβδομάδα μετά συγκεντρώνονταν ακόμη. Σε ερώτηση μου τι συμβαίνει μου απάντησαν λόγω φόρτου θα καθυστερήσει οπότε και ακύρωσα. Αν δεν μπορούν να διαχειριστούν τις παραγγελίες τότε σκέψου Χριστούγεννα. Θα το σκεφτώ ξανά πολύ αν παραγγείλω από αυτούς κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα τελευταια χρονια, ειδικα απο κορονοιο και μετα, φαινεται να εχει σχεδον μονιμα εγκαθιδρυθει, ενα προβλημα στην 'αποθηκη' τους. Δεν εχουν διστασει να μου το πουν πολλες φορες. Δεν προλαβαινουν να διεκπεραιωσουν παραγγελιες.

Το να συμβει αυτο καποια στιγμη στην πορεια τους, μπορω να το καταλαβω. Δεν μπορει ομως να ειναι πλεον σχεδον μονιμο φαινομενο. Αναπροσαρμοζεσαι ομως, μεγαλυτερες αποθηκες, περισσοτερους εργαζομενους κλπ. Αν δεν μπορεις να 'σηκωσεις' την αναπτυξη σου και οτι σε προτιμα ο κοσμος, τοτε μετα;

Επεξ/σία από mindreader
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...