Προς το περιεχόμενο

E-shop.gr


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 28/12/2022 στις 11:24 ΠΜ, dtk-386 είπε

Μια από τα ίδια. Τέλη Νοεμβρίου παραγγελία προϊόντος άμεσα διαθέσιμου να πάει σε eshop point μάλιστα, μια εβδομάδα μετά συγκεντρώνονταν ακόμη. Σε ερώτηση μου τι συμβαίνει μου απάντησαν λόγω φόρτου θα καθυστερήσει οπότε και ακύρωσα. Αν δεν μπορούν να διαχειριστούν τις παραγγελίες τότε σκέψου Χριστούγεννα. Θα το σκεφτώ ξανά πολύ αν παραγγείλω από αυτούς κάτι.

Kαι εμενα σε eshop point ειναι να ερθουν και οπως θα ερθουν ετσι θα γυρισουν πισω ,για την πρωτοχρονια τα ηθελα τα δωρα οχι  για του Αγιου Βαλεντινου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 843
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μόνη λύση είναι να μην επιλέγουμε το μαγαζί που δεν μας ικανοποιεί.
Κάνει μπαμ ότι θέλει προσωπικό στις αποθήκες , στις διανομές κτλ κτλ για να γίνει σωστή δουλειά.

Και δεν ισχύει μόνο για το eshop αλλά για το κάθε μαγαζί που εκμεταλλεύεται τον πελάτη με ''άμεσα διαθέσιμα'' και κάνει 2μήνες να έρθουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εγώ μετά τις απαράδεκτες εμπειρίες που είχα μέσα στο 2022 με το συγκεκριμένο κατάστημα, μετά από χρόνια πελάτης ... σταμάτησα πλέον ακόμα και το να το επισκέπτομαι διαδικτυακά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είναι κοινό φαινόμενο σε ολες τις εταιρείες. Τουλάχιστον στο skroutz τα παιδια τα βλέπεις καινούργια αυτοκίνητα,νέες δυνατότητες , καινουργιες τεχνολογίες κτλ κτλ χαίρεσαι να τα βλέπεις. Στο eshop τους βλέπω με σακαράκες , τοσα λεφτα βγαζουν δεν μπορουν να τα επενδύσουν στις υποδομές στο εργατικο προσωπικο? Όπως είπα και πριν  ''Η μόνη λύση είναι να μην επιλέγουμε το μαγαζί που δεν μας ικανοποιεί.''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
8 ώρες πριν, Doubt είπε

 Πιστευω οτι το box now, ειτε δωρεαν ειτε, βολευει μονο αν δεν εχεις eshop κοντα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vaggelisnaoum είπε

Επίσης μπορεί να βολεύει αν κάποιος δεν θέλει να περιμένει στην σειρά για το μαγαζί ή αν δεν βολεύουν τα ωράρια.

Δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είναι 2 χλμ το point, αλλά το box είναι στα 50 μέτρα. Κι επειδή μιλάμε για Αθήνα, η διαφορά είναι παραπάνω από αισθητή.

Κρίμα που είναι μόνο προσωρινό το "δωρεάν".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ενώ μου έχει έρθει το newsletter και έχει σχετικά κοντά μου (Ηράκλειο) κουτιά BoxNow δεν βρήκα σχετική επιλογή στο καλάθι του e-shop στις τελευταίες 2 παραγγελίες. Και ήταν πολύ μικρά αντικείμενα σε όγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 4/6/2023 στις 5:08 ΜΜ, mindreader είπε

Δηλαδη;

 

Στις 29/5/2023 στις 6:57 ΜΜ, mindreader είπε

 Πιστευω οτι το box now, ειτε δωρεαν ειτε, βολευει μονο αν δεν εχεις eshop κοντα σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Οταν 'σπαει' μια παραγγελια, δεν θα πρεπει το προιον που παει στη νεα παραγγελια, να αφαιρεθει απο την αλλη-αρχικη παραγγελια; Γιατι το βλεπω και στην αρχικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ και ώρες το site είναι εκτός λειτουργίας, ίσως κάποια επίθεση, δεν γνωρίζω. Πάντως η περιγραφή αν ψάξεις για το site από την duck duck go είναι η παρακάτω, χωρίς να ξέρω βέβαια αν ήταν έτσι και παλιότερα, αφού είχα το eshop στα αγαπημένα κι έμπαινα κατευθείαν από εκεί. 

_20231002_153145.JPG

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι χρονικό διάστημα μιλάμε;
Εγώ το αντιλήφθηκα γύρω στις 15:30 και αρχικά το απέδωσα σε λανθασμένες ρυθμίσεις στο σύστημα καθώς συνέπεσε με update του browser (που πλέον εφαρμόζει strict restrictions) σε συνδυασμό με το Portmaster.
Έχει τεθεί εκτός λειτουργίας από το πρωί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...